Natjecanja u 2014 godini

Naziv Datum Mjesto Uzrast
SIJEčANJ Zagreb Open 25.01. - 26.01. Zagreb, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske 26.01. Zagreb, Hrvatska SEN
VELJAčA 8. Kup Sv. Vlaho 01.02. Mokošica, Hrvatska U18, U16
Labinska republika 08.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Kup Sv. Vlaho 08.02. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Grand Slam Paris 08.02. - 09.02. Paris, Francuska SEN
II. Memorijal Drago Krželj 09.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske U18 - KADETI 15.02. Opatija, Hrvatska U18
Prvenstvo Hrvatske u KATAMA 15.02. Opatija, Hrvatska SEN
European open Rome 15.02. Rim, Italija SEN
European open Oberwart 15.02. - 16.02. Oberwart, Austrija SEN
ISPIT DAN POJAS - OPATIJA 16.02. Opatija, Hrvatska SEN
Grand prix Dusseldorf 21.02. - 23.02. Dusseldorf, Njemačka SEN
OžUJAK Kup Samobora 01.03. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
European open Prague 01.03. - 02.03. Prague, Češka SEN
European open Warsaw 01.03. - 02.03. Warsaw, Poljska SEN
EJU Cadets Zagreb 08.03. - 09.03. Zagreb, Hrvatska U18
ISPIT DAN POJAS - ZAGREB 09.03. Zagreb, Hrvatska SEN
EJU Training Camp Zagreb 10.03. - 12.03. Zagreb, Hrvatska U18
Turopoljska frka 15.03. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Ippon 16.03. Opatija, Hrvatska U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske - SENIORI & U16 22.03. Zagreb, Hrvatska SEN, U16
Grand prix Tbilisi 22.03. - 23.03. Tbilisi, Gruzija SEN
4. Sakura Kup 29.03. Samobor, Hrvatska U16, U14, U12, U10
European cup Sarajevo 29.03. - 30.03. Sarajevo, Bosna i Hercegovina SEN, U23
TRAVANJ 1.HJL - I.kolo 05.04. ?, Hrvatska SEN
19. Kup Maksimira 05.04. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Uskršnji turnir 05.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske - Djeca 12.04. Solin, Hrvatska U14
Continental Seniors 24.04. - 26.04. Montpellier, Francuska SEN
Kup Sv. Duje 26.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
EJU Juniors Lignano 26.04. - 27.04. Lignano, Italija U21
SVIBANJ 1. HJL - I.kolo 03.05. Pula, Hrvatska SEN
Kup Dugava 03.05. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Otvoreno prvenstvo Županije 03.05. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
EJU Cadets Berlin 03.05. - 04.05. Berlin, Njemačka U18
Grand Slam Baku 09.05. - 11.05. Baku, Azerbeđan SEN
Memorijal Mario Zebić 10.05. Kaštel Sućurac, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Memorijal Damir Milatović 10.05. Pisarovina, Hrvatska U14, U12, U10, U8
EJU Cadets Teplice 10.05. - 11.05. Teplice, Češka U18
Ippon 11.05. Pula, Hrvatska U14, U12, U10
EJU Juniors Leibnitz 30.05. - 01.06. Leibnitz, Austrija U21
Salona Open 31.05. Solin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
European open Madrid 31.05. - 01.06. Madrid, Španjolska SEN
LIPANJ Grand Prix Havana 06.06. - 08.06. Havana, Kuba SEN
11. Kup Sv. Vid 07.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Kup Braća Radić 07.06. Zagreb, Hrvatska U12, U10
Pokal Beltincev 07.06. Beltinci, Slovenija U14, U12, U10
Kup Sv. Ante 14.06. Podstrana, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Državnosti 14.06. Samobor, Hrvatska U12, U10, U8
European cup Podcetrtek 14.06. - 15.06. Podcetrtek, Slovenija SEN, U23
Continental open San Salvador 14.06. - 15.06. El Salvador, Salvador SEN
Prvenstvo Hrvatske U21 21.06. Zagreb, Hrvatska U21
Grand Prix Budapest 21.06. - 22.06. Budapest, Mađarska SEN
Turnir prijateljstva 22.06. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
Kup Jadrana 28.06. Split, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
SRPANJ Continental Cadest 04.07. - 06.07. Atene, Grčka U18
EJU Juniors Paks 12.07. - 13.07. Paks, Mađarska U21
European cup Sindelfingen 12.07. - 13.07. Sindelfingen, Njemačka SEN, U23
EJU Juniors Prague 26.07. - 27.07. Prague, Češka U21
KOLOVOZ YOG 17.08. - 19.08. Nanjing, Kina U18
WC Seniors 25.08. - 31.08. Chelyabinsk, Rusija SEN
RUJAN 18. Dubrovnik Open 06.09. Mokošica, Hrvatska U21
Grand Prix Zagreb 12.09. - 14.09. Zagreb, Hrvatska SEN
Sudački i kata seminar HJS 12.09. - 14.09. Rijeka, Hrvatska SEN
Seminar za KYU ispitivače 12.09. - 14.09. Rijeka, Hrvatska SEN
Continental Juniors 19.09. - 21.09. Bucharest, Rumunjska U21
European cup Beograd 27.09. - 28.09. Beograd, Srbija SEN, U23
LISTOPAD Prvenstvo Hrvatske U23 - ML. SENIORI 04.10. Zagreb, Hrvatska U23
17. Požega Open 04.10. Požega, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
9. memorijal Josip Potnek 11.10. Osijek, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Ippon 12.10. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
8. Kup Mokošice 18.10. Mokošica, Hrvatska U14, U12
Internacionalni Kup Dubrovnika 18.10. - 19.10. Dubrovnik, Hrvatska SEN
ISPIT DAN POJAS - DUBROVNIK 19.10. Dubrovnik, Hrvatska SEN
WC Juniors 22.10. - 26.10. Miami, Sjedinjene Američke Države U21
Kup Željko Higl 25.10. Vinkovci, Hrvatska U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8
3. memorijal T.Nola 25.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
ISPIT DAN POJAS - OSIJEK 25.10. Osijek, Hrvatska SEN
Grand Slam Abu Dhabi 31.10. - 02.11. Abu Dhabi, Ujedinjeni arapski emirati SEN
STUDENI 1. HJL - III.kolo 08.11. ?, Hrvatska SEN
15. Kup Jaske 08.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
African open Port Louis 08.11. - 09.11. Port Louis, Mavricius SEN
Continental U23 14.11. - 16.11. Wroclaw, Poljska U23
Oceanian open Wollongong 14.11. - 15.11. Wollongong, Australija SEN
Croatia Open 16.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Ippon 16.11. Rovinj, Hrvatska U14, U12, U10
Grand Prix Qindago 19.11. - 21.11. Qindago, Kina SEN
3. HJL - Kadetska liga 22.11. Zagreb (JK Panda), Hrvatska U18
Trofej Marjana 22.11. Split, Hrvatska U14, U12, U10, U8
2. HJL 22.11. ?, Hrvatska SEN
Grand Prix Jeju 27.11. - 29.11. Jeju, Južna Koreja SEN
22. Kup Like 29.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
EJU Congress 2014 - Zagreb 29.11. Zagreb, Hrvatska SEN
Regionalno prvenstvo Istre 30.11. Pula, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Grand Slam Tokyo 05.12. - 07.12. Tokyo, Japan SEN
Trenerski seminar HJS 06.12. Rijeka, Hrvatska SEN
Ekipni kup HR + kvalifikacije za sve HJL 06.12. Velika Gorica (JK Pinky), Hrvatska SEN
Memorijal Boris Vrbetić - Bobo 06.12. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Božićni turnir 13.12. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10