Ekipni Kup Hrvatske

04. prosinca 2010. Split

U subotu, 04. prosinca 2010.g. održan je Ekipni judo Kup Hrvatske za seniore i seniorke. Time je, nakon 1. Hrvatske judo lige i lige kadeta i kadetkinja, sad već tradicionalno u Splitu završena još jedna sezona ekipnih judo natjecanja. Pod tehničkom organizacijom Judo saveza Splitsko – dalmatinske županije, mala judo dvorana ŠC Bazeni – Poljud, ugostila je četiri ekipe u muškoj konkurenciji ovogodišnjeg Ekipnog Kupa Hrvatske.

Nakon prošlogodišnje pobjede JK Istarskog borca iz Pule, judaši JK Student ponovno su vratili naslov Ekipnog Kupa Hrvatske u Split.

 

Sustav natjecanja:
Prema Pravilniku ekipnog kupa RH natjecanje je održano po sustavu svatko sa svakim. Žrijebom su izvučeni redni brojevi ekipa i određen je raspored međusobnih susreta.
 
 
SENIORI - Raspored i rezultati natjecanja:
 
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički
bodovi
Dalmacija cement
Rijeka
6:1
60:10
Student
Istarski borac
5:1
47:5
Rijeka
Student
0:7
0:67
Istarski borac
Dalmacija cement
5:2
50:20
Rijeka
Istarski borac
1:5
10:50
Dalmacija cement
Student
1:5
10:50
 
 
SENIORI – MUŠKI :
Red. br
KLUB
Broj
susreta
Pobjede:
Porazi
Pojedinačne
pobjede i porazi
Tehnički
bodovi
UKUPNO
BODOVA
1.
STUDENT
3
3:0
17:2
164:15
6
2.
ISTARSKI BORAC
3
2:1
11:8
105:77
4
3.
DALM. CEMENT
3
1:2
9:11
90:110
2
4.
RIJEKA
3
0:3
2:18
20:177
0
 
 
 
Poredak ekipa nakon natjecanja:
 
1.     JK STUDENT SPLIT
2.     JK ISTARSKI BORAC PULA
3.     DALMACIJA CEMENT
4.     JK RIJEKA
 
 
 
 
 
 
 
POJEDINAČNI REZULTATI PO KATEGORIJAMA
 
 
 
1. DALMACIJA CEMENT – RIJEKA 6:1 (60:10)
-60 kg  Ivan Kapetanović – Ivan Ivan Lešić 1:0 (10:0)
-66 kg Darko Orošnjak – Josip Bukal 1:0 (10:0)
-73 kg Jure Vukadin – Lari Kirinčić 1:0 (10:0)
-81 kg Robert Boban – Duško Ratković 1:0 (10:0)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Alesandro Obrovac 1:0 (10:0)
-100 kg Ante Jović – Dino Pašić 0:1 (0:10)
+100 kg Boško Ljubenkov – Deni Kesić 1:0 (10:0)
 
 
2. STUDENT – ISTARSKI BORAC 5:1 (47:5)
-60 kg Mario Bonković – Tin Capar 0:1 (0:5)
-66 kg Teo Poljak – Vedran Seretin 1:0 (7:0)
-73 kg Tomislav Uroda -  --------------- 1:0 (10:0)
-81 kg Tomislav Marijanović – Ivan Bokšić 1:0 (10:0)
-90 kg Ivan Tavra – Marko Floridan 1:0 (10:0)
-100 kg Marijan Urlić – Dean Ilić 1:0 (10:0) b.b.
+100 kg Boško Tripalo - Damir Islambašić 0:0 (0:0)
 
 
3. RIJEKA – STUDENT 0:7 (0:67)
-60 kg Ivan Lešić – Marko Kumrić 0:1 (0:10)
-66 kg Josip Bukal - Teo Poljak 0:1 (0:10)
-73 kg Duško Ratković - Tomislav Uroda 0:1 (0:10)
-81 kg Lari Kirinčić – Zlatko Kumrić 0:1 (0:10)
-90 kg Alesandro Obrovac – Tomislav Marijanović 0:1 (0:10)
-100 kg Dino Pašić - Ivan Tavra 0:1 (0:10)
+100 kg Deni Kesić – Boško Tripalo 0:1 (0:7)
 
 
4. ISTARSKI BORAC - DALMACIJA CEMENT 5:2 (50:20)
-60 kg Tin Capar - Ivan Kapetanović 1:0 (10:0)
-66 kg Vedran Seretin - Darko Orošnjak 1:0 (10:0)
-73 kg ------------------ - Jure Vukadin 0:1 (0:10)
-81 kg Bušić Ivan - Robert Boban 0:1 (0:10)
-90 kg Ilić Dean - Mislav Ljubenkov 1:0 (10:0)
-100 kg Marko Floridan - Ante Jović 1:0 (10:0)
+100 kg Damir Islambašić - Boško Ljubenkov 1:0 (10:0)
 
 
5. RIJEKA – ISTARSKI BORAC 1:5 (10:50)
-60 kg Ivan Lešić – Tin Capar 0:1 (0:10)
-66 kg Josip Bukal – Vedran Seretin 0:1 (0:10)
-73 kg Lari Kirinčić - --------------------- 1:0 (10:0)
-81 kg Duško Ratković - Moris Peloza 0:0 (0:0)
-90 kg ------------------ – Marko Floridan 0:1 (0:10)
-100 kg Dino Pašić – Dean Ilić 0:1 (0:10)
+100 kg Deni Kesić – Damir Islambašić 0:1 (0:10)
 
 
6. DALMACIJA CEMENT – STUDENT 1:5 (10:50)
-60 kg Ivan Kapetanović – Marko Kumrić 0:1 (0:10)
-66 kg Darko Orošnjak – Teo Poljak 0:1.(0:10)
-73 kg Jure Vukadin – Tomislav Uroda 0:1 (0:10)
-81 kg Ante Krokar – Tomislav Marijanović 0:1.(0:10)
-90 kg Špiro Orošnjak – Ivan Tavra 0:1.(0:10)
-100 kg Mislav Ljubenkov – Marijan Urlić 1:0 (10:0)
+100 kg Ante Jović – Boško Tripalo 0:0 (0:0)
 
 
Medalje i pehare HJS pobjedničkim ekipama dodijelio je:
Nenad Maleš tajnik JSSDŽ.
 
Voditeljica natjecanja: Marijana Mišković
 
Suci:
JK Student – Goran Brzica
JK Istarski borac – Ivan Štribić
JK Dalmacija cement – Ante Topić
JK Rijeka – Bore Štrbac
 
 
Natjecanje je započelo u 12.10 sati a završilo u 15.30 sati.
 
Source & Photo by: Slavko Preradović
 
 
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović

 



JK Student - Split




JK Istarski Borac - Pula

JK Dalmacijacement - K.Sućurac