Kup Maksimira

Datum: 01.04.2017
Država, grad održavanja: Hrvatska, Zagreb

Rezultati

ml. kadeti U16

-42 kg
1. IPAVEC DINO Ippon Labin
2. HANIĆ Patrik Mladost Osijek
-46 kg
1. BEGIĆ Ante Ivan Nippon
2. IŠTUK Ivan Samobor
3. LASIĆ Borna Pinky
3. ŠTEVINOVIĆ Marko Zagreb
5. KRULC Robert Pinky
5. VIDEK Fran Pinky
7. ŽUŽIĆ Borna Maksimir Zagreb
-50 kg
1. KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb
2. DUNDARA Petar Ippon Labin
-55 kg
1. VILJUŠIĆ LUKA Rijeka
2. HOLER Filip Nippon
3. BERC Josip Zagreb
3. GRŠETIĆ Nikola Lika Zagreb
5. ŠKOMRLJ Roko Kaštela
5. ZOKIĆ MARIN Ippon Labin
7. ZAJEC Dominik Zagrebačka Judo Škola
-60 kg
1. VDOVIĆ Nikola Zagreb
2. SUMPOR Janik Zagreb
3. HLAPČIĆ Domagoj Lika Zagreb
3. MAKAROVIĆ Oliver Zagreb
5. RAJČIĆ Mate Kaštela
5. ŽABČIĆ Stjepan Zagrebačka Judo Škola
7. PERKOVIĆ Dominik Medvedgrad
7. PREDOVAN LORDAN Rijeka
9. ERGOVIĆ Borna Samobor
-66 kg
1. MILIN Luka Kaštela
2. BABIĆ Vid Nippon
3. DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor
3. JAMAN Roko Kaštela
5. MUSIĆ - OBRADOVIĆ Sven Zagreb
5. SVEČNJAK Marko Samobor
-73 kg
1. CAPAN Bruno Nippon
2. ROŠIĆ BORNA Rijeka
3. KAIĆ FRAN Zagrebačka Judo Škola
4. LIMARI Dino Maksimir Zagreb
-81 kg
1. MJERTAN Filip Mladost Osijek
2. MANDAC Petar Nippon
3. RADIĆ Luka Valis Aurea
4. NEMEŠ Nikola Zagrebačka Judo Škola
5. GUROVIĆ Matija Zagreb

ml. kadetkinje U16

-44 kg
1. PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
2. ŠUŠNIĆ LARA Rijeka
3. ZAJEC Anita Zagrebačka Judo Škola
-48 kg
1. PLEŠA Elena Pinky
2. STRUJIĆ Ana Lika Zagreb
3. RAPO Tia Zagrebačka Judo Škola
3. SERTIĆ Diana Profectus Samobor
5. ČORAK Tea Remete
-52 kg
1. ČESKO Tisa Osijek
2. PEČEK DORA Dugave
3. BREŠKOVIĆ Jelena Kaštela
-57 kg
1. KARAČIĆ Barbara Lika Zagreb
2. NAKATA Lucija Profectus Samobor
3. DIVJAK Iva Kokica
3. GRAH Bela Zagrebačka Judo Škola
5. KOPČIĆ Lara Vinkovci
5. PAUNOVIĆ Korina Maksimir Zagreb
-63 kg
1. PERKOVIĆ Lorena Zagreb
2. ŠTIMAC ELA Dugave
3. ZADRAVEC Lana Lika Zagreb
-70 kg
1. FRANIĆ Maja Kaštela
2. BRABENEC Reina Kokica
+70 kg
1. PERIŠIĆ Nika Kaštela

dječaci U14

-30 kg
1. JAKOVLJEVIĆ LUKAS Ippon Labin
2. OBRADOVIĆ Andrej Maksimir Zagreb
-38 kg
1. KATIĆ IVAN Osijek
2. MARIĆ Luka Vinkovci
3. DUTKOVIĆ Matej Sakura
3. ĐURAŠIĆ Marko Kokica
5. ARALICA Tristan Nippon
5. JAGODIĆ EDIB Ippon Labin
7. LONČARIĆ Marko Zagreb
7. ZUPAN Žan JK OLIMPIJA KRMELJ
-42 kg
1. BABIĆ Bruno Samobor
2. DLAKA Teo Zagrebačka Judo Škola
3. RAJŠEL JAN Pisarovina
4. GOLUBIĆ Maks Sakura
-46 kg
1. BEGIĆ Ante Ivan Nippon
2. ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
3. IPAVEC DINO Ippon Labin
3. VIDOVIĆ Filip Jaska Jastrebarsko
5. ABRAMOVIĆ David Maksimir Zagreb
5. BARIŠIĆ - JAMAN Luka Samobor
7. GULIN Fran Samobor
-50 kg
1. GORIČKI Leon Samobor
2. BAŠIĆ ETIEN Dugave
3. BLIML Andrija Vinkovci
3. PAVLIŠKO Dominik Black Belt BB
5. DIKANOVIĆ Marko Vinkovci
-55 kg
1. PILJIĆ Vedran Vinkovci
2. MUSIĆ - OBRADOVIĆ Niko Zagreb
3. LINDIĆ Ivan Profectus Samobor
3. ŠUMERA Marin Lika Zagreb
5. SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
5. ŽIC Davor Maksimir Zagreb
7. DEJANOVIĆ MATIJA AJK Mladost Zagreb
7. GJURANOVIĆ Gjuro Zagrebačka Judo Škola
9. PREMERL Vid Remete
-60 kg
1. DROZDEK MARKO Rijeka
2. BURIĆ Petar Nippon
3. JURAS Fran Nippon
4. RAGUŽ Luka AJK Mladost Zagreb
5. VICKOVIĆ Franjo AJK Mladost Zagreb
-66 kg
1. ORŠIĆ Tin Samobor
2. MANCE Roko Zagrebačka Judo Škola
3. STOJAN Tomislav Maksimir Zagreb
+66 kg
1. PUŠIĆ Filip Mladost Osijek
2. MERĆEP Viktor AJK Mladost Zagreb
3. MICAI Luka Mladost Osijek

curice U14

-36 kg
1. MARKULIN NIKA Jaska Jastrebarsko
2. BARIČEVIĆ Lucija AJK Mladost Zagreb
3. BERLAN Tatiya Nola Maksimir Zagreb
4. PINTAR Petra Medvedgrad
-40 kg
1. CVJETKO Nina Profectus Samobor
2. OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
3. MIKLIĆ KATARINA Rijeka
-44 kg
1. SVEČNJAK Matea Samobor
2. IVAZ Nika Zagreb
3. FRANJIĆ Lea AJK Mladost Zagreb
3. RAGUŽ Petra Judokan Požega
5. RAĐENOVIĆ DAH Karla Samobor
5. RELOTIĆ MATEA Kokica
-52 kg
1. ČESKO Tisa Osijek
2. NIKŠIĆ Ana Osijek
3. ČEKOLJ Anja Lika Zagreb
3. HRKEC Dora Profectus Samobor
5. BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
5. JANKOVIĆ Lana Kokica
7. DROBNJAK Ema Kokica
7. ŠARIĆ Mia AJK Mladost Zagreb
-57 kg
1. FILIPOVIĆ Ines Zagreb
2. GUROVIĆ Sara Zagreb
3. GLAMUZINA Ana Medvedgrad
3. PEČUR Dea Judokan Požega
5. ALABER Sara Judokan Požega
5. STETENCU Breda Maksimir Zagreb
-63 kg
1. PERKOVIĆ Lorena Zagreb
2. KOTARSKI Ema Okami
3. PALISKA PAOLA Ippon Labin
+63 kg
1. HORVAT Nikolina Zagreb

dječaci U12

-30 kg
1. JAKOVLJEVIĆ LUKAS Ippon Labin
2. HRUSTIĆ RELJA Dugave
3. SARTA Nino Zagrebačka Judo Škola
4. DRENŠKI Domagoj Sakura
-34 kg
1. BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ
2. ČIŽMAR Vanja Nippon
3. KUTEROVAC Lukas Nippon
3. LONČAR Lan JK OLIMPIJA KRMELJ
5. ARAPINAC BORNA Samurai
5. HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ
7. GROŠETA Vlatko Medvedgrad
-38 kg
1. DUTKOVIĆ Matej Sakura
2. JAGODIĆ EDIB Ippon Labin
3. BRLEK Petar Pinky
3. GRUBIŠIĆ Jure Nippon
5. PERKO Anej JK OLIMPIJA KRMELJ
5. SEDMAK VITO Kokica
-42 kg
1. KATIĆ LUKA Osijek
2. LUKIĆ MARIN Zagrebačka Judo Škola
3. BENE Luca Jaska Jastrebarsko
4. ŠOŠTARKO Luka Maksimir Zagreb
-46 kg
1. DRAŠKOVIĆ Leon Judokan Požega
2. ŠEKORANJA Noa Zagrebačka Judo Škola
3. BRATEC Mihael AJK Mladost Zagreb
4. ROŽMAN Marko Judokan Požega
5. KATALENIĆ FRAN Kokica
-50 kg
1. PETROVIĆ KAZIMIR Dugave
2. NIKŠIĆ Gabriel Osijek
3. SANDIĆ DAVID Ippon Labin
3. VLAŠIĆ Vito Maksimir Zagreb
5. ILIĆ Marin Centar
5. PEHARDA Mihael Judokan Požega
+55 kg
1. GALOVIĆ Michael Pinky

curice U12

-28 kg
1. ZUANOVIĆ Eva Zagrebačka Judo Škola
2. ĐIGAŠ Lea Sakura
3. ČORAK Nika Nippon
-36 kg
1. MARKULIN NIKA Jaska Jastrebarsko
2. STANIŠIĆ HELENA Rijeka
3. GOLUBIĆ Sara Sakura
4. PUŠELJIĆ HELENA Kokica
5. SVJETLIČIĆ Mirta Judokan Požega
-40 kg
1. ŠLATKA Iris Maria Okami
2. KOMPES Monika Kokica
3. PETRLIĆ Paula Marija Centar
4. PAŠIČEK Ema Remete
5. UGARKOVIĆ Ana Sakura
-44 kg
1. KRULC Sara Pinky
2. HOGL Dunja Mladost Osijek
-48 kg
1. GROZDANIĆ LUCIJA Rijeka
2. KORUNIĆ Karla Medvedgrad
3. ŽILEC BARBARA AJK Mladost Zagreb

limači U10

-24 kg
1. ŠPOLJARIĆ Lovro Samobor
2. ISAJBEGOVIĆ Mak Dojo Zagreb
3. ČIČMAK Julijan Medvedgrad
4. BIŠKUP Jan Pinky
5. KOLAK Borna Remete
-27 kg
1. ZIRDUM Eric Vinkovci
2. DIKANOVIĆ Luka Vinkovci
3. REPOVŽ Maj JK OLIMPIJA KRMELJ
3. SMILJANIĆ Andro AJK Mladost Zagreb
5. HAFIZ TAN Dugave
5. HAZDOVAC Tomi JK OLIMPIJA KRMELJ
7. CVETKOVIĆ DOMINIK Zagrebačka Judo Škola
7. PONGRAC Ivan AJK Mladost Zagreb
9. KOMPES Borna Kokica
9. MAJERIĆ Martin Maksimir Zagreb
9. SUDIĆ Ivan Remete
-30 kg
1. VUJEVIĆ Andrej AJK Mladost Zagreb
2. VUKUŠIĆ Fran Stjepan AJK Mladost Zagreb
3. STIPIĆ Marko Pinky
3. TOMAŠIĆ Mateo Pinky
5. DOBRAVEC Janko Pinky
5. ZIRDUM Jakov Vinkovci
7. MILINKOVIĆ Grgur Remete
-34 kg
1. HADŽI-VELJKOVIĆ Nikola Nippon
2. GRGUREV Niko Pinky
3. HAFIZOVIĆ Edvin Black Belt BB
3. JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec
5. KORDIĆ Jan AJK Mladost Zagreb
5. RADULOVIĆ Luka AJK Mladost Zagreb
7. LASLAVIĆ Bruno Maksimir Zagreb
7. VARENINA Nikola Samobor
-38 kg
1. HAVRANEK Josip Nippon
2. KORPAR LEMAC STRIBOR Dugave
3. RIDŽAL ARMAN Rijeka
3. ŠARIĆ Mate AJK Mladost Zagreb
5. MARTIĆ Matej AJK Mladost Zagreb
5. PEHARDA Ivan Judokan Požega
7. MELMAJER Filip Mladost Osijek
7. STILINOVIĆ Marin Pinky
9. KRAŠTEK Antun Mladost Osijek
9. SCHEIBL Domagoj Mladost Osijek
-42 kg
1. PENIĆ Ante AJK Mladost Zagreb
2. ŠĆETKO Roko Pinky
3. DOBRANOVIĆ Bruno AJK Mladost Zagreb
-46 kg
1. OCVIRK Juraj Mladost Osijek
2. DRČA Bartol Pinky

curice U10

-25 kg
1. LEGAC ANGELICA Judokan Požega
2. SLONJŠEK JOSIPA Dugave
-28 kg
1. KOPČIĆ KLARA Vinkovci
2. HAN Antea Judokan Požega
3. ŠLATKA Nikolina Okami
-32 kg
1. JADREŠIĆ VIDA Dugave
2. LUKAČIĆ IVA AJK Mladost Zagreb
3. JOSIĆ Lorena Samobor
3. ŠEGO Klara Pinky
5. FRANULOVIĆ Nika Maksimir Zagreb
5. ŠEGO Pavla Pinky
-36 kg
1. ATALIĆ Urša Pinky
2. KOLAR Nina Pinky
3. PAŠIČEK Nina Remete
-40 kg
1. LEPUR Maria AJK Mladost Zagreb
2. ROVIŠAN Tia Maksimir Zagreb
3. BELOŠA Eva Medvedgrad
+44 kg
1. ALABER Ena Judokan Požega
2. URKOM SZOFIA

limači U8

+42 kg
1. GALOVIĆ Leon Judokan Požega

curice U8

-32 kg
1. KACIAN FRIDA Kokica