Natjecanja u godini 2017 ~ ml. kadeti U16

Naziv Datum Mjesto Uzrast
SIJEčANJ Zagreb Open 21.01. Zagreb, Hrvatska U23, U18, U16, U14, U12
Profectus Kup 28.01. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
VELJAčA Memorijal Dragutin Krželj 11.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Labinska Republika 12.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Dalmacija Open 18.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Black Belt Open 18.02. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
OžUJAK Kup Samobora 04.03. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Memorijal Damir Milatović 25.03. Pisarovina, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
TRAVANJ Kup Maksimira 01.04. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Sakura Kup 08.04. Sv.Nedjelja, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Uskršnji turnir 08.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Memorijal Mario Zebić 29.04. Kaštel Sućurac, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
SVIBANJ Kup Dugava 06.05. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Sv.Duje 06.05. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Dubrovnik Open 20.05. Dubrovnik, Hrvatska U18, U16, U14
Salona Open 27.05. Solin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
LIPANJ Kup Sv.Vid 03.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
1. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 03.06. Sv.Nedjelja, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Sv.Ante 17.06. Podstrana, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Jadrana 24.06. Split, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
KOLOVOZ Kaštela Open 26.08. Primorski dolac, Hrvatska SEN, U18, U16
RUJAN Trening kamp Salona 01.09. - 03.09. Solin, Hrvatska SEN, U21, U18, U16
Otvoreno prvenstvo županije 23.09. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Makarski Adria kup 30.09. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
LISTOPAD Memorijal Boris Vrbetić 07.10. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Memorijal Željko Higl 07.10. Vinkovci, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Prvenstvo Hrvatske - MLAĐI SENIORI (U23) i MLAĐI K 14.10. Split, Hrvatska U23, U16
Požega Open 14.10. Požega, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Kup Turopolja 21.10. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Memorijal Tajmir Nola 28.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Memorijal Josip Potnek 28.10. Osijek, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
STUDENI Kup Jaska 11.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Trofej Marjana 12.11. Split, Hrvatska U16, U14, U13, U12, U10, U8
Croatia Open 18.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
III.HJL - Liga kadeta i mlađih kadeta 19.11. Split, Hrvatska U18, U16
Kup Lika 25.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Pojedinačno regionalno prvenstvo Istre 26.11. Labin, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Božićni judo turnir 02.12. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10