Uskršnji turnir

Datum: 08.04.2017
Država, grad održavanja: Hrvatska, Split

Rezultati

ml. kadeti U16

-38 kg
1. KOKAN Ivo Pujanke
2. PERVAN Marin Solin
-46 kg
1. PULJIZ Stjepan Solin
2. JEREMIĆ Maximilian lovel AJK Student
3. ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela
3. ŽUŽUL Jakov Solin
5. BARIĆ Antonio Kaštela
5. JERIČEVIĆ Duje Solin
7. ČATLAK Luka Kaštela
-50 kg
1. ŠAHDOMEROVIĆ Ivan Solin
2. ŠKOMRLJ Ivan Kaštela
3. SKELIN Carllo Kaštela
4. LOZIĆ LUKA Omiš
-55 kg
1. ŠKOMRLJ Roko Kaštela
2. TORRE ROKO Dugave
3. ANČIĆ Marko AJK Student
3. TENDŽERA Marko Kaštela
5. MARTINJAŠ Frane Duga Resa
5. PERAJICA Karlo Solin
-60 kg
1. MARKOVIĆ Stjepan Solin
2. DUVNJAK Gabrijel Solin
3. ROŽIĆ Dominik Solin
4. RAJČIĆ Mate Kaštela
-66 kg
1. DROBNJAK Rino Pujanke
2. JURIĆ PEŠIĆ Antonio Kaštela
3. JAMAN Roko Kaštela
3. TEKLIĆ Luka Dalmacijacement
5. ŠAPONJIĆ Luka Solin
-73 kg
1. COPIĆ Ivan Pujanke
2. DADIĆ Josip Solin
3. ĆAPETA Domagoj Pujanke
3. MILIN Luka Kaštela
5. BOTIĆ Nikola Kaštela
5. KURTOVIĆ Leo Biokovo Makarska
7. GRANIĆ Matija Biokovo Makarska
7. IVANČIĆ Tonći Dalmacijacement
+81 kg
1. JAPIRKO Ante Solin
2. BONACIN Šime Dalmacijacement
3. MAJETIĆ VID Duga Resa

ml. kadetkinje U16

-44 kg
1. BUBIĆ Anica Solin
2. SIMIĆ Nina Pujanke
-52 kg
1. PEČEK DORA Dugave
2. BREŠKOVIĆ Jelena Kaštela
3. DUBRAVČIĆ Ivana AJK Student
4. MALJKOVIĆ Paula Solin
-57 kg
1. ANIĆ Nina Solin
2. RADIĆ Lucija Pujanke
3. MARIĆ Anja Hercegovac Mostar
4. MALEŠ Ana Pujanke
-63 kg
1. KULIĆ Karla Pujanke
2. MARETIĆ Antonija Pujanke
3. ČIKOTIĆ Palmina Pujanke
4. ŠTIMAC ELA Dugave
+70 kg
1. PERIŠIĆ Nika Kaštela
2. IVAKIĆ Marija Kaštela

dječaci U14

-38 kg
1. KOKAN Ivo Pujanke
2. MAROVIĆ Matej Ivan Pujanke
3. MIJIĆ Petar Solin
3. VRDOLJAK Mario Pujanke
5. PRANJIĆ Kristian Okruk
5. SAČIĆ Vice Zadar
7. BUBIĆ Ivan Solin
7. MATIJACA Fabian Kaštela
9. ANIĆ Ivan Solin
9. KATAVIĆ Nikola Biokovo Makarska
9. TADINAC Filip Tempo
-42 kg
1. IVANDIĆ Mateo Solin
2. MIJIĆ Marin Solin
3. BOTIĆ Filip Kaštela
3. MARIJANOVIĆ Marino Pujanke
5. BLASLOV Mateo Zadar
5. PAPA Jure Duga Resa
7. JAKAŠA Šime Okruk
7. RADONIĆ Nikola Konavle Cavtat
-46 kg
1. ZOROTOVIĆ Luka Kaštela
2. BOTIĆ Luka Kaštela
3. GOIĆ Mislav Dalmacijacement
3. ROZGA Bruno Kaštela
5. ŠUNJERGA Dorijan Dalmacijacement
5. ŽUNIĆ Jakov Kaštela
7. ANTUNOVIĆ Roko Pujanke
7. BARIŠIĆ Željko Dalmacijacement
9. BANOVAC Ivan Solin
9. BARIŠIĆ Toni Solin
9. MARINOVIĆ Stipe Okruk
-50 kg
1. ROZGA Josip Kaštela
2. FRANIĆ Hrvatin Kaštela
3. BAŠIĆ Nikola Solin
3. RIBIČIĆ Ante Makarska 1968
5. KURDIĆ Borna Makarska 1968
5. PUHARIĆ Roko Biokovo Makarska
-55 kg
1. DOBOŠEVIĆ Bono Duga Resa
2. KLARIN Josip Zadar
3. BAN Duje Dalmacijacement
3. PIRIJA Ante Kaštela
5. FURLAN SFARČIĆ Ivo Split
5. PERKUŠIĆ Luka Split
-60 kg
1. LISTEŠ Roko Dalmacijacement
2. TARAŠ Josip Dalmacijacement
3. VELEBIT Branimir Makarska 1968
-66 kg
1. ĆURKOVIĆ MATE Solin
2. MASATOVIĆ Miro Solin
3. VULIĆ Roko Zadar
+66 kg
1. ĆAPETA Domagoj Pujanke
2. PETAR RADAČIĆ Dalmacijacement
3. PETRIČEVIĆ JOSIP Dalmacijacement

curice U14

-32 kg
1. ŽARKOVIĆ Nevena Pujanke
2. BILČIĆ Petra Val
-36 kg
1. CECIĆ Nikolina Pujanke
2. PAVKOVIĆ Stella Okruk
3. KRMEK Ana Karla Župa Dubrovačka
4. RADIĆ Iva Kaštela
-40 kg
1. ERBI Sarah Okruk
2. ĐURKOVIĆ Petra Konavle Cavtat
-44 kg
1. SIMIĆ Nina Pujanke
2. ZEČEVIĆ Vanessa Dalmacijacement
-48 kg
1. HRNJAK Nikolina Pujanke
2. NINČEVIĆ Ena Pujanke
3. LJUBIĆ Tina Dalmacijacement
-52 kg
1. BOŽIN Iva Dalmacijacement
2. KRSTULOVIĆ Ela Solin
3. KOVAČIĆ Kiara Omiš
-57 kg
1. RADIĆ Lucija Pujanke
2. PERIŠIĆ Nina Kaštela
3. LJUBIČIĆ Jana Pujanke
4. ŠUŠMELJ Katarina Solin
-63 kg
1. GAČIĆ Lana Hercegovac Mostar
2. BARIĆ Petra Kaštela
3. KOVAČ Antonija Dalmacijacement
+63 kg
1. MARŠIĆ Kristina Iva Pujanke
2. VULIĆ Nikolina Pujanke
3. BOTIĆ Kata Kaštela

dječaci U12

-27 kg
1. NOVAK Mario Hercegovac Mostar
2. ŠUTEJ Leon Duga Resa
3. BARTULOVIĆ Roko Tempo
3. GORETA Šime Dalmacijacement
5. MILJANIĆ Niko Zadar
-30 kg
1. MILIĆ Luka Dalmacijacement
2. MILIĆ Vinko Kaštela
3. KNEZ Filip Šibenik
3. VISKOVIĆ Petar Pavle Zadar
5. JAKIR Adrian Biokovo Makarska
-34 kg
1. COPIĆ Frane Pujanke
2. TUKIĆ Šimun AJK Student
3. ILIČIĆ Stipe Dalmacijacement
3. STRIČEVIĆ Roko Dalmacijacement
5. DUNATOV Mikula Zadar
5. JURIĆ Roko Zadar
7. ĆOSO Ivan Zadar
7. TOPIĆ Petar Tempo
9. VARKAŠ Lovre Pujanke
-38 kg
1. MAROVIĆ Matej Ivan Pujanke
2. VRLJIĆ Rino Hercegovac Mostar
3. ĆORLUKA Roko Dalmacijacement
3. GOBIN Duje Pujanke
5. BUBALO Luka Hercegovac Mostar
5. BUHOVAC Leo Pujanke
7. GALIĆ Dominik Pujanke
7. ŠANTIĆ Matija Kaštela
9. GRASSI Luka Solin
9. KRIŠTO Marin Pujanke
9. LAKIĆ Nikola Okruk
9. TOMIČIĆ Luka Pujanke
-42 kg
1. BRNADA Ivan Kaštela
2. ŠEGO Jure Dalmacijacement
3. SENKIĆ David Hercegovac Mostar
3. ŠKOPLJANAC Slavko Kaštela
5. NIZIĆ Jure Biokovo Makarska
5. VUČENOVIĆ Damian Zadar
7. RADOVČIĆ Ante Split
7. ŠUSTIĆ Matija Kaštela
9. BOŽIĆ Mate Val
9. BRKAN Stipe Biokovo Makarska
9. LEGIN Stipe Biokovo Makarska
9. SEDLAR Duje Solin
-46 kg
1. ANTUNOVIĆ Roko Pujanke
2. BARBARIĆ Ante Split
3. KUSTURA SELAK Dominik AJK Student
3. MUDNIĆ Joško Split
5. MULA Dominik Split
5. PAVLOVIĆ Roko Zadar
7. UVODIĆ Rando Solin
-50 kg
1. BOŽIĆ Marko Solin
2. MARTINAC Aldo AJK Student
3. UHODIĆ Luka Konavle Cavtat
3. VRANDEČIĆ Luka Solin
5. BARAN Filip Dalmacijacement
5. PAPAK Josip Ura nage
-55 kg
1. KOVAČIĆ Ante Tempo
2. KOVAČIĆ Marko Tempo
3. KOVAČ LEVANTIN Karlo Pujanke
3. OBERAN Ivan Župa Dubrovačka
5. KEVO Danijel Župa Dubrovačka
5. KRNČEVIĆ Andrej Pujanke
7. MRKONJIĆ Ante Val
+55 kg
1. PISAC Benedikt Pujanke
2. SABLJIĆ Luka Dalmacijacement
3. DRAŽIĆ Fabijan Zadar
3. VUČKOVIĆ Ivan Val
5. BILIĆ Nedijeljko Ura nage

curice U12

-25 kg
1. SCHMUCH Ana Konavle Cavtat
-28 kg
1. BARIŠIĆ Laura Solin
2. ŠUSTIĆ Matea Kaštela
3. RAIČ Gabrijela Hercegovac Mostar
4. OSTOIĆ Lea Pujanke
-32 kg
1. MARIJANOVIĆ Leona Pujanke
2. LEŠIĆ Katrin Pujanke
3. BALTA Nina Val
3. MILJANIĆ Luna Zadar
5. ĆURKOVIĆ Laura Val
5. SOKOL Iva Biokovo Makarska
7. KESOVIJA Laura Dalmacijacement
7. MARKOVIĆ Nikolina Karla Solin
-36 kg
1. CECIĆ Nikolina Pujanke
2. ŠKALJIĆ ŠEJLA Ura nage
3. GRANIĆ Petra Val
3. ŠPANIĆ Nina Kaštela
5. BANOVIĆ Nina Konavle Cavtat
5. SCHMUCH Jelena Konavle Cavtat
7. JURICA Antonina Pujanke
7. RAIČ Ana Solin
9. JEZERČIĆ Leona Župa Dubrovačka
9. LONČAR Lucija Slano
9. ŠIMIĆ Matea Biokovo Makarska
9. SISARIĆ Tonka Biokovo Makarska
-40 kg
1. DUMANČIĆ Dora Dalmacijacement
2. MIŠKOVIĆ Tea Kaštela
3. GRUBIŠIĆ Regina Val
3. PALAMETA Paula Župa Dubrovačka
5. MARTA Antonov Dalmacijacement
-44 kg
1. LJUBICA Karla Okruk
2. BULIĆ Anamarija Val
3. KNEZ Ena Zadar
3. VUKMAN Iva Kaštela
5. BENDER Ivana Župa Dubrovačka
5. KOVAČĆIĆ Meriel Omiš
7. BARIĆ Nikolina Kaštela
7. TODOROVIĆ Laura Aurora Okruk
-48 kg
1. DUDE Sara Val
1. RUNAC Tatjana Omiš
3. DROBAC Dorotea Konavle Cavtat
4. MIHATOV Augustina Zadar
-52 kg
1. KNEŽEVIĆ Antonia Okruk
2. ANDRIJAŠEVIĆ Kate Pujanke
3. RADOMILJAC Dea Biokovo Makarska
4. MUSLADIN Antonia Konavle Cavtat
+52 kg
1. KOVAČIĆ Iris Tempo
2. ILIĆ Lucija Kaštela
3. MIHALJEVIĆ Lorena Makarska 1968
4. PAVELIN Lorena Dalmacijacement

limači U10

-24 kg
1. NOVAK Niko Hercegovac Mostar
2. LJUBIĆ Andrija Kaštela
3. DUJILOVIĆ Josip Kaštela
3. JAČAN Patrik Zadar
5. BANOVIĆ Luka Konavle Cavtat
-27 kg
1. TODOROVIĆ Ivan Pujanke
2. ČERKOĆ Marko Hercegovac Mostar
3. ANIĆ Robert Hercegovac Mostar
3. ŽUPA Dominik Pujanke
5. TOMIĆ Maro Ura nage
5. VUKOSAV Marin Pujanke
7. BLAŽEVIĆ Patrik Dalmacijacement
7. LAKIĆ Luka Okruk
9. BARBIR Roko Pujanke
9. BOBAN Andrija Kaštela
9. NADRAMIJA Dominik Ura nage
9. RUKAVINA Luka Zadar
-30 kg
1. BEZIĆ Ivan Pujanke
2. PAVEŠKOVIĆ Duje Tempo
3. KUTLIĆ Ivano Konavle Cavtat
3. RAJČIĆ Marko Kaštela
5. DOMIĆ Tonino Noel Split
5. ĐONLIĆ Marin Tempo
7. LJUBIČIĆ Toma Pujanke
7. LOZIĆ Marko Okruk
9. BARIŠIĆ Matej Ura nage
9. ČURIĆ Borna Tempo
9. KRILE Lukas Ura nage
9. ŽARKOVIĆ Ante Okruk
-34 kg
1. ROZGA Roko Kaštela
2. MARIĆ Bruno Hercegovac Mostar
3. GAČIĆ Bojan Hercegovac Mostar
3. MILKOVIĆ Ivan Solin
5. RADIĆ Luka Okruk
5. ŠUNDOV Tino Dalmacijacement
7. BESJEDICA Andro Ura nage
7. KRISTOVIĆ Tomo Župa Dubrovačka
9. BRKIĆ Šime Kaštela
9. ČORLIJA Tomislav Kaštela
9. DRMAĆ Filip Hercegovac Mostar
9. ZOVKO Marko Hercegovac Mostar
-38 kg
1. ŽIGA Boris Tempo
2. GRUBŠIĆ Toma Split
3. ANTUNOVIĆ Teo Pujanke
3. ŠUNJERGA Duje Dalmacijacement
5. BUDIĆ BORNA Omiš
5. RUNJE Marko Pujanke
7. BAKULA Anton Okruk
7. GRGIĆ Petar Zadar
9. KULIĆ Ivan Pujanke
9. MILANOVIĆ Marko Pujanke
9. PERIČIĆ Nikola Dalmacijacement
-42 kg
1. TOMIĆ Bruno Hercegovac Mostar
2. ŽIŽAK Nikola Okruk
3. DUMANČIĆ Ante Dalmacijacement
3. PLEĆAŠ Luka Župa Dubrovačka
5. PETRIČEVIĆ Antonio Dalmacijacement
5. TUBIĆ FRANJIĆ Gabrijel Dalmacijacement
7. BILANOVIĆ IVANO BOŽE Omiš
7. LOVRO Vujnović Ura nage
9. ADEMOVIĆ Adrian Pujanke
-46 kg
1. DROBAC Stijepo Konavle Cavtat
2. ČAVKA Ivan Kaštela
3. BUTIGAN Mauro Konavle Cavtat
3. KISIĆ Antonio Župa Dubrovačka
5. BEŠKER Marino Pujanke
5. DELIĆ Luka Dalmacijacement
7. BLAJIĆ Matija Pujanke
-50 kg
1. ZELEN Maro Ura nage
+50 kg
1. GRUBIŠIĆ KUZMA Ante Dalmacijacement
2. ZELEN Maro Ura nage
3. RADANOVIĆ Mateo Pujanke
3. VOJKOVIĆ Ivan Pujanke
5. PULJIZ Marko Val
5. VUJIĆ Toma Kaštela

curice U10

-22 kg
1. SCHMUCH Dalia Konavle Cavtat
2. NOVAČIĆ Marta Val
-25 kg
1. ZOVKO Nika Hercegovac Mostar
2. PULJIĆ Lucija Split
3. DROBAC Mihaela Konavle Cavtat
3. NIKOLIĆ Mara Ura nage
5. DUJILOVIĆ Tea Kaštela
5. IVETIĆ Cvita Zadar
7. MIHALJEVIĆ Marta Makarska 1968
-28 kg
1. RAIČ Gabrijela Hercegovac Mostar
2. MARINOVIĆ Ema Okruk
3. PARICA Marta Zadar
3. VRDOLJAK Tina Pujanke
5. KALACANOVIĆ Andrea Župa Dubrovačka
5. VUČENOVIĆ Diara Zadar
7. ARAMBAŠIĆ Nina Kaštela
7. ŠKOPLJANAC Marija Kaštela
-32 kg
1. ĐURKOVIĆ Antonija Konavle Cavtat
2. BOŠNJAK Laura Hercegovac Mostar
3. TOPIĆ Roza Biokovo Makarska
3. VIDOVIĆ Ena Hercegovac Mostar
5. ČAVKA Ana Kaštela
5. ŽIVKOVIĆ Valentina Pujanke
7. JERKUNICA Lana Dalmacijacement
7. PERIN Marta Zadar
9. ŠKOPLJANAC Jelena Kaštela
-36 kg
1. BEŠKER Ana Val
2. VRKIĆ Anđela Pujanke
3. DŽEBA Ljiljana Hercegovac Mostar
3. RUMORA Luce Zadar
5. POCRNJA Maja Dalmacijacement
-40 kg
1. DELIĆ LEA Dalmacijacement
2. BORIĆ Iva Biokovo Makarska
3. FRANUŠIĆ Sara Slano
3. KURAN MIa Makarska 1968
5. RIBIČIĆ Maja Makarska 1968
+44 kg
1. GILJAČA Ivana Ura nage
2. GABRIERI Mara Ura nage
3. ROSO Lucija Val