Istarski borac i Lika prvaci I.HJL

03.11.2012. - Mokošica

 

 
SENIORI – MUŠKI
Natjecanje u muškoj konkurenciji je održano u dva kola. Prvo kolo za muške je održano u Puli 27.10.2012. g., a drugo kolo u Mokošici 03.11.2012. g.. Od ukupno prijavljenih 6 ekipa u Puli je nastupilo pet, a u Mokošici svih šest muških ekipa.
Ekipa Uranage nije nastupila u Puli, i sve mečeve su izgubili sa maksimalnim rezultatom 5:0 (50:0), a svoj izostanak su opravdali ozljedama natjecatelja. Natjecanje je održano po dvostrukom sustavu svako sa svakim.
 
Rezultati 2. kola muški:
DUBROVNIK – URANAGE = 3:2 (30:20)
DALMACIJA CEMENT – ISTARSKI BORAC = 1:2 (10: 15)
DUGAVE – URANAGE = 4:1 (40:10)
ISTARSKI BORAC – DUBROVNIK 1966 = 4:1 (40:5)
DALMACIJA CEMENT – URANAGE = 4:1 (40:10)
DUBROVNIK - DUGAVE = 2:3 (20:30)
DALMACIJA CEMENT – DUBROVNIK 1966 = 5:0 (50:0)
DUGAVE – ISTARSKI BORAC = 1:4 (10:35)
DUBROVNIK – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
DALMACIJA CEMENT - DUGAVE = 5:0 (50:0)
URANAGE – ISTARSKI BORAC = 1:4 (10:40)
DUBROVNIK - DALMACIJA CEMENT = 1:4 (10:40)
URANAGE - DUBROVNIK 1966 = 2:3 (20:30)
DUBROVNIK – ISTARSKI BORAC = 1:4 (5:40)
DUGAVE – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
 
Konačna tablica seniori – muški:
RRed. broj
KLUB
BROJ SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
ISTARSKI BORAC
10
10:0
38:9
370:80
20
2.
DALM. CEMENT
10
8:2
39:9
362:110
16
3.
DUGAVE
10
6:4
23:24
227:229
12
4.
DUBROVNIK 1966
10
3:7
23:26
222:260
6
5.
DUBROVNIK
10
3:7
16:33
155:327
6
6.
URANAGE
10
0:10
7:43
70:430
0
 
Pojedinačni rezultati muški:
 
DUBROVNIK – URANAGE = 3:2 (30:20)
-66 kg Teo Dadić – Tomislav Matić 1:0 (10:0)
-73 kg Ivan Mrvalj – Silvio Oblizalo 0:1 (0:10)
-81 kg Denis Beljić – Nino Banovac 1:0 (10:0)
-90 kg Matej Raguž – Antonio Banovac 1:0 (10:0)
+ 90 kg Domagoj Radić – Oskar Jeljenić 0:1 (0:10)
 
DALMACIJA CEMENT – ISTARSKI BORAC = 1:2 (10: 15)
-66 kg Mislav Krček – Sergey Lepikhin 0:0 (0:0)
-73 kg Jure Vukadin – Boris Maurović 0:0 (0:0)
-81 kg Robert Boban – Dominik Družeta 0:1 (0:10)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Darko Šekuljica 1:0 (10:0)
+ 90 kg Boško Ljubenkov – Damir Islambašić 0:1 (0:5)
 
DUGAVE – URANAGE = 4:1 (40:10)
-66 kg ------------ – Tomislav Matić 0:1 (0:10)
-73 kg Karlo Krupljan – Mateo Sentić 1:0 (10:0)
-81 kg Marko Štorek – Nino Banovac 1:0 (10:0)
-90 kg Mario Hitzhaler -------------- 1:0 (10:0)
+ 90 kg Kristijan Čabraja------------ 1:0 (10:0)
 
ISTARSKI BORAC – DUBROVNIK 1966 = 4:1 (40:5)
-66 kg Sergey Lepikhin - Paulo Buterin 1:0 (10:0)
-73 kg Boris Maurović - Kruno Svetac 1:0 (10:0)
-81 kg Filip Ušić - Roko Stjepo 0:1 (0:5)
-90 kg Dominik Družeta - Luka Maleš 1:0 (10:0)
+ 90 kg Damir Islambašić – Ivan Vuković 1:0 (10:0)
 
DALMACIJA CEMENT – URANAGE = 4:1 (40:10)
-66 kg Mislav Krček – Tomislav Matić  1:0 (10:0)
-73 kg Jure Vukadin – Silvio Oblizalo 0:1 (0:10)
-81 kg Robert Boban – Nino Banovac 1:0 (10:0)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Oskar Jeljenić 1:0 (10:0)
+ 90 kg Ante Krokar – ------------------1:0 (10:0)
 
DUBROVNIK - DUGAVE = 2:3 (20:30)
-66 kg Teo Dadić – ------------------ 1:0 (10:0)
-73 kg Dario Dišipulo – Andrija Lisjak 0:1 (0:10)
-81 kg Ivan Mrvalj – Marko Štorek 0:1 (0:10)
-90 kg Robert Šoletić – Mario Hitzthaler 0:1 (0:10)
+ 90 kg Domagoj Radić – Kristijan Čabraja 1:0 (10:0)
DALMACIJA CEMENT – DUBROVNIK 1966 = 5:0 (50:0)
-66 kg Mislav Krček – Paulo Buterin 1:0 (10:0)
-73 kg Denis Orošnjak – Kruno Svetac 1:0 (10:0)
-81 kg Robert Boban – Roko Stjepo 1:0 (10:0)
-90 kg Mislav Ljubenkov – --------------- 1:0 (10:0)
+ 90 kg Boško Ljubenkov – ---------------1:0 (10:0)
 
DUGAVE – ISTARSKI BORAC = 1:4 (10:35)
-66 kg --------------– Sergey Lepikhin 0:1 (0:10)
-73 kg Anto Budeš – Boris Maurović 1:0 (10:0)
-81 kg Karlo Krupljan – Dominik Družeta 0:1 (0:10)
-90 kg Marko Štorek – Darko Šekuljica 0:1 (0:5)
+ 90 kg Kristijan Čabraja – Damir Islambašić 0:1 (0:10)
 
DUBROVNIK – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
-66 kg Teo Dadić – Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-73 kg Ivan Mrvalj – Kruno Svetac 0:1 (0:10)
-81 kg Denis Beljić – Mateo Semiz 1:0 (10:0)
-90 kg Matej Raguž – Luka Maleš 1:0 (10:0)
+ 90 kg Domagoj Radić – Ivan Vuković 1:0 (10:0)
 
DALMACIJA CEMENT - DUGAVE = 5:0 (50:0)
-66 kg Mislav Krček – ------------ 1:0 (10:0)
-73 kg Jure Vukadin – Karlo Krupljan 1:0 (10:0)
-81 kg Robert Boban – Andrija Lisjak 1:0 (10:0)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Marko Štorek 1:0 (10:0)
+ 90 kg Boško Ljubenkov – Mario Hitzthaler 1:0 (10:0)
 
URANAGE – ISTARSKI BORAC = 1:4 (10:40)
-66 kg Tomislav Matić – Sergey Lepikhin 0:1 (0:10)
-73 kg Silvio Oblizalo – Boris Maurović 1:0 (10:0)
-81 kg -------------- – Dominik Družeta 0:1 (0:10)
-90 kg Nino Banovac – Darko Šekuljica 0:1 (0:10)
+ 90 kg Oskar Jeljenić – Damir Islambašić 0:1 (0:10)
 
DUBROVNIK - DALMACIJA CEMENT = 1:4 (10:40)
-66 kg Dario Dišipulo - Mislav Krček 0:1 (0:10)
-73 kg Ivan Mrvalj - Jure Vukadin 0:1 (0:10)
-81 kg Robert Šoletić - Robert Boban 0:1 (0:10)
-90 kg Matej Raguž - Mislav Ljubenkov 0:1 (0:10)
+ 90 kg Domagoj Radić – Ante Krokar 1:0 (10:0)
 
 
URANAGE - DUBROVNIK 1966 = 2:3 (20:30)
-66 kg Tomislav Matić – Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-73 kg Silvio Oblizalo – Kruno Svetac 1:0 (10:0)
-81 kg Mateo Sentić – Mateo Semiz 0:1 (0:10)
-90 kg Nino Banovac – Luka Maleš 0:1 (0:10)
+ 90 kg Oskar Jeljenić – Ivan Vuković 1:0 (10:0)
 
DUBROVNIK – ISTARSKI BORAC = 1:4 (5:40)
-66 kg Dario Dišipulo – Sergey Lepikhin 0:1 (0:10)
-73 kg Ivan Mrvalj – Boris Maurović 0:1 (0:10)
-81 kg Robert Šoletić – Dominik Družeta 0:1 (0:10)
-90 kg Matej Raguž – Filip Ušić 1:0 (5:0)
+ 90 kg Domagoj Radić – Matej Grubiša 0:1 (0:10)
 
DUGAVE – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
-66 kg ------------------ – Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-73 kg Lisjak Andrija – Kruno Svetac 1:0 (10:0)
-81 kg Marko Štorek – Mateo Semiz 0:1 (0:10)
-90 kg Mario Hitzthaler – Luka Maleš 1:0 (10:0)
+ 90 kg Kristijan Čabraja – Ivan Vuković 1:0 (10:0)
 
 
 
 
 
SENIORKE - ŽENE
 
Natjecanje u ženskoj konkurenciji je održano samo u jednom kolu i to u Mokošici 03.11.2012. godine. Nastupile su četiri ženske ekipe. Natjecanje je održano po jednostrukom sustavu svako sa svakim.
 
Rezultati:
 
DUBROVNIK – PULAFIT = 4:1 (40:10)
DUBROVNIK 1966 – LIKA ZAGREB = 1:4 (10:37)
PULAFIT – DUBROVNIK 1966 = 2:3 (20:30)
LIKA ZAGREB – DUBROVNIK = 3:2 (30:17)
PULAFIT – LIKA ZAGREB = 0:5 (0:50)
DUBROVNIK – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
 
 
Konačna tablica seniorke – žene:
 
 
RRed. broj
KLUB
BROJ SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
LIKA ZAGREB
3
3:0
12:3
117:27
6
2.
DUBROVNIK
3
2:1
9:6
87:60
4
3.
DUBROVNIK 1966
3
1:2
6:9
60:87
2
4.
PULAFIT
3
0:3
3:12
30:120
0
 
Pojedinačni rezultati žene:
 
DUBROVNIK – PULAFIT 4:1 = (40:10)
-52 kg Marijana Bjelopera – Martina Prgomet Jovanović 1:0 (10:0)
-57 kg Redžepaj Adrijana – Sabine Avdović 0:1 (0:10)
-63 kg Ana Kokeza – Josipa Burazer 1:0 (10:0)
-70 kg Barbara Matić – Blaženka Mazzanti 1:0 (10:0)
+ 70 kg Ivana Šutalo – Andrea Rojnić 1:0 (10:0)
 
DUBROVNIK 1966 – LIKA ZAGREB = 1:4 (10:37)
-52 kg Kaji Hiromi – Beata Guszak 1:0 (10:0)
-57 kg Karla Buterin – Nikolina Šimunić 0:1 (0:7)
-63 kg Nika Gunjina – Andrea Đaković 0:1 (0:10)
-70 kg ------------------- Kristina Marijanović 0:1 (0:10)
+ 70 kg Mara Lonza – Ivana Maranić 0:1 (0:10)
 
PULAFIT – DUBROVNIK 1966 = 2:3 (20:30)
-52 kg Martina Prgomet Jovanović – Karla Buterin 0:1 (0:10)
-57 kg Sabine Avdović – Kaji Hiromi 0:1 (0:10)
-63 kg Josipa Burazer – Nika Gunjina 1:0 (10:0)
-70 kg Petra Banković - ---------------- 1:0 (10:0)
+ 70 kg Blaženka Mazzanti – Mara Lonza 0:1 (0:10)
 
LIKA ZAGREB – DUBROVNIK = 3:2 (30:17)
-52 kg Beata Guszak ------------------1:0 (10:0)
-57 kg Nikolina Šimunić --------------1:0 (10:0)
-63 kg Andrea Đaković – Ana Kokeza 1:0 (10:0)
-70 kg Kristina Marijanović - Barbara Matić 0:1 (0:7)
+ 70 kg Ivana Maranić – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)
 
PULAFIT – LIKA ZAGREB = 0:5 (0:50)
-52 kg Nika Piljan – Beata Guszak 0:1 (0:10)
-57 kg Sabine Avdović – Nikolina Šimunić 0:1 (0:10)
-63 kg Josipa Burazer – Andrea Đaković 0:1 (0:10)
-70 kg Blaženka Mazzanti - Kristina Marijanović 0:1 (0:10)
+ 70 kg Andrea Rojnić - Ivana Maranić 0:1 (0:10)
 
DUBROVNIK – DUBROVNIK 1966 = 3:2 (30:20)
-52 kg Marijana Bjelopera – Kaji Hiromi 0:1 (0:10)
-57 kg Redžepaj Adrijana – Karla Buterin 0:1 (0:10)
-63 kg Ana Kokeza – Nika Gunjina 1:0 (10:0)
-70 kg Barbara Matić – --------------- 1:0 (10:0)
+ 70 kg Ivana Šutalo – Mara Lonza 1:0 (10:0)
 
 
SUCI U ZADNJEM KOLU 1. HJL m/ž
  1. Nikola Bućan – Dugave
  2. Ante Topić – Dubrovnik- žene
  3. Nenad Buzov – Dubrovnik muški
  4. Klara Mitrović – Dubrovnik 1966 - muški
  5. Martina Jovanović Prgomet - Istarski borac
  6. Anto Prgomet – Pulafit
  7. Sado Bečić – Uranage
  8. Ivan Oberan – Lika Zagreb
  9. Bez suca – Dalmacija cement
  10. Bez suca – Dubrovnik 1966 - žene
 
Natjecanje je započelo u 12.00 sati , a završilo je u 16.30 sati. Medalje i pehare j dodijelio predstavnik HJS g. Toni Ilić član UO HJS zadužen za ekipna natjecanja.
 
Preradović Slobodan