I. Hrvatska Judo Liga

6. studenog 2010 - Pula

U subotu 6.studenog u Puli održano je posljednje kolo I. Hrvatske judo lige. U muškoj konkurenciji ligu je osvojila ekipa JK DUBROVNIK 1966, a u ženskoj konkurenciji ligu je osvojila ekipa JK PANDA - Zagreb. U muškoj i u ženskoj ligi nastupilo je po pet ekipa.
 
PRVA HRVATSKA JUDO LIGA M/Ž
 
Pula, sportski centar Mirna dvorana Patinagio – 06.11.2010.g.
 
II. KOLO 1. HJL M/Ž
SENIORI – MUŠKI
Red.
broj
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički bodovi
1.
Dubrovnik 1966
Istarski borac
2:2
17:20
2.
Dubrovnik
Rijeka
3:2
30:20
3.
Istarski borac
Dalmacija cement
4:1
35:10
4.
Dubrovnik 1966
Dubrovnik
3:1
30:10
5.
Dalmacija cement
Rijeka
3:2
30:15
6.
Istarski borac
Dubrovnik
3:2
25:20
7.
Dubrovnik 1966
Dalmacija cement
5:0
50:0
8.
Istarski borac
Rijeka
4:1
40:10
9.
Dalmacija cement
Dubrovnik
2:3
20:30
10.
Dubrovnik 1966
Rijeka
4:1
40:10
POREDAK 1. HJL 2 . KOLO 2010.g.
SENIORI – MUŠKI : KONAČNI POREDAK
Red. broj
KLUB
BROJ SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
DUBROVNIK 1966
8
7:1
31:6
304:60
14
2.
ISTARSKI BORAC
8
6:2
20:18
187:169
12
3.
DUBROVNIK
8
5:3
20:18
197:175
10
4.
DALM. CEMENT
8
1:6:(1)
12:27
120:257
3
5.
RIJEKA
8
0:7:(1)
15:26
110:260
1
2. KOLO LIGE MUŠKI – POJEDINAČNI REZULTATI
PO KATEGORIJAMA
1. DUBROVNIK 1966 – ISTARSKI BORAC = 2:2 (17:20)
-66 kg Teo Poljak – Igor Trbovc 0:1 (0:10)
-73 kg Mateo Semiz – Saša Moharić 1:0 (10:0)
-81 kg Josip Črvar – Darko Šekuljica 0:1 (0:10)
-90 kg Hrvoje Panžić – Dean Ilić 0:0 (0:0)
+90 kg Amel Mekić –Damir Islambašić 1:0 (7:0)
2. DUBROVNIK – RIJEKA = 3:2 (30:20)
-66 kg Andrija Lisjak – ————– 1:0 (10:0)
-73 kg Josip Lisjak – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)
-81 kg Niko Čeović – Duško Ratković 0:1 (0:10)
-90 kg Domagoj Radić – Mladen Vuković 0:1 (0:10)
+90 kg Luka Leško – Dino Pašić 1:0 (10:0)
3. ISTARSKI BORAC – DALMACIJA CEMENT = 4:1 (35:10)
-66 kg igor Trbovc – Darko Orošnjak 1:0 (10:0)
-73 kg Loris Kablinović – Jure Vukadin 0:1 (0:10)
-81 kg Darko Šekuljica – Špiro Orošnjak 1:0 (5:0)
-90 kg Dean Ilić – Mislav Ljubenov 1:0 (10:0)
+90 kg Damir Islambašić – Ante Jović 1:0 (10:0)
4. DUBROVNIK 1966 – DUBROVNIK = 3:1 (30:10)
-66 kg Teo Poljak – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)
-73 kg Mateo Semiz – Josip Lisjak 1:0 (10:0)
-81 kg Josip Čavar – Niko Čeović 1:0 (10:0)
-90 kg Hrvoje Panžić – Luka Leško 0:0 (0:0)
+90 kg Amel Mekić – ————— 1:0 (10:0)
5.DALMACIJA CEMENT – RIJEKA = 3:2 (30:15)
-66 kg Darko Orošnjak – —————- 1:0 (10:0)
-73 kg Jure Vukadin – Duško Ratković 0:1 (0:5)
-81 kg Špiro Orošnjak – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Mladen Vuković 1:0 (10:0)
+90 kg Ante Jović – Dino Pašić 0:1 (0:10)
6. ISTARSKI BORAC – DUBROVNIK = 3:2 (25:20)
-66 kg Igor Trbovc – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)
-73 kg Saša Moharić – Josip Lisjak 0:1 (0:10)
-81 kg Darko Šekuljica – Niko Čeović 1:0 (10:0)
-90 kg Dean Ilić – Radić Domagoj 1:0 (10:0)
+90 kg Damir Islambašić – Luka Leško 1:0 (5:0)
7. DUBROVNIK 1966 – DALMACIJA CEMENT = 5:0 (50:0)
-66 kg Teo Poljak – Darko Orošnjak 1:0 (10:0)
-73 kg Mateo Semiz – Jure Vukadin 1:0 (10:0)
-81 kg Josip Čavar – Špiro Orošnjak 1:0 (10:0)
-90 kg Hrvoje panžić – Mislav Ljubenkov 1:0 (10:0)
+90 kg Amel Mekić – Ante Jović 1:0 (10:0)
8. ISTARSKI BORAC – RIJEKA = 4:1 (40:10)
-66 kg Vedran Seretin – ——————–1:0 (10:0)
-73 kg Loris Kablinović – Duško Ratković 0:1 (0:10)
-81 kg Darko Šekuljica – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)
-90 kg Marko Floridan – Mladen Vuković 1:0 (10:0)
+90 kg Damir Islambašić – Dino Pašić 1:0 (10:0)
9. DALMACIJA CEMENT – DUBROVNIK = 2:3 (20:30)
-66 kg Darko Orošnjak – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)
-73 kg ——————– – Josip Lisjak 0:1 (0:10)
-81 kg Ante Krokar – Niko Čeović 0:1 (0:10)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Domagoj Radić 1:0 (10:0)
+90 kg Ante Jović – Luka Leško 1:0 (10:0)
10. DUBROVNIK 1966 – RIJEKA =4:1 (40:10)
-66 kg Teo Poljak – —————— 1:0 (10:0)
-73 kg Roko Stjepo – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)
-81 kg Josip čavar – Duško Ratković 0:1 (0:10)
-90 kg Hrvoje Panžić – Mladen Vuković 1:0 (10:0)
+90 kg Amel Mekić – Dino Pašić 1:0 (10:0)
SENIORKE – ŽENE
Red.
broj
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički bodovi
1.
Pulafit
Panda
1:4
10:40
2.
Mladost Osijek
Dubrovnik
0:5
0:50
3.
Panda
Dubrovnik 1966
3:2
30:20
4.
Pulafit
Mladost Osijek
5:0
50:0
5.
Dubrovnik 1966
Dubrovnik
3:2
30:20
6.
Panda
Mladost Osijek
4:0
40:0
7.
Pulafit
Dubrovnik 1966
2:3
15:25
8.
Panda
Dubrovnik
3:2
25:20
9.
Dubrovnik 1966
Mladost Osijek
4:1
40:10
10.
Pulafit
Dubrovnik
1:4
5:40
POREDAK 1. HJL 2 . KOLO 2010.g.
SENIORI – ŽENE : KONAČNI POREDAK
Red. broj
KLUB
BROJ SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
PANDA
8
8:0
28:9
272:85
16
2.
DUBROVNIK
8
5:3
27:12
270:107
10
3.
DUBROVNIK 1966
8
5:3
24:16
225:155
10
4.
PULAFIT
8
2:6
19:21
150:230
4
5.
MLADOST OSIJEK
8
0:8
2:36
20:360
0
2. KOLO LIGE ŽENE – POJEDINAČNI REZULTATI
PO KATEGORIJAMA
1. PULAFIT – PANDA = 1:4 (10:40)
-52 kg Nika Piljan – ——————– 1:0 (10:0)
-57 kg Sabine Avdović – Andrea Bekić 0:1 (0:10)
-63 kg Anita Prgomet – Andreja Đaković 0:1 (0:10)
-70 kg Snežana Delibašić – Marija Ćosić 0:1 (0:10)
+70 kg Doris Mohorović – Ivana Maranić 0:1 (0:10)
2. MLADOST OSIJEK – DUBROVNIK = 0:5 (0:50)
-52 kg ——————- – Anela Nukić 0:1 (0:10)
-57 kg Ljubica Jurilj – Tena Šikić 0:1 (0:10)
-63 kg —————– – Ivana Mroček 0:1 (0:10)
-70 kg Kristina Dragušica – Vesna Beljić 0:1 (0:10)
+70 kg Martina Ilinići – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)
3. PANDA – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
-52 kg ——————— – Karla Buterin 0:1 (0:10)
-57 kg Andrea Bekić – Martina Mitrović 1:0 (10:0)
-63 kg Andreja Đaković – Marijana Mišković 0:1 (0:10)
-70 kg Marija Ćosić – Ivana Mitrović 1:0 (10:0)
+70 kg Ivana Maranić – Anđela Telesmanić 1:0 (10:0)
4. PULAFIT – MLADOST OSIJEK = 5:0 (50:0)
-52 kg Martina Prgomet – ———————- 1:0 (10:0)
-57 kg Vesna Ranković – Ljubica Jurilj 1:0 (10:0)
-63 kg Anita Prgomet – ——————- 1:0 (10:0)
-70 kg Blaženka Mazzanti – Kristina Dragušica 1:0 (10:0)
+70 kg Doris Mohorović – Martina Ilinić 1:0 (10:0)
5. DUBROVNIK 1966 – DUBROVNIK = 3:2 (30:20)
-52 kg Karla Buterin – Anela Nukić 1:0 (10:0)
-57 kg Martina Mitrović – Tena Šikić 0:1 (0:10)
-63 kg Marijana Mišković – Ivana Mroček 1:0 (10:0)
-70 kg Ivana Mitrović – Vesna Beljić 0:1 (0:10)
+70 kg Anđela Telesmanić – Ivana Šutalo 1:0 (10:0)
6. PANDA – MLADOST OSIJEK = 4:0 (40:0)
-52 kg —————— – ——————- 0:0 (0:0)
-57 kg Andrea Bekić – Ljubica Jurilj 1:0 (10:0)
-63 kg Andreja Đaković –—————- 1:0 (10:0)
-70 kg Marija Ćosić – Kristina Dragušica b.b. 1:0 (10:0)
+70 kg Ivana Maranić – Martina Ilinić 1:0 (10:0)
7. PULAFIT – DUBROVNIK 1966 = 2:3 (15:25)
-52 kg Martina Prgomet – Karla Buterin 0:1 (0:5)
-57 kg Vesna Ranković – Martina Mitrović 1:0 (10:0)
-63 kg Anita Prgomet – Marijana Mišković 0:1 (0:10)
-70 kg Blaženka Mazzanti – Ivana Mitrović 1:0 (5:0)
+70 kg Doris Mohorović – Anđela Telesmanić 0:1 (0:10)
8. PANDA – DUBROVNIK = 3:2 (25:20)
-52 kg ——————- – Anela Nukić 0:1 (0:10)
-57 kg Andrea Bekić – Tena Šikić 1:0 (10:0)
-63 kg Andreja Đaković – Ivana Mroček 0:1 (0:10)
-70 kg Marija Ćosić – Vesna Beljić 1:0 (5:0)
+70 kg Ivana Maranić – Ivana Šutalo 1:0 (10:0)
9. DUBROVNIK 1966 – MLADOST OSIJEK = 4:1 (40:10)
-52 kg -Karla Buterin – ——————- 1:0 (10:0)
-57 kg Martina Mitrović – Ljubica Jurilj 0:1 (0:10)
-63 kg Marijana Mišković – ————— 1:0 (10:0)
-70 kg Ivana Mitrović – Kristina Dragušica b.b. 1:0 (10:0)
+70 kg Anđela Telesmanić – Martina Ilinić 1:0 (10:0)
10. PULAFIT – DUBROVNIK = 1:4 (5:40)
-52 kg Nika Piljan – Anela Nukić 0:1 (0:10)
-57 kg Sabine Avdović – Tena Šikić 0:1 (0:10)
-63 kg Anita Prgomet – Ivana Mroček 0:1 (0:10)
-70 kg Snežana Delibašić – Vesna Beljić 1:0 (5:0)
+70 kg Doris Mohorović – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)
NAPOMENA:
Natjecanje je započelo u 10.05 sati , a završilo u 15.00 sati.
Suci na natjecanju:
JK Dubrovnik 1966 – Vinko Pančevski
JK Istarski borac – Manuel Tikulin
JK Dalmacija cement – Ante Topić
JK Rijeka – Damir Balenović
JK Dubrovnik – Slobodan Preradović
JK Pulafit – Saša Radetić
JK Mladost Osijek – Željko Popović
JK Panda –Božo Tikulin
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović