Istarski borac osvojio Ekipni Kup Hrvatske

Split; 3.12.2011.

Na Ekipnom kupu RH u muškoj konkurenciji sudjelovale su 4, a u ženskoj konkurenciji niti jedna ekipa. Natjecanje za EK RH je održano u maloj dvorani SC Poljud u Splitu.
 
Sustav natjecanja:
Prema Pravilniku ekipnog kupa RH natjecanje je održano po sustavu svatko sa svakim. Žrijebom su izvučeni redni brojevi ekipa i određen je raspored međusobnih susreta.
 
SENIORI - Raspored i rezultati natjecanja:
 
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički
bodovi
Istarski borac
Dalmacija cement
5:2
50:20
Pinky
Student
2:5
20:50
Istarski borac
Pinky
5:1
37:5
Dalmacija cement
Student
2:5
20:50
Istarski borac
Student
4:3
35:30
Dalmacija cement
Pinky
4:3
37:30
 
 
SENIORI – MUŠKI :
Red. br
KLUB
Broj
susreta
Pobjede:
Porazi
Pojedinačne
pobjede i porazi
Tehnički
bodovi
UKUPNO
BODOVA
1.
ISTARSKI BORAC
3
3:0
14:6
122:55
6
2.
STUDENT
3
2:1
13:8
130:75
4
3.
DALM. CEMENT
3
1:2
8:13
77:130
2
4.
PINKY
3
0:3
6:14
55:124
0
 
 
Poredak ekipa nakon natjecanja:
1.     JK ISTARSKI BORAC PULA
2.     JK STUDENT SPLIT
3.     DALMACIJA CEMENT K. SUĆURAC
4.     JK PINKY V. GORICA
 
 
POJEDINAČNI REZULTATI PO KATEGORIJAMA
 
1. ISTARSKI BORAC - DALMACIJA CEMENT 5:2 (50:20)
-60 kg Tin Mihael Capar - Ivan Kapetanović 1:0 (10:0)
-66 kg Deni Lisjak - Darko Orošnjak 0:1 (0:10)
-73 kg Loris Kablinović - Jure Vukadin 1:0 (10:0)
-81 kg Darko Šekuljica - Robert Boban 1:0 (10:0)
-90 kg Dean Ilić – Špiro Orošnjak 1:0 (10:0)
-100 kg Miloš Vukotić – Mislav Ljubenkov 0:1 (0:10)
+100 kg Damir Islambašić -------------------- 1:0 (10:0)
 
2. PINKY - STUDENT 2:5 (20:50)
-60 kg Marko Drašković -----------------1:0 (10:0)
-66 kg Kruno Koren - Teo Poljak 0:1 (0:10)
-73 kg Filip Strmečki - Tomislav Uroda 0:1 (0:10)
-81 kg Nikola Karnas - Tomislav Marijanović 0:1 (0:10)
-90 kg David Koren – Zlatko Kumrić 0:1 (0:10)
-100 kg Krunoslav Bodrožić - Ivan Tavra 0:1 (0:10)
+100 kg Domagoj Mijić - Marijan Urlić 1:0 (10:0)
 
3. ISTARSKI BORAC - PINKY 5:1 (37:5)
-60 kg Tin Mihael Capar – Marko Drašković 0:1 (0:5)
-66 kg Deni Lisjak – Kruno Koren 0:0 (0:0)
-73 kg Loris Kablinović – Filip Strmečki 1:0 (10:0)
-81 kg Darko Šekuljica – Nikola Karnas 1:0 (7:0)
-90 kg Dean Ilić – David Koren 1:0 (5:0)
-100 kg Miloš Vukotić – Krunoslav Bodrožić 1:0 (10:0)
+100 kg Damir Islambašić – Domagoj Mijić 1:0 (5:0)
 
4. DALMACIJA CEMENT – STUDENT 2:5 (20:50)
-60 kg Ivan Kapetanović –------------------- 1:0 (10:0)
-66 kg Darko Orošnjak - Teo Poljak 0:1 (0:10)
-73 kg Jure Vukadin - Tomislav Uroda 0:1 (0:10)
-81 kg Robert Boban – Tomislav Marijanović 0:1 (0:10)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Zlatko Kumrić 1:0 (10:0)
-100 kg Ante Krokar - Ivan Tavra 0:1 (0:10)
+100 kg ---------------- – Marijan Urlić 0:1 (0:10)
 
5. ISTARSKI BORAC - STUDENT 4:3 (35:30)
-60 kg Tin Mihael Capar – --------------------1:0 (10:0)
-66 kg Deni Lisjak – Teo Poljak 0:1 (0:10)
-73 kg Loris Kablinović – Tomislav Uroda 0:1 (0:10)
-81 kg Darko Šekuljica – Tomislav Marijanović 0:1 (0:10)
-90 kg Dean Ilić – Zlatko Kumrić 1:0 (10:0)
-100 kg Miloš Vukotić – Ivan Tavra 1:0 (5:0)
+100 kg Damir Islambašić – Marijan Urlić 1:0 (10:0)
 
6. DALMACIJA CEMENT – PIKY 4:3 (37:30)
-60 kg Ivan Kapetanović – Marko Drašković 0:1 (0:10)
-66 kg Darko Orošnjak – Kruno Koren 1:0 (10:0)
-73 kg Jure Vukadin – Filip Strmečki 1:0 (10:0)
-81 kg Robert Bobanr – Nikola Karnas 0:1.(0:10) (ozljeda)
-90 kg Špiro Orošnjak – David Koren 1:0 (7:0)
-100 kg Mislav Ljubenkov – Krunoslav Bodrožić 1:0 (10:0)
+100 kg --------------------- – Domagoj Mijić 0:1 (0:10)
 
Voditeljica natjecanja: Antea Ćurin
 
Suci:
JK Student – Goran Brzica
JK Istarski borac – Tatjana Davidović
JK Dalmacija cement – Ante Topić
JK Pinky – Ivan Štribić
 
Natjecanje je započelo u 12.10 sati a završilo u 15.30 sati.
 
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović
Photo by : Slavko Preradović
 


JK Istarski borac

JK Student

JK Dalmacijacement