Natjecanja u 2013 godini

Naziv Datum Mjesto Uzrast
VELJAčA Labinska republika 02.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U15, U13, U11, U9
Sv. Vlaho 02.02. Mokošica, Hrvatska U18, U15
Prvenstvo Hrvatske - KADETI 09.02. Solin, Hrvatska U18
Grand Slam Paris 09.02. - 10.02. Paris, Francuska SEN
TA-TE Pripreme 16.02. - 17.02. Hrvatska, Hrvatska SEN, U21, U18
European Open Budapest 16.02. - 17.02. Budapest, Mađarska SEN
European Open Oberwart 16.02. - 17.02. Oberwart, Austrija SEN
Sv. Vlaho 17.02. Dubrovnik, Hrvatska U15, U13, U11
Memorijal Drago Krželj 17.02. Split, Hrvatska U15, U13, U11
Prvenstvo Hrvatske - JUNIORI 23.02. Zagreb, Hrvatska U21
Grand Prix Dusseldorf 23.02. - 24.02. Dusseldorf, Njemačka SEN
OžUJAK Kup Samobora 02.03. - 03.03. Samobor, Hrvatska U21, U18, U15, U13, U11
European Open Prague 02.03. - 03.03. Prague, Češka SEN
European open Warsaw 02.03. - 03.03. Warsaw, Poljska SEN
Dalmacija Open 03.03. Split, Hrvatska U11
EJU Cadets Zagreb 09.03. - 10.03. Zagreb, Hrvatska U18
Turopoljska frka 16.03. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske - SENIORI 23.03. Zagreb, Hrvatska SEN
Grand prix Samsun 30.03. - 31.03. Samsun, Turska SEN
B turnir Sarajevo 30.03. - 31.03. Sarajevo, Bosna i Hercegovina SEN, U23
EJU Cadets Kiev 30.03. - 31.03. Kiev, Ukrajina U18
TRAVANJ Uskršnji turnir 06.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Maksimira 06.04. Zagreb, Hrvatska U23, U18, U16, U14, U12, U10
Završne pripreme EP 13.04. - 20.04. Hrvatska, Hrvatska SEN
Prvenstvo Hrvatske - U16 i U23 13.04. Split, Hrvatska U23, U16
EJU Cadets Teplice 20.04. - 21.04. Teplice, Češka U18
Memorijal Damir Milatović 20.04. Pisarovina, Hrvatska U14, U12, U10
EJU Juniors St. Petersburg 20.04. - 21.04. St. Petersburg, Rusija U21
Continental Seniors 25.04. - 28.04. Budapest, Mađarska SEN
EJU Juniors Tarvisio 27.04. - 28.04. Tarvisio, Italija U21
Kup Sv.Duje 27.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Sakura Kup 27.04. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
EJU cadets Pitesti 27.04. - 28.04. Pitest, Rumunjska U18
SVIBANJ EJU Cadets Berlin 04.05. - 05.05. Berlin, Njemačka U18
Grand Slam Baku 04.05. - 05.05. Baku, Azerbeđan SEN
Kup Dugava 04.05. Zagreb, Hrvatska U14, U12, U10, U8
Dan županije 11.05. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Karlovca 11.05. Karlovac, Hrvatska U14, U12, U10
Memorijal Mario Zebić 11.05. Kaštel Stari, Hrvatska U18, U16, U14, U12
Regionalno prvenstvo - SPLIT 18.05. Split, Hrvatska U14
Regionalno prvenstvo - NIJEMCI 18.05. NIJEMCI, Hrvatska U14
Regionalno prvenstvo - DUBROVNIK 18.05. Dubrovnik, Hrvatska U14
EJU Cadets Bielsko Biala 18.05. - 19.05. Bielsko Biala, Poljska U18
Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske 19.05. Zagreb, Hrvatska SEN
Regionalno prvenstvo - ZAGREB 19.05. Zagreb, Hrvatska U14
Regionalno prvenstvo - LABIN 19.05. Labin, Hrvatska U14
Masters Tyumen 25.05. - 26.05. Tyumen, Rusija SEN
Prvenstvo Hrvatske - Djeca 25.05. Rijeka, Hrvatska U14
Prvenstvo Hrvatske - KATA 26.05. Rijeka, Hrvatska SEN
LIPANJ EJU Juniors Leibnitz 01.06. - 02.06. Leibnitz, Austrija U21
Kup Državnosti 01.06. Samobor, Hrvatska SEN, U23, U21, U18, U15, U13, U11, U9
European open Madrid 01.06. - 02.06. Madrid, Španjolska SEN
European open Bucharest 01.06. - 02.06. Bucharest, Rumunjska SEN
EJU juniors Thessaloniki 04.06. - 05.06. Thessaloniki, Grčka U21
European open Lisbon 08.06. - 09.06. Lisbon, Portugal SEN
European open Tallin 08.06. - 09.06. Tallin, Estonija SEN
Sv.Vid 08.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
B turnir Celje 15.06. - 16.06. Celje - Podčetrtek, Slovenija SEN, U23
Salona Open 15.06. Solin, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
EJU juniors Wroclaw 20.06. - 21.06. Wroclaw, Poljska U21
Continental Cadets 21.06. - 23.06. Tallin, Estonija U18
SI Mersin 21.06. - 24.06. Mersin, Turska SEN
Turnir Prijateljstva 23.06. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
Training Camp ISTRA 2013 26.06. - 30.06. Pula, Hrvatska SEN, U23, U21, U18, U16, U14
Kup Jadrana 29.06. Split, Hrvatska SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10
SRPANJ TA-TE Pripreme 01.07. - 07.07. Hrvatska, Hrvatska SEN, U21, U18
Dubrovnik Open 06.07. Mokosica, Hrvatska U21, U18
EYOF 13.07. - 20.07. Utrecht, Nizozemska U18
EJU Juniors Paks 13.07. - 14.07. Paks, Mađarska U21
Grand Prix Ulaanbaatar 13.07. - 14.07. Ulaanbaatar, Mongolija SEN
Grand Slam Moscow 20.07. - 21.07. Moscow, Rusija SEN
EJU Juniors Liberec 27.07. - 28.07. Liberec, Češka U21
KOLOVOZ EJU Juniors Berlin 03.08. - 04.08. Berlin, Njemačka U21
WC Cadets 08.08. - 12.08. Miami, Sjedinjene Američke Države U18
TA-TE Pripreme 14.08. - 20.08. Hrvatska, Hrvatska SEN, U21, U18
WC Seniors 26.08. - 31.08. Rio de Janeiro, Brazil SEN
RUJAN European cup Bratislava 08.09. - 09.09. Bratislava, Slovačka SEN
Grand Prix Rijeka 14.09. - 15.09. Rijeka, Hrvatska SEN
Continental Juniors 20.09. - 22.09. Sarajevo, Bosna i Hercegovina U21
Kup Mladosti 28.09. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Grand Prix Almaty 28.09. - 29.09. Almaty, Kazahstan SEN
B turnir Beograd 28.09. - 29.09. Beograd, Srbija SEN, U23
Croatia Open 29.09. Solin, Hrvatska SEN
LISTOPAD Grand Prix Tashkent 05.10. - 06.10. Tashkent, Uzbekistan SEN
Željko Higl 05.10. Vinkovci, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Split Open 06.10. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Zagreb Open 12.10. - 13.10. Podsused, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12
European open Glasgow 19.10. - 20.10. Glasgow, Velika Britanija SEN
European open Rome 19.10. Rome, Italija SEN
Pozega Open 19.10. Pozega, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Mokosice 19.10. Mokosica, Hrvatska U14, U12
WC Juniors 23.10. - 27.10. Ljubljana, Slovenija U21
Kup Dubrovnika 26.10. - 27.10. Dubrovnik, Hrvatska SEN
Josip Potnek 26.10. Osijek, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Kup Makarske 26.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Grand Prix Qingdao 31.10. - 01.11. Qingdao, Kina SEN
STUDENI I. HJL - 1.kolo 09.11. Kaštel Sućurac, Hrvatska SEN
Dalmacija Open 09.11. Split, Hrvatska U18, U15, U13
Zlatko Papac 09.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
European cup Malaga 09.11. - 10.11. Malaga, Španjolska SEN
Continental U23 15.11. - 17.11. Sofia, Bugarska U23
Continental open Samoa 15.11. - 16.11. Samoa, Samoa SEN
Kup Jaska 16.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
II.HJL - 1.kolo 17.11. Duga Resa, Hrvatska SEN
Grand Prix Abu Dhabi 22.11. - 23.11. Abu Dhabi, Ujedinjeni arapski emirati SEN
Trofej Marjana 23.11. Split, Hrvatska U15, U13, U11, U9, U7
III. HJL - Kadeti 23.11. Split, Hrvatska U18
Grand Slam Tokyo 30.11. - 01.12. Tokyo, Japan SEN
Kup Lika 30.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Grand prix Jeju 05.12. - 06.12. Jeju, Južna Koreja SEN
Sudački seminar 07.12. - 08.12. TUHELJ, Hrvatska SEN
Boris Vrbetic 14.12. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Božićni turnir 14.12. Solin, Hrvatska U16, U14, U12, U10