PRVA HRVATSKA JUDO LIGA

U subotu, 12.6.2010. održano je 1. kolo, 1.HJL. Nastupilo je 5 muških i 5 ženskih ekipa. Najuspješnija muška ekipa je bila Dubrovnik 1966, te ženska ekipa Panda – Zagreb.

Dubrovnik, sportska dvorana Gospino polje –  12.06.2010.g.

I. KOLO 1. HJL M/Ž

SENIORI – MUŠKI

Red.

broj

KLUB KLUB Bodovi Tehnički bodovi
1. Dubrovnik 1966 Istarski borac 5:0 50:0
2. Dubrovnik Rijeka 3:2 30:20
3. Istarski borac Dalmacija cement 3:2 27:20
4. Dubrovnik 1966 Dubrovnik 3:1 30:10
5. Dalmacija cement Rijeka 2:2 20:20
6. Istarski borac Dubrovnik 2:3 20:27
7. Dubrovnik 1966 Dalmacija cement 4:1 40:10
8. Istarski borac Rijeka 2:2 20:15
9. Dalmacija cement Dubrovnik 1:4 10:40
10. Dubrovnik 1966 Rijeka 5:0 47:0

POREDAK 1. HJL I . KOLO 2010.g.

SENIORI – MUŠKI :

Red. broj

KLUB BROJ SUSRETA Pobjede: Porazi (neriješeno) Pojedinačne pobjede i porazi Tehnički bodovi UKUPNO BODOVA
1. DUBROVNIK 1966 4 4:0 17:2 167:20 8
2. DUBROVNIK 4 3:1 11:8 107:80 6
3. ISTARSKI BORAC 4 2:2 7:12 67:112 4
4. RIJEKA 4 0:3 (1) 6:12 55:120 1
5. DALM. CEMENT 4 0:3 (1) 6:13 60:127 1

1. KOLO LIGE MUŠKI – POJEDINAČNI REZULTATI

PO KATEGORIJAMA

1. DUBROVNIK 1966 – ISTARSKI BORAC = 5:0 (50:0)

-66 kg Teo Poljak – Dragomir Andrej 1:0 (10:0)

-73 kg Mateo Semiz – Saša Moharić 1:0 (10:0)

-81 kg Tomislav Marijanović – Darko Šekuljica 1:0 (10:0)

-90 kg Hrvoje Panžić – Marko Floridan 1:0 (10:0)

+90 kg Amel Mekić –Damir Islambašić 1:0 (10:0)

2. DUBROVNIK – RIJEKA = 3:2 (30:20)

-66 kg Andrija Lisjak – Deni Uršičić 1:0 (10:0)

-73 kg Josip Lisjak – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)

-81 kg Mykhail Kazydub – Duško Ratković 1:0 (10:0)

-90 kg Luka Leško – Mladen Vuković 0:1 (0:10)

+90 kg Kristijan Antun Mrdalo – Domagoj Mijić 0:1 (0:10)

3. ISTARSKI BORAC – DALMACIJA CEMENT = 3:2 (27:20)

-66 kg Andrej Dragomir – Darko Orošnjak 0:1 (0:10)

-73 kg Saša Moharić – Jure Vukadin 0:1 (0:10)

-81 kg Darko Šekuljica – Robert Boban 1:0 (7:0)

-90 kg Marko Floridan – Mislav Ljubenov 1:0 (10:0)

+90 kg Damir Islambašić – —————– 1:0 (10:0)

4. DUBROVNIK 1966 – DUBROVNIK = 3:1 (30:10)

-66 kg Teo Poljak – Andrija Lisjak 1:0 (10:0)

-73 kg Mateo Semiz – Josip Lisjak 0:1 (0:10)

-81 kg Tomislav Marijanović – Mykhail Kazydub 0:0 (0:0)

-90 kg Hrvoje Panžić – Luka Leško 1:0 (10:0)

+90 kg Amel Mekić – Kristijan Antun Mrdalo 1:0 (10:0)

5.DALMACIJA CEMENT – RIJEKA = 2:2 (20:20)

-66 kg Darko Orošnjak – Deni Uršičić 1:0 (10:0)

-73 kg Jure Vukadin – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)

-81 kg Robert Boban – Duško Ratković 0:1 (0:10)

-90 kg Mislav ljubenkov – Mladen Vuković 0:0 (0:0)

+90 kg ——————– – Domagoj Mijić 0:1 (0:10)

6. ISTARSKI BORAC – DUBROVNIK  = 2:3 (20:27)

-66 kg Andrej Dragomir – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)

-73 kg Saša Moharić – Josip Lisjak 0:1 (0:7)

-81 kg Darko Šekuljica – Mykhail Kazydub 0:1 (0:10)

-90 kg Marko Floridan – Luka Leško 1:0 (10:0)

+90 kg Damir Islambašić – Kristijan Antun Mrdalo 1:0 (10:0)

7. DUBROVNIK 1966 – DALMACIJA CEMENT = 4:1 (40:10)

-66 kg Teo Poljak – Darko Orošnjak 1:0 (10:0)

-73 kg Mateo Semiz – Jure Vukadin 1:0 (10:0)

-81 kg Tomislav Marijanović – Ante Krokar 1:0 (10:0)

-90 kg Pero Kristić – Mislav Ljubenkov 0:1 (0:10)

+90 kg Amel Mekić – ——————– 1:0 (10:0)

8. ISTARSKI BORAC – RIJEKA  = 2:2 (20:15)

-66 kg Andrej Dragomir – Deni Uršičić 0:1 (0:10)

-73 kg Saša Moharić – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)

-81 kg Darko Šekuljica – Duško Ratković 1:0 (10:0)

-90 kg Marko Floridan – Mladen Vuković 0:0 (0:0)

+90 kg Damir Islambašić – Domagoj Mijić 0:1 (0:5)

9. DALMACIJA CEMENT – DUBROVNIK = 1:4 (10:40)

-66 kg Denis Orošnjak – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)

-73 kg Jure Vukadin – Josip Lisjak 0:1 (0:10)

-81 kg Ante Krokar – Niko Čeović 0:1 (0:10)

-90 kg Robert Boban – Mykhail Kazydubb 0:1 (0:10)

+90 kg Mislav Ljubenkov – Luka Leško 1:0 (10:0)

10. DUBROVNIK 1966 – RIJEKA = 5:0 (50:0)

-66 kg Luka Čerjan – Deni Uršičić 1:0 (10:0)

-73 kg Mateo Semiz – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)

-81 kg Tomislav Marijanović – Duško Ratković 1:0 (10:0)

-90 kg  Hrvoje Panžić – Mladen Vuković 1:0 (7:0)

+90 kg Amel Mekić – Domagoj Mijić 1:0 (10:0)

SENIORKE – ŽENE

Red.

broj

KLUB KLUB Bodovi Tehnički bodovi
1. Pulafit Panda 1:4 10:40
2. Mladost Osijek Dubrovnik 0:5 0:50
3. Panda Dubrovnik 1966 3:2 30:15
4. Pulafit Mladost Osijek 4:1 40:10
5. Dubrovnik 1966 Dubrovnik 1:4 10:40
6. Panda Mladost Osijek 4:0 40:0
7. Pulafit Dubrovnik 1966 1:4 10:35
8. Panda Dubrovnik 3:1 27:10
9. Dubrovnik 1966 Mladost Osijek 5:0 50:0
10. Pulafit Dubrovnik 1:4 10:40

POREDAK 1. HJL I . KOLO 2010.g.

SENIORKE – ŽENE:

Red. broj

KLUB BROJ SUSRETA Pobjede: Porazi (neriješeno) Pojedinačne pobjede i porazi Tehnički bodovi UKUPNO BODOVA
1. PANDA 4 4:0 14:4 137:35 8
2. DUBROVNIK 4 3:1 14:5 140:47 6
3. DUBROVNIK 1966 4 2:2 12:8 110:80 4
4. PULAFIT 4 1:3 7:13 70:125 2
5. MLADOST OSIJEK 4 0:4 1:18 10:180 0

1. KOLO LIGE MUŠKI – POJEDINAČNI REZULTATI

PO KATEGORIJAMA

1. PULAFIT – PANDA = 1:4 (10:40)

-52 kg Robin Kostešić – ——————– 1:0 (10:0)

-57 kg Vesna Ranković – Andrea Bekić 0:1 (0:10)

-63 kg Sabine Avdović – Andreja Đaković 0:1 (0:10)

-70 kg Blaženka Mazzanti – Marija Ćosić 0:1 (0:10)

+70 kg Doris Mohorović – Ivana Maranić 0:1 (0:10)

2. MLADOST OSIJEK – DUBROVNIK = 0:5 (0:50)

-52 kg ——————- – Anela Nukić 0:1 (0:10)

-57 kg Ljubica Jurilj – Adriana Redžepaj 0:1 (0:10)

-63 kg Josipa Glavaš – Ivana Mroček 0:1 (0:10)

-70 kg ———————- – Kristina Marijanović 0:1 (0:10)

+70 kg Martina Ilinići – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)

3. PANDA – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:15)

-52 kg ——————— – Karla Buterin 0:1 (0:10)

-57 kg Andrea Bekić – Martina Mitrović 1:0 (10:0)

-63 kg Andreja Đaković – Marijana Mišković 0:1 (0:5)

-70 kg Marija Ćosić – Ivana Mitrović 1:0 (10:0)

+70 kg Ivana Maranić – Anđela Telesmanić 1:0 (10:0)

4. PULAFIT – MLADOST OSIJEK = 4:1 (40:10)

-52 kg Nika Piljan – ———————- 1:0 (10:0)

-57 kg Sabine Avdović – Ljubica Jurilj 0:1 (0:10)

-63 kg Vesna Ranković – Josipa Glavaš 1:0 (10:0)

-70 kg Jasna Marović – ——————— 1:0 (10:0)

+70 kg Doris Mohorović – Martina Ilinić 1:0 (10:0)

5. DUBROVNIK 1966 – DUBROVNIK = 1:4 (10:40)

-52 kg Karla Buterin – Tena Šikić 0:1 (0:10)

-57 kg Martina Mitrović – Mirna Savić 0:1 (0:10)

-63 kg Marijana Mišković – Ivana Mroček 1:0 (10:0)

-70 kg Ivana Mitrović – Vesna Beljić 0:1 (0:10)

+70 kg Anđela Telesmanić – Kristina Marijanović 0:1 (0:10)

6. PANDA – MLADOST OSIJEK = 4:0 (40:0)

-52 kg —————— – ——————- 0:0 (0:0)

-57 kg Andrea Bekić – Ljubica Jurilj 10:0 (10:0)

-63 kg Andreja Đaković – Josipa Glavaš 10:0 (10:0)

-70 kg Marija Ćosić – ——————— 1:0 (10:0)

+70 kg Ivana Maranić – Marijana Ilinić 1:0 (10:0)

7. PULAFIT – DUBROVNIK 1966 = 1:4 (10:35)

-52 kg Nika Piljan – Karla Buterin 0:1 (0:10)

-57 kg Robin Kostešić – Martina Mitrović 0:1 (0:10)

-63 kg ——————– – Marijana Mišković 0:1 (0:10)

-70 kg Snežana Delibašić – Ivana Mitrović 1:0 (10:0)

+70 kg Doris Mohorović – Anđela Telesmanić 0:1 (0:5)

8. PANDA – DUBROVNIK = 3:1 (27:10)

-52 kg ——————- – Anela Nukić 0:1 (0:10)

-57 kg Andrea Bekić – Tena Šikić 1:0 (7:0)

-63 kg Andreja Đaković – Ivana Mroček 1:0 (10:0)

-70 kg Marija Ćosić – Vesna Beljić 0:0 (0:0)

+70 kg Ivana Maranić – Kristina Marijanović 1:0 (10:0)

9. DUBROVNIK 1966 – MLADOST OSIJEK = 5:0 (50:0)

-52 kg -Karla Buterin – ——————- 1:0 (10:0)

-57 kg Martina Mitrović – Ljubica Jurilj 1:0 (10:0)

-63 kg Marijana Mišković – Josipa Glavaš 1:0 (10:0)

-70 kg Ivana Mitrović – ——————- 1:0 (10:0)

+70 kg Anđela Telesmanić – Martina Ilinić 1:0 (10:0)

10. PULAFIT – DUBROVNIK = 1:4 (10:40)

-52 kg Nika Piljan – Tena Šikić 0:1 (0:10)

-57 kg Robin Kostešić – Mirna Savić 0:1 (0:10)

-63 kg ————————- – Vesna Beljić 0:1 (0:10)

-70 kg Snežana Delibašić – Kristina Marijanović 0:1 (0:10)

+70 kg Doris Mohorović – Ivana Šutalo 1:0 (10:0)

NAPOMENA:

Natjecanje je započelo u 11.45 sati , a završilo u 16.50 sati.

Suci na natjecanju:

JK Dubrovnik 1966 – Vinko Pančevski

JK Istarski borac – Manuel Tikulin

JK Dalmacija cement – Ante Topić

JK Rijeka – Sado Bečić

JK Dubrovnik – Goran Brzica

JK Pulafit – Slobodan Preradović

JK Mladost Osijek – Igor Plavšić

JK Panda – Boris Pavić

Rukovoditelj natjecanja HJS

Slobodan Preradović


1. HJL - Dubrovnik - 1.kolo