Kup Jadrana

Datum: 24.06.2017
Država, grad održavanja: Hrvatska, Split

Rezultati

seniori

-60 kg
1. ŠATANEK David JC Železo Hranice
2. MIHIĆ Neven Slavija Istočno Sarajevo
3. MEDVIDOVIĆ Marin Solin
4. PETEH Manuel Pulafit
-66 kg
1. VESELINOVIĆ Radoš Famos
2. PUŠIĆ David Neretva Mostar
3. BERAN Tomaš JC Železo Hranice
3. JOZELJIĆ Ivan Borsa
5. MAGLICA Martin JK 15.MAJ MAREZIGE
5. MAZAN Jan JC Železo Hranice
7. FALETAR Darijan Borsa
7. PRŽULJ David Slavija Istočno Sarajevo
-73 kg
1. ŠUNDOV Tino Solin
2. PULJIĆ Mateo Neretva Mostar
3. GALIĆ Ante Neretva Mostar
3. ZOVKO Jure Borsa
5. BARUN Ante Solin
5. VASILJEVIC Zdravko Milići
7. ERDEVIK Marko Borac Novi Sad
7. JURIĆ Ivan Neretva Mostar
9. KOGLER Richard JK SOKOL BRATISLAVA
9. PERKOVIĆ Bruno Solin
-81 kg
1. NIŠKANOVIĆ Jovan Borac Novi Sad
2. SKURKA Šimon JC Železo Hranice
3. TROJNAR Robert JC Železo Hranice
3. VUJEVIĆ Luka Solin
5. DRUŽETA Nikola Pulafit
5. VRLIĆ Lovre Solin
-90 kg
1. PARČINA Luka Pujanke
2. STANJEVIČ Predrag Akademik Nikšić
3. ČUBELIĆ Jure Split
3. KOKEZA Josip Solin
5. HAMAR Igor JK SOKOL BRATISLAVA
5. MARIĆ Domagoj Borsa
7. JESTREBSKY Adam JC Železo Hranice
7. LOPIČIĆ Uroš Borac Novi Sad
9. STOJKOVIĆ Ivan Kaštela
-100 kg
1. TENŽERA Josip AJK Student
2. BEGOVIĆ Dragan Borac Novi Sad
3. PURGERT Adam JC Železo Hranice
3. SEOIMCHEV Dimitar ILINDEN-SOFIA
5. ŽIVKOVIĆ BOKURINA Jere Split
5. ŽURE Lovre Split
+100 kg
1. GAJIĆ Vladimir Sombor
2. BATINIĆ Ante Vladimir Kaštela

seniorke

-52 kg
1. ŽARKOVIĆ Martina Kaštela
2. JOVANOVIĆ Gorana Lokomotiva Vršac
3. UMILJENOVIĆ Lucija Split
-57 kg
1. MANDARIĆ Ivana Split
2. HRISTOVA Sandra ILINDEN-SOFIA
-63 kg
1. ZELENIKA Marija Borsa
2. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
3. POSPIŠKOVA Paulina JK SOKOL BRATISLAVA
-70 kg
1. LONČAR Anđela Sombor
2. MIHOVILOVIĆ Mia Kaštela
3. GRUBIŠIĆ Nevena Borac Novi Sad
3. OLŠAKOVA Šarlote JC Železo Hranice
5. KOCJANČIČ Katarina JK 15.MAJ MAREZIGE
+78 kg
1. RADIĆ Tina Split

kadeti U18

-46 kg
1. JEREMIĆ Maximilian lovel AJK Student
2. MARTINOVIĆ Tomislav Borsa
-55 kg
1. PETEH Manuel Pulafit
2. ČVORO Aljoša Borsa
3. DUGANDŽIĆ Marino Borsa
3. ZELENIKA Mirko Borsa
5. KUTIĆ Vito Pulafit
-60 kg
1. VIDAKOVIĆ Lovre AJK Student
2. BELABBAS Yassin ILINDEN-SOFIA
3. KUBALA Vojtech JC Železo Hranice
3. SKURKA Vincent JC Železo Hranice
5. JOZELJIĆ Mario Borsa
-66 kg
1. DIVLJAN Lav Famos
2. JOZELJIĆ Ivan Borsa
3. BOSAK Marko Lika Zagreb
3. PRSTOJEVIĆ Stevan Slavija Istočno Sarajevo
5. FALETAR Darijan Borsa
-73 kg
1. ZOVKO Jure Borsa
2. PERKOVIĆ Bruno Solin
3. ČECHAK Tomaš JC Železo Hranice
3. IVANKOVIĆ Filip Borsa
5. RA'C Ondrej JC Železo Hranice
-81 kg
1. ELEZ Vuk Famos
2. SVIČEVIĆ Petar Gorica Podgorica
3. BEZDEK Martin JC Železo Hranice
3. VUKIČEVIĆ Frane AJK Student
5. RET Samuel SKP Banska-Bystrica
-90 kg
1. DIVLJAN Ivan JC "Rajko Kušić" Pale
2. JIRIČEK Jakub JC Železo Hranice
3. SEJFOVIĆ Mateo Vinkovci
+90 kg
1. VRAČAR Igor Famos
2. DROBNJAK Milorad Gorica Podgorica

kadetkinje U18

-48 kg
1. PETROVIĆ Mila Famos
2. UMILJENOVIĆ Perina Split
3. UJDUR Ana Borsa
-52 kg
1. BRLETIĆ Matea Panda
2. BEHIN Matea Panda
3. GRGUREVIĆ Gabriela Pujanke
-57 kg
1. KOPČIĆ Lara Vinkovci
2. ROZIĆ Lana Borsa
-63 kg
1. ZELENIKA Marija Borsa
2. GLUMAC Lucija Pujanke
3. ZOROTOVIĆ Ivana Kaštela
3. ZOVKO Karla Borsa
5. BRVENIK Josipa Borsa
5. IVAS JURKOVIĆ Laura Panda
-70 kg
1. MIHOVILOVIĆ Mia Kaštela
2. LONČAR Anđela Sombor
3. OLŠAKOVA Šarlote JC Železo Hranice

ml. kadeti U16

-38 kg
1. PUSZTAI Botond Debrecen
2. MARTINOVIĆ Tomislav Borsa
3. TOŠIĆ Ivan Borsa
4. TURIĆ Luka Borsa
-46 kg
1. MILANIK Tamas Debrecen
2. ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela
3. JEREMIĆ Maximilian lovel AJK Student
3. KRIUCHKOV Ivan Debrecen
5. HANIĆ Patrik Mladost Osijek
5. ŽUŽUL Jakov Solin
-50 kg
1. ČVORO Aljoša Borsa
2. ĐURĐEVAC Filip Akademik Nikšić
3. JOCOVIĆ Petar Onogošt
3. ŠKOMRLJ Ivan Kaštela
5. ČUKOVIĆ Matija Akademik Nikšić
5. MAROŠEK Jurij JK 15.MAJ MAREZIGE
7. ČAJKOVAC Dino Vinkovci
-55 kg
1. ŽDRALE Marko Famos
2. PANDUREVIĆ Srđan Slavija Istočno Sarajevo
3. ANČIĆ Marko AJK Student
3. ZELENIKA Mirko Borsa
5. DUGANDŽIĆ Marino Borsa
5. MIJUŠKOVIĆ Vuk Onogošt
7. KALINIĆ Robert Vinkovci
7. MASTNAK Taras JK IVO REYA
9. DELIĆ Miljan Akademik Nikšić
9. GRŠETIĆ Nikola Lika Zagreb
9. SKELIN Carllo Kaštela
-60 kg
1. DUVNJAK Gabrijel Solin
2. JOZELJIĆ Mario Borsa
3. KUBALA Vojtech JC Železo Hranice
3. ŠKOMRLJ Roko Kaštela
5. IVANOVIĆ Dražen Famos
5. MRKOVIĆ Lovre Pujanke
7. KOLOBARIĆ Filip Borsa
7. RUDELA BORNA Pulafit
9. BELABBAS Yassin ILINDEN-SOFIA
9. PILJIĆ Vedran Vinkovci
9. RAJČIĆ Mate Kaštela
-66 kg
1. MARKOVIĆ Stjepan Solin
2. JAMAN Roko Kaštela
3. HORVAT Marko JK OLIMPIJA
-73 kg
1. COPIĆ Ivan Pujanke
2. PAPP Ba'lint Debrecen
3. MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
3. RA'C Ondrej JC Železo Hranice
5. BOTIĆ Nikola Kaštela
5. DADIĆ Josip Solin
7. IVANKOVIĆ Filip Borsa
7. MARČETA Sergej JK 15.MAJ MAREZIGE
9. AVLIJAŠ Aleksa ATHLETE
9. ĐUKIĆ Nikola Gorica Podgorica
-81 kg
1. RET Samuel SKP Banska-Bystrica
2. SVIČEVIĆ Pavle Gorica Podgorica
3. ĆOSIĆ Filip JC "Rajko Kušić" Pale
3. ŠAFRAN Ivan Remete
5. GRANIĆ Matija Biokovo Makarska

ml. kadetkinje U16

-40 kg
1. MILIĆ Slađana Akademik Nikšić
2. ZADRO Monika Borsa
-48 kg
1. PETROVIĆ Mila Famos
2. BUBIĆ Anica Solin
3. BAŠOVIĆ Sara Akademik Nikšić
3. UJDUR Ana Borsa
5. ČORAK Tea Remete
5. UMILJENOVIĆ Perina Split
-52 kg
1. BJELICA Maja Famos
2. TADIĆ Anđela Akademik Nikšić
3. LUBURA Tamara Slavija Istočno Sarajevo
4. DUBRAVČIĆ Ivana AJK Student
-57 kg
1. KOPČIĆ Lara Vinkovci
2. ČULE Helena Borsa
3. ANIĆ Nina Solin
3. REMETIN Lucija AJK Student
5. BREŠKOVIĆ Jelena Kaštela
5. NADVORNIKOVA Gabriela JC Železo Hranice
7. ROZIĆ Lana Borsa
7. ZOVKO Petra Borsa
9. PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE
-63 kg
1. KULIĆ Karla Pujanke
2. BRVENIK Josipa Borsa
3. KUKO Ella Pujanke
3. ZOVKO Karla Borsa
5. BAJIĆ Mia Makarska 1968
5. ČIKOTIĆ Palmina Pujanke
+70 kg
1. PERIŠIĆ Nika Kaštela
2. FRANIĆ Maja Kaštela
3. BEGIĆ Ariana JK 15.MAJ MAREZIGE
3. HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE
5. LOVAKOVIĆ Stella Mladost Osijek

dječaci U14

-30 kg
1. SLOKAR Tvrtko Borsa
2. ZADRO Fran Borsa
-34 kg
1. KRIUCHKOV Valentin Debrecen
2. MAGYAR Attila Debrecen
3. MILIĆ Andrej Famos
3. TOŠIĆ Ivan Borsa
5. HALAJKIJEVIĆ Robert Borsa
5. TADIĆ Ognjen Onogošt
-38 kg
1. VRDOLJAK Mario Pujanke
2. MATIJACA Fabian Kaštela
3. KOGOVŠEK Bernard JK OLIMPIJA
3. SEDMAK Fran Panda
5. OBRADOVIĆ Fran Konavle Cavtat
5. PRANJIĆ Kristian Okruk
7. TURIĆ Luka Borsa
-42 kg
1. RAKOČEVIĆ Matija Gorica Podgorica
2. VIGLAŠ Samuel JK SOKOL BRATISLAVA
3. BOTIĆ Filip Kaštela
3. ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
5. JAKAŠA Šime Okruk
5. MIČIĆ Mihajlo TSK Temerin
7. ILIEV Valentin ILINDEN-SOFIA
7. ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA
9. ŠIMKO Martin JK SOKOL BRATISLAVA
-46 kg
1. ZOROTOVIĆ Luka Kaštela
2. RISTOVIĆ Boris Famos
3. BOTIĆ Luka Kaštela
3. BULATOVIĆ Lazar Gorica Podgorica
5. KRIUCHKOV Ivan Debrecen
5. PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
7. MARIJANOVIĆ Marino Pujanke
7. ROZGA Bruno Kaštela
-50 kg
1. ŽUNIĆ Jakov Kaštela
2. FRANIĆ Hrvatin Kaštela
3. MRVALJEVIĆ Balša Onogošt
3. ROZGA Josip Kaštela
5. ĆORIĆ Marino Borsa
5. VUJIĆ Roko Kaštela
7. DIKANOVIĆ Marko Vinkovci
7. KURDIĆ Borna Makarska 1968
9. LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
-55 kg
1. KONDE Levente Debrecen
2. FURLAN SFARČIĆ Ivo Split
3. PERKUŠIĆ Luka Split
3. ŠUMERA Marin Lika Zagreb
5. ĆOSOVIĆ Vuk Famos
5. PREMERL Vid Remete
7. DOŠLO Branko Famos
7. MAKSIMOVIĆ Filip ATHLETE
-60 kg
1. PILJIĆ Vedran Vinkovci
2. RADOLOVIĆ FRAN Pulafit
3. DRLJEVIĆ Vuk Gorica Podgorica
3. VELEBIT Branimir Makarska 1968
5. FILIPOVIĆ Andrija Pujanke
5. KOLOBARIĆ Filip Borsa
-66 kg
1. SAVIĆ Radovan Milići
2. MARKOVIĆ David Tivat
+66 kg
1. PUŠIĆ Filip Mladost Osijek
2. ĐURĐEV LUKA Pulafit
3. MICAI Luka Mladost Osijek

curice U14

-36 kg
1. ZADRO Monika Borsa
2. BRCKO Lucija Panda
3. PAVKOVIĆ Stella Okruk
4. BOŠNJAK Ana Borsa
-40 kg
1. SIMIĆ Nina Pujanke
2. LAVRNJA Milica TSK Temerin
3. MARKOVIĆ Marina Akademik Nikšić
3. PRKAČIN Sara Borsa
5. GALIĆ Ena Borsa
-44 kg
1. ĐURKOVIĆ Petra Konavle Cavtat
-48 kg
1. HRNJAK Nikolina Pujanke
2. NINČEVIĆ Ena Pujanke
3. BJELICA Lana Famos
4. LUBURA Lana Slavija Istočno Sarajevo
-52 kg
1. SIMOVIĆ Andrea Famos
2. VORAČEK Marta Lika Zagreb
3. JANJIĆ Tara JK IVO REYA
4. ŠKRBA Sanja Famos
-57 kg
1. ČULE Helena Borsa
2. LAGATOR Laura Kaštela
3. ZOVKO Petra Borsa
4. LJUBIČIĆ Jana Pujanke
-63 kg
1. PERIŠIĆ Nina Kaštela
2. MARČETA Ana JK 15.MAJ MAREZIGE
3. LEŠIĆ Lena Pujanke
+63 kg
1. LOVAKOVIĆ Stella Mladost Osijek
2. MARŠIĆ Kristina Iva Pujanke
3. BOTIĆ Kata Kaštela
3. JAKUŠ Nika Panda
5. MILINOVIĆ Dragana TSK Temerin

dječaci U12

-27 kg
1. DRAŠKOVIĆ Andrija Akademik Nikšić
2. BOJOVIĆ Petar Borsa
3. ĆORIĆ Martino Borsa
4. OBRADOVIĆ Orsat Konavle Cavtat
-30 kg
1. NOVAK Mario Hercegovac Mostar
2. NAGY Gergo Debrecen
3. KEZUNOVIĆ Milorad Famos
3. MILIĆ Vinko Kaštela
5. SLOKAR Tvrtko Borsa
5. ZADRO Fran Borsa
7. JAKIR Adrian Biokovo Makarska
7. KALAPATI Laslo TSK Temerin
9. MATKOVIĆ Toni Mladost Osijek
-34 kg
1. BERIŠA Muhamed Akademik Nikšić
2. KRIUCHKOV Valentin Debrecen
3. MILANOVIĆ Veljko Lokomotiva Vršac
3. TODOROV Nikolai ILINDEN-SOFIA
5. HALAJKIJEVIĆ Robert Borsa
5. MATOŠEVIĆ Rocco Vitez
7. FIŠTEŠ Sabole TSK Temerin
7. MILIĆ Luka Dalmacijacement
9. BRAJNOV Mikula Split
9. MILOVIĆ Matija Akademik Nikšić
9. VARGAŠOMOĐI Viktor TSK Temerin
-38 kg
1. TADIĆ Luka Akademik Nikšić
2. MAHMUTOVIĆ Alen JK OLIMPIJA
3. BJELICA Miroslav Famos
3. ĆORLUKA Roko Dalmacijacement
5. BUBALO Luka Hercegovac Mostar
5. JANDRIĆ Matej Hercegovac Mostar
7. KAŠNER Viktor Remete
7. VUJIĆ Marko Kaštela
9. DRAŽIĆ Marko AJK Student
9. JOVANOVIĆ Roko Pujanke
9. TOPIĆ Petar Tempo
-42 kg
1. POPOVIĆ Petar Kotor
2. BRECL Tim JK OLIMPIJA
3. MIĆANOVIĆ Uroš Onogošt
3. ĐINKIĆ Ivano Hercegovac Mostar
5. NIKČEVIĆ Andrija Akademik Nikšić
5. VRLJIĆ Rino Hercegovac Mostar
7. FILIPOVIĆ David Hercegovac Mostar
7. GOBIN Duje Pujanke
9. JORDANOV Georgi ILINDEN-SOFIA
9. PERKUŠIĆ Ante Split
9. RADOVČIĆ Ante Split
-46 kg
1. ANTUNOVIĆ Roko Pujanke
2. PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
3. MILIČEVIĆ Ivan Hercegovac Mostar
3. PERIŠIĆ Đorđe Kotor
5. MANDIĆ Marko Remete
5. SENKIĆ David Hercegovac Mostar
7. MULA Dominik Split
7. ĐURĐEVAC Bojan Akademik Nikšić
9. BARBARIĆ Ante Split
9. PREMERL Bartol Remete
9. SENKIĆ Dragan Paol Hercegovac Mostar
-50 kg
1. MILJENOVIĆ Vidak Kotor
2. PAJOVIĆ Petar Kotor
3. KOVAČIĆ Ante Tempo
3. MUDNIĆ Joško Split
5. MARIĆ Dominik Borsa
5. NIKOLIĆ Ivan Borsa
-55 kg
1. KOSTIĆ Šćepan Akademik Nikšić
2. KOVAČIĆ Marko Tempo
3. MARTINAC Aldo AJK Student
3. MUDNIĆ Špiro Split
5. RADEVIĆ Ognjen Tivat
+55 kg
1. TOTH Michal JK SOKOL BRATISLAVA
2. JARIĆ Lenard Pulafit
3. BAŠIĆ Leon Split
3. ŽIŽIĆ Bartul AJK Student
5. MARIĆ Ivano Borsa

curice U12

-28 kg
1. FIŠTEŠ Ester TSK Temerin
2. ŠUSTIĆ Matea Kaštela
3. ACAN Anja TSK Temerin
3. OSTOIĆ Lea Pujanke
5. GALIĆ Tara Borsa
5. SCHMUCH Ana Konavle Cavtat
-36 kg
1. MARIJANOVIĆ Leona Pujanke
2. BILIĆ Iva Split
3. PETROVIĆ Anja ATHLETE
3. ŠIMIĆ Matea Biokovo Makarska
5. ĐURKOVIĆ Antonija Konavle Cavtat
-40 kg
1. PRKAČIN Sara Borsa
2. BUTIR Leonarda Kaštela
3. JOVIČIĆ Dunja TSK Temerin
3. SCHMUCH Jelena Konavle Cavtat
5. JOVANOVIĆ Petra Borsa
5. PALAMETA Paula Župa Dubrovačka
7. MANDLBAUM Petra Hercegovac Mostar
-44 kg
1. GRLICA Nađa TSK Temerin
2. HRGA Tonka Kaštela
3. HOGL Dunja Mladost Osijek
4. PUHARIĆ Nika Biokovo Makarska
-48 kg
1. ČANKOVIĆ Bogdanka Lokomotiva Vršac
2. TOMKOVA Dorota JK SOKOL BRATISLAVA
3. GRUBIŠIĆ ČABO Nina Hercegovac Mostar
3. ZEC Dejena TSK Temerin
5. KOLARIĆ Dragana TSK Temerin
5. LJUBICA Karla Okruk
-52 kg
1. ĐEKIĆ Tara Lokomotiva Vršac
2. MILJEVIĆ Vedrana Lika Zagreb
3. KNEŽEVIĆ Antonia Okruk
+52 kg
1. PUŠIĆ Paulina Mladost Osijek
2. ILIĆ Lucija Kaštela
3. MIHALJEVIĆ Lorena Makarska 1968
4. TALIJANČIĆ Ana Biokovo Makarska

limači U10

-24 kg
1. ĆORIĆ Martino Borsa
2. LJUBIĆ Andrija Kaštela
3. BOJOVIĆ Petar Borsa
3. BULIČIĆ Bruno Okruk
5. PUŠNIK Karlo Kaštela
-27 kg
1. TODOROVIĆ Ivan Pujanke
2. ŽUPA Dominik Pujanke
3. ČERKOĆ Marko Hercegovac Mostar
3. LAKIĆ Luka Okruk
5. MUKIDJAN Edvard Bronshoj
-30 kg
1. MILIČIĆ Balsa Akademik Nikšić
2. RAJČIĆ Marko Kaštela
3. BEZIĆ Ivan Pujanke
3. LOZIĆ Marko Okruk
5. ALAJBEG Zlatko Okruk
5. BARBIR Roko Pujanke
7. DOMIĆ Tonino Noel Split
7. KLEPIĆ Antonio Pujanke
9. ŽARKOVIĆ Ante Okruk
-34 kg
1. ROZGA Roko Kaštela
2. GAČIĆ Bojan Hercegovac Mostar
3. GRUBŠIĆ Toma Split
3. SVALINA Nikola Kaštela
5. HRNJAK Toma Pujanke
5. MUDNIĆ Paško Split
7. MILJENOVIĆ Vuk Kotor
7. RADIĆ Luka Okruk
9. MARIĆ Bruno Hercegovac Mostar
9. PUHARIĆ Duje Biokovo Makarska
9. ŠORE Tomislav Split
-38 kg
1. ŽIGA Boris Tempo
2. BAKULA Anton Okruk
3. BARČOT Mislav Split
3. JERKUNICA Anton Dalmacijacement
5. KULIĆ Ivan Pujanke
5. ŠALINOVIĆ Tin Biokovo Makarska
-42 kg
1. ŽIŽAK Nikola Okruk
2. TOMIĆ Bruno Hercegovac Mostar
3. ANTUNOVIĆ Teo Pujanke
3. JUKA Stefan Hercegovac Mostar
5. ŠABIĆ Filip Pujanke
-50 kg
1. MARIĆ Dominik Borsa
2. LUBURA Nikola Famos
3. FRLJIĆ Petar Borsa
+50 kg
1. TRAINOV Mario ILINDEN-SOFIA
2. VUJIĆ Toma Kaštela

curice U10

-22 kg
1. SIMIĆ Marija Akademik Nikšić
2. SCHMUCH Dalia Konavle Cavtat
3. BEUS Mia Biokovo Makarska
3. ŽAJA Lara Split
5. KOLARIĆ Bojana TSK Temerin
-25 kg
1. RAIČ Gabrijela Hercegovac Mostar
2. TUCAJ Martina Kaštela
3. MIKIĆ Sara Mladost Osijek
3. PULJIĆ Lucija Split
5. KURDIĆ Dina Makarska 1968
5. MIHALJEVIĆ Marta Makarska 1968
-28 kg
1. VRDOLJAK Tina Pujanke
2. VALENTA Inga Okruk
3. MARINOVIĆ Ema Okruk
3. MILIĆ Mia Famos
5. KALACANOVIĆ Andrea Župa Dubrovačka
5. VARGAŠOMOĐI Ines TSK Temerin
-32 kg
1. BOŠNJAK Laura Hercegovac Mostar
2. TOPIĆ Roza Biokovo Makarska
3. ŽIVKOVIĆ Valentina Pujanke
3. ĐURKOVIĆ Antonija Konavle Cavtat
5. HRABAR Petra Okruk
5. MUJAN Nika Kaštela
-36 kg
1. PETROVIĆ Anja ATHLETE
2. JOVIČIĆ Georgina TSK Temerin
3. TADIĆ Milica Akademik Nikšić
4. MILIČEVIĆ Lorna Borsa
-40 kg
1. BORIĆ Iva Biokovo Makarska
2. KURAN MIa Makarska 1968