Memorijal Mario Zebić

Datum: 29.04.2017
Država, grad održavanja: Hrvatska, Kaštel Sućurac

Rezultati

kadeti U18

-50 kg
1. DUNDARA Petar Ippon Labin
2. ŠKOMRLJ Ivan Kaštela
3. ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela
-55 kg
1. ŠKOMRLJ Roko Kaštela
2. JEREMIĆ Alexander Borna AJK Student
3. LINDERS Reno Baci GA
-66 kg
1. ROZGA Ivan Kaštela
2. GOLOB PATRICK JK OPLOTNICA
3. ŠIPEK Filip Samobor
3. ĐAPIĆ Leon Ura nage
5. KONJEVOD Leon Ura nage
5. VASIJA Roland Akademi Albania Judo Kodokan
7. JAMAN Roko Kaštela
7. ZAHTILA Eric Ippon Labin
9. TEKLIĆ Luka Dalmacijacement
-73 kg
1. VUCINA Alen JK OPLOTNICA
2. MARKOVIĆ Augustin Solin
3. IVOŠEVIĆ Borna Lika Zagreb
3. MILIN Luka Kaštela
5. IVANČIĆ Tonći Dalmacijacement
5. PERKOVIĆ Bruno Solin
-81 kg
1. ZEBIĆ Bruno Dalmacijacement
2. MARINOVIĆ Marko Ura nage
3. KLEVA Nino Ippon Labin
3. VUJIĆ Petar Kaštela
5. BROZOVIĆ LUKA Duga Resa
5. KRIVIĆ Igor Dalmacijacement
7. BONACIN Šime Dalmacijacement
-90 kg
1. BOLTERSTEIN Ricardo Ippon Labin
2. RACA Roberto Dalmacijacement

kadetkinje U18

-57 kg
1. KATUŠA Nina Zadar
2. TOMAS-KOSIJER Hana Lika Zagreb
3. DESKAJ Vjollca Judo Kosovo
3. KOVAČ Petra Dalmacijacement
5. BRVENIK Josipa Borsa
5. NALETILIĆ Marija Borsa
-70 kg
1. MIHOVILOVIĆ Mia Kaštela
2. BULATOVIĆ Gordana Onogošt
3. KOVAČ Josipa Dalmacijacement
+70 kg
1. TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
2. JURIĆ Nina Kaštela
3. LJUBIĆ Ana Dalmacijacement
3. PERIŠIĆ Nika Kaštela
5. IVAKIĆ Marija Kaštela

ml. kadeti U16

-46 kg
1. ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela
2. PULJIZ Stjepan Solin
3. JEREMIĆ Maximilian lovel AJK Student
3. TOMAŠEVIĆ Marko Dubrovnik 1966
5. BAJN Bernard Pujanke
5. ŽUŽUL Jakov Solin
7. DE WILD Joey Baci GA
7. GOIĆ Mislav Dalmacijacement
-50 kg
1. ŠKOMRLJ Ivan Kaštela
2. DUNDARA Petar Ippon Labin
3. ANČIĆ Marko AJK Student
-55 kg
1. TORRE ROKO Dugave
2. MARTINJAŠ Frane Duga Resa
3. LINDERS Reno Baci GA
3. ŠKOMRLJ Roko Kaštela
5. LUKAJ Luka Akademi Albania Judo Kodokan
5. MIKIN Nikola Zadar
7. BAN Duje Dalmacijacement
7. SKELIN Carllo Kaštela
9. GRILEC Roko Dubrovnik
9. JEROSIMIĆ FABIO SFORZA Dubrovnik
9. TOMIĆ FERIĆ Marjan Pujanke
-60 kg
1. DUVNJAK Gabrijel Solin
2. WOLLRABE Jari Baci GA
3. PERAJICA Karlo Solin
3. TARAŠ Josip Dalmacijacement
5. JOZIĆ Fabjan Kaštela
5. RAJČIĆ Mate Kaštela
7. KOLOBARIĆ Filip Borsa
7. MIHALJEVIĆ TOLJ Toni Pujanke
-66 kg
1. ANTUNOVIĆ Tonći Dalmacijacement
2. JAMAN Roko Kaštela
3. JURIĆ PEŠIĆ Antonio Kaštela
3. ŠAPONJIĆ Luka Solin
5. MIČIĆ Hari Zadar
5. TEKLIĆ Luka Dalmacijacement
-73 kg
1. DADIĆ Josip Solin
2. IVANČIĆ Tonći Dalmacijacement
3. KURTOVIĆ Leo Biokovo Makarska
3. MILIN Luka Kaštela
5. GRANIĆ Matija Biokovo Makarska
-81 kg
1. KRIVIĆ Igor Dalmacijacement
2. BONACIN Šime Dalmacijacement
+81 kg
1. VELA David Biokovo Makarska
2. PETAR RADAČIĆ Dalmacijacement

ml. kadetkinje U16

-44 kg
1. BUBIĆ Anica Solin
2. ZEČEVIĆ Vanessa Dalmacijacement
-48 kg
1. ZOVKO Dragica Borsa
2. LJUBIĆ Tina Dalmacijacement
3. TROJKOVIĆ Matilda Pujanke
-52 kg
1. PEČEK DORA Dugave
2. REMETIN Lucija AJK Student
3. ZOVKO Petra Borsa
-57 kg
1. BRVENIK Josipa Borsa
2. TODOROVIĆ Nikolina Onogošt
3. MARIĆ Anja Hercegovac Mostar
3. NALETILIĆ Marija Borsa
5. ANIĆ Nina Solin
5. ČULE Helena Borsa
7. PALUNČIĆ ROMANA Dubrovnik
-63 kg
1. ČIKOTIĆ Palmina Pujanke
2. BAJIĆ Mia Makarska 1968
3. PINJUH Anđela Pujanke
-70 kg
1. OLUJIĆ Josipa Pujanke
2. ŠTIMAC ELA Dugave
3. KOVAČ Josipa Dalmacijacement
+70 kg
1. PERIŠIĆ Nika Kaštela
2. IVAKIĆ Marija Kaštela

dječaci U14

-30 kg
1. MILIĆ Luka Dalmacijacement
2. PRKAČIN Marko Dubrovnik 1966
3. SLOKAR Tvrtko Borsa
-34 kg
1. OLUJIĆ Mario Pujanke
2. MATIJACA Fabian Kaštela
3. KUŽNIN Leo Ura nage
3. TADIĆ Ognjen Onogošt
5. DE WILD Yordi Baci GA
5. ILIČIĆ Stipe Dalmacijacement
7. MARUŠIĆ Fran Borsa
7. STRIČEVIĆ Roko Dalmacijacement
9. ŠOJAT Anđelo Samobor
-38 kg
1. OGRIZEK Urh JK OPLOTNICA
2. BUTIGAN Luka Dubrovnik 1966
3. LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
3. MIJIĆ Petar Solin
5. PRANJIĆ Kristian Okruk
5. TOPIĆ DUJE Dalmacijacement
7. BOKOR Matej Pujanke
7. MIHOVILOVIĆ Duje Kaštela
9. BABIĆ Eol Duga Resa
9. KAJGANIĆ Noa Samobor
9. PRCE Tino Hercegovac Mostar
-42 kg
1. VUJEVIĆ Stanko Onogošt
2. BABIĆ Bruno Samobor
3. MARTINOVIĆ Donat Zadar
3. PAPA Jure Duga Resa
5. BOTIĆ Filip Kaštela
5. PULIĆ TONI Dubrovnik 1966
7. ČUČIĆ Daniel Dubrovnik 1966
7. LONČARICA Franko Dubrovnik 1966
9. MIJIĆ Marin Solin
9. MRČELA Marko Tempo
9. VRKIĆ Marko Zadar
-46 kg
1. ZOROTOVIĆ Luka Kaštela
2. ŽUNIĆ Jakov Kaštela
3. NIKČEVIĆ Stevan Onogošt
3. ROZGA Bruno Kaštela
5. MILKOVIĆ Petar Solin
5. REŽIĆ Andro Ura nage
7. BARIŠIĆ Željko Dalmacijacement
7. GOIĆ Mislav Dalmacijacement
9. BOTIĆ Luka Kaštela
9. KRILE Leon Ura nage
9. ŠUNJERGA Dorijan Dalmacijacement
-50 kg
1. GORIČKI Leon Samobor
2. ROZGA Josip Kaštela
3. BAŠIĆ Nikola Solin
3. FRANIĆ Hrvatin Kaštela
5. DABO VEDRAN Dubrovnik 1966
5. PUHARIĆ Roko Biokovo Makarska
7. KRISTOVIĆ Ivo Ura nage
7. VUJIĆ Roko Kaštela
9. BENCEK BRUNO Dubrovnik
9. MOSTAHINIĆ Marko Mokošica
9. RIBIČIĆ Ante Makarska 1968
-55 kg
1. BAN Duje Dalmacijacement
2. GREBOVIĆ Eldin Dubrovnik 1966
3. NEUSIDL Branimir Dubrovnik 1966
3. PIRIJA Ante Kaštela
5. PETKOVIĆ Teo Mokošica
-60 kg
1. WOLLRABE Jari Baci GA
2. MANDIĆ Vojin Partizan Beograd
3. DOBOŠEVIĆ Bono Duga Resa
3. LONČAR Luka Dubrovnik 1966
5. TARAŠ Josip Dalmacijacement
5. VELEBIT Branimir Makarska 1968
7. KOLOBARIĆ Filip Borsa
7. LEŠIĆ Ivan Pujanke
9. KATAVIĆ Roko Biokovo Makarska
-66 kg
1. ORŠIĆ Tin Samobor
2. ĆURKOVIĆ MATE Solin
3. MASATOVIĆ Miro Solin
3. ŠTRLJIĆ Maroje Dubrovnik 1966
5. GRKEŠ MAROJE Mokošica
5. MANI Noel Akademi Albania Judo Kodokan
+66 kg
1. PETAR RADAČIĆ Dalmacijacement
2. GILJAČA Gabriel Ura nage
3. HEZONJA Ivan Dubrovnik 1966
3. KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
5. BAJDAK Mateo Samobor

curice U14

-32 kg
1. ŽARKOVIĆ Nevena Pujanke
2. KRALJEVIĆ Aneta Borsa
3. BOŠNJAK Ana Borsa
-36 kg
1. NIKOLIĆ Antea Pujanke
-40 kg
1. ZEČEVIĆ Vanessa Dalmacijacement
2. ERBI Sarah Okruk
3. JELIĆ Jelena Dubrovnik 1966
3. ŠKALJIĆ ŠEJLA Ura nage
5. ARIAS Lorena Paula Dubrovnik 1966
5. TOMAS KOSIJER IVA Duga Resa
7. JOVANOVIĆ Petra Borsa
-44 kg
1. SVEČNJAK Matea Samobor
2. RAVLIĆ Ina Hercegovac Mostar
3. RAĐENOVIĆ DAH Karla Samobor
4. KRIŠTO Iva Dalmacijacement
-48 kg
1. HRNJAK Nikolina Pujanke
2. ZEKANOVIĆ Nora Zadar
3. NINČEVIĆ Ena Pujanke
3. ŠPOLJARIĆ Kaja Samobor
5. SKURLA Petra Dubrovnik 1966
5. ZOVKO Dragica Borsa
7. FRLAN Maria Pujanke
7. LJUBIĆ Tina Dalmacijacement
-52 kg
1. ZOVKO Petra Borsa
2. BOŽIN Iva Dalmacijacement
-57 kg
1. RADIĆ Lucija Pujanke
2. ČULE Helena Borsa
3. LAGATOR Laura Kaštela
3. ŠANČIĆ Sara Samobor
5. LJUBIČIĆ Jana Pujanke
+63 kg
1. GAČIĆ Lana Hercegovac Mostar
2. RACA Martina Dalmacijacement
3. VULIĆ Nikolina Pujanke
4. HERCEG Eva Maria Samobor

dječaci U12

-27 kg
1. NOVAK Mario Hercegovac Mostar
2. BOJOVIĆ Petar Borsa
3. DRAGIĆ Karlo Ura nage
3. ŠUTEJ Leon Duga Resa
5. GORETA Šime Dalmacijacement
5. MARUŠIĆ Ivan Borsa
7. VUČIĆ Luka Borsa
-30 kg
1. HRUSTIĆ RELJA Dugave
2. MILIĆ Luka Dalmacijacement
3. KNEZ Filip Šibenik
3. SLOKAR Tvrtko Borsa
5. MRČELA Nikola Tempo
-34 kg
1. TUKIĆ Šimun AJK Student
2. ILIČIĆ Stipe Dalmacijacement
3. DE WILD Yordi Baci GA
3. STRIČEVIĆ Roko Dalmacijacement
5. BRANGJELICA Marin Dubrovnik
5. ŽUPANČIĆ Patrik Profectus Samobor
7. MARUŠIĆ Fran Borsa
7. VUKOREP Andrej Mokošica
9. BATINOVIĆ Toma Kaštela
9. PERIĆ Mirko Pujanke
-38 kg
1. VRLJIĆ Rino Hercegovac Mostar
2. MARKOTA Teo Solin
3. MAROVIĆ Matej Ivan Pujanke
3. VUJIĆ Marko Kaštela
5. ČURLIN LUKA Dubrovnik
5. VRBANOVIĆ MATEJ Dugave
7. ŠEGO Jure Dalmacijacement
7. TOPIĆ MARINO Dalmacijacement
9. BOKOR Kristijan Pujanke
9. JOVANOVIĆ Roko Pujanke
9. TOPIĆ Petar Tempo
-42 kg
1. ĐINKIĆ Ivano Hercegovac Mostar
2. SENKIĆ David Hercegovac Mostar
3. CEKUŠ Rocco Profectus Samobor
3. MIĆANOVIĆ Uroš Onogošt
5. BOŠNJAK Petar Solin
5. TOMAŠEVIĆ Leon Mokošica
7. RADIĆ Lovre Okruk
7. SEDLAR Duje Solin
9. BERKET Ante Dalmacijacement
9. HOLJEVAC Luka Duga Resa
-46 kg
1. ANTUNOVIĆ Roko Pujanke
2. MILIČEVIĆ Ivan Hercegovac Mostar
3. BRNADA Ivan Kaštela
3. KUSTURA SELAK Dominik AJK Student
5. PEČEK LUKA Dugave
5. SENKIĆ Dragan Paol Hercegovac Mostar
7. FRLJIĆ Petar Borsa
-50 kg
1. PETROVIĆ KAZIMIR Dugave
2. MARTINAC Aldo AJK Student
3. BOŽIĆ Marko Solin
3. VRANDEČIĆ Luka Solin
5. JERČIĆ Petar Dalmacijacement
5. MILAS Dominik Dalmacijacement
7. BARAN Filip Dalmacijacement
7. NIKOLIĆ Ivan Borsa
-55 kg
1. KOVAČIĆ Ante Tempo
2. MASLOV Roko Pujanke
3. KRNČEVIĆ Andrej Pujanke
4. MIHALJEVIĆ VITTORIO Dalmacijacement
+55 kg
1. BRČIĆ Stipe Solin
2. MARIĆ Ivano Borsa
3. BILIĆ Ivan Mokošica
3. LUKA SABLJIĆ Dalmacijacement
5. MANI Erald Akademi Albania Judo Kodokan

curice U12

-28 kg
1. BARIŠIĆ Laura Solin
2. BRATIČEVIĆ Viktorija Ura nage
3. ČALE Nika Tempo
-32 kg
1. MUŠIĆ Maja JK OPLOTNICA
2. ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac Mostar
3. JURICA Antonina Pujanke
3. SOKOL Iva Biokovo Makarska
5. KESOVIJA Laura Dalmacijacement
5. MARKOVIĆ Nikolina Karla Solin
-36 kg
1. CECIĆ Nikolina Pujanke
2. ŠKALJIĆ ŠEJLA Ura nage
3. BUTIR Leonarda Kaštela
3. ŠIMIĆ Matea Biokovo Makarska
5. DELIĆ Lana Dalmacijacement
5. SIMIĆ Nikol Pujanke
7. BURIĆ Klaudia Solin
7. KRALJEVIĆ Aneta Borsa
-40 kg
1. MIŠKOVIĆ Tea Kaštela
2. DUMANČIĆ Dora Dalmacijacement
3. JOVANOVIĆ Petra Borsa
4. PAIĆ PERŠIN Lina Pujanke
-44 kg
1. LJUBICA Karla Okruk
2. VUKMAN Iva Kaštela
3. PUHARIĆ Nika Biokovo Makarska
-48 kg
1. GRUBIŠIĆ ČABO Nina Hercegovac Mostar
2. GILJAČA Ivana Ura nage
3. JOVANOVIĆ Sonja Pujanke
-52 kg
1. RADOMILJAC Dea Biokovo Makarska
+52 kg
1. KNEŽEVIĆ Antonia Okruk
2. MIHALJEVIĆ Lorena Makarska 1968
3. ILIĆ Lucija Kaštela
3. KOVAČIĆ Iris Tempo
5. LEŠIĆ Stefi Pujanke
5. PAVELIN Lorena Dalmacijacement

limači U10

-24 kg
1. KALAICA Luka Dalmacijacement
2. MUKIDJAN Edvard Bronshoj
3. BOJOVIĆ Petar Borsa
3. MARUŠIĆ Ivan Borsa
5. BAKOVIĆ Duje AJK Student
5. GABRIĆ Duje AJK Student
7. NOVAK Niko Hercegovac Mostar
7. PROLIĆ Frane Dalmacijacement
9. POLIĆ Ivan Dalmacijacement
9. SLAVIĆ Toni Dalmacijacement
-27 kg
1. TODOROVIĆ Ivan Pujanke
2. ĆURIĆ Jakov Profectus Samobor
3. ČERKOĆ Marko Hercegovac Mostar
3. LAKIĆ Luka Okruk
5. OLUJIĆ Matej Jakov Pujanke
5. ĐONLIĆ Marin Tempo
7. BLAŽEVIĆ Patrik Dalmacijacement
7. VUČIĆ Luka Borsa
9. BOŽIN Marin Dalmacijacement
9. JERČIĆ BRUNO Dalmacijacement
9. KARLOVIĆ Marino Dalmacijacement
9. KATAVIĆ Bruno Dalmacijacement
-30 kg
1. BEZIĆ Ivan Pujanke
2. PAVEŠKOVIĆ Duje Tempo
3. ALAJBEG Zlatko Okruk
3. VOLČIČ ŽIGA JK OPLOTNICA
5. ĆURIĆ Marko Profectus Samobor
5. LOZIĆ Marko Okruk
7. KLEPIĆ Antonio Pujanke
7. MIKAČIĆ Šime Pujanke
9. ČURIĆ Borna Tempo
9. ŠEGO Marin Dalmacijacement
-34 kg
1. GAČIĆ Bojan Hercegovac Mostar
2. MARIĆ Bruno Hercegovac Mostar
3. GOLOB ANŽE JK OPLOTNICA
3. HRNJAK Toma Pujanke
5. JERKUNICA Anton Dalmacijacement
5. RADIĆ Luka Okruk
7. MANDIĆ Veljko Partizan Beograd
7. TOPIĆ IVAN ANTONIO Dalmacijacement
9. JADRIĆ Fran Okruk
9. JERČIĆ Krešimir Dalmacijacement
9. ŠUNDOV Tino Dalmacijacement
9. ŽUPANČIĆ Jakov Profectus Samobor
-38 kg
1. LETICA Ivan Hercegovac Mostar
2. BAKULA Anton Okruk
3. ŠUNJERGA Duje Dalmacijacement
3. ŽIGA Boris Tempo
5. RAJČIĆ Mateo Dalmacijacement
5. ŠALINOVIĆ Tin Biokovo Makarska
7. KULIĆ Ivan Pujanke
7. PERIČIĆ Nikola Dalmacijacement
-42 kg
1. DUMANČIĆ Ante Dalmacijacement
2. TAKAČ Luka Borsa
3. PETRIČEVIĆ Antonio Dalmacijacement
3. TUBIĆ FRANJIĆ Gabrijel Dalmacijacement
5. ČOSIĆ Antonio Pujanke
-46 kg
1. DELIĆ Luka Dalmacijacement
2. BEŠKER Marino Pujanke
3. VUINAC Antonio Biokovo Makarska
3. ZELEN Maro Ura nage
5. FRLJIĆ Petar Borsa
-50 kg
1. GRUBIŠIĆ KUZMA Ante Dalmacijacement

curice U10

-22 kg
1. PRCE Nera Hercegovac Mostar
2. MARUŠIĆ Marita Borsa
3. RADIĆ MELANI Dalmacijacement
-25 kg
1. ZOVKO Nika Hercegovac Mostar
2. MIHALJEVIĆ Marta Makarska 1968
-28 kg
1. RAIĆ Gabriela Hercegovac Mostar
2. MARINOVIĆ Ema Okruk
3. JUROŠ Dora Šibenik
4. PULJIĆ Lucija Split
-32 kg
1. TOPIĆ Roza Biokovo Makarska
2. VIDOVIĆ Ena Hercegovac Mostar
3. PERIĆ Korina Biokovo Makarska
3. ŽIVKOVIĆ Valentina Pujanke
5. PERIĆ Iva Biokovo Makarska
-36 kg
1. AJDUKOVIĆ Antea Pujanke
2. MASLOV Tajana Pujanke
3. JERKUNICA Lana Dalmacijacement
4. NJIRIĆ MARTA Dubrovnik
-40 kg
1. BORIĆ Iva Biokovo Makarska
1. DELIĆ LEA Dalmacijacement
3. KURAN MIa Makarska 1968
+44 kg
1. GILJAČA Ivana Ura nage