EKIPNI KUP HRVATSKE – MUŠKI 2013

Velika Gorica – dvorana OŠ Nikola Hribar, 21.12.2013. godine

 

Natjecanje za Ekipni kup RH održano je u subotu 21. Prosinca u dvorani OŠ Nikola Hribar u Velikoj Gorici. Natjecalo se samo u muškoj konkurenciji, a sudjelovalo je 6 ekipa. Organizator natjecanja je bio HJS, a tehnički organizator je bio domaći klub Pinky. Sudjelovali su slijedeći klubovi: Istarski borac Pula, Student Split, Lika Zagreb, Dalmacija cement Kaštel Sućurac, Dugave Zagreb i Pinky Velika Gorica.
 
Sustav natjecanja:
Prema Pravilniku ekipnog kupa RH natjecanje je održano po sustavu na KO listu sa dvostrukim repasažom uz dodatnu borbu za samo jedno treće mjesto. Žrijebom su izvučeni redni brojevi ekipa i na KO listi je određen raspored međusobnih susreta.
 
Raspored i rezultati natjecanja:
 
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički
bodovi
Dalmacija cement
Dugave
5:2
50:15
Lika
Pinky
4:3
40:22
Student
Dalmacija cement
6:1
42,5:10
Istarski borac
Lika
4:3
30:30
Pinky
Dalmacija cement
4:3
37:30
Lika
Dugave
5:2
50:20
Pinky
Lika
4:3
40:30
Istarski borac
Student
4:3
40:30
 
Poredak ekipa nakon natjecanja:
 
  1. ISTARSKI BORAC
  2. STUDENT
  3. PINKY
___________________________
  1. LIKA
  2. DALAMCIJA CEMENT
  1.  DUGAVE
 
Za pobjedničku ekipu Istarskog borca nastupali su: Borna Branković, Andrej Del Trepo, Ademir Trbalić, Boris Maurović, Filip Ušić, Dominik Družeta, Darko Šekuljica, Matej Grubiša i Damir Islambašić. Trener: Dean Ilić.
 
 
POJEDINAČNI REZULTATI PO KATEGORIJAMA
 
1. DALMACIJA CEMENT – DUGAVE  5:2 (50:15)
-60 kg Frane Grujičić - --------------------1:0 (10:0)
-66 kg ------------------- Karlo Krupljan 0:1 (0:10)
-73 kg Ivan Kapetanović – Anto Budeš 1:0 (10:0)
-81 kg Darko Orošnjak – Damir Čerimagić 1:0 (10:0)
-90 kg Robert Boban – Mario Hitzthaler 0:1 (0:5)
-100 kg Mislav Ljubenkov – Ivo Marijanović 1:0 (10:0)
+100 kg Boško Ljubenkov ---------------------- 1:0 (10:0)
 
2. LIKA - PINKY - 4:3 (40:22)
-60 kg Luka Šunjič – Boris Vlahović 1:0 (10:0)
-66 kg Tome Čizmić - Marko Drašković 1:0 (10:0)
-73 kg Danijel Kapac - Filip Strmečki 0:1 (0:7)
-81 kg Josip Međugorac - Tomislav Karnas 0:1 (0:5)
-90 kg Denis Beljić – Nikola Karnas 1:0 (10:0)
-100 kg Luka Ivančević - David Koren 1:0 (10:0)
+100 kg --------------------Domagoj Mijić 0:1 (0:10)
 
3. DALMACIJA CEMENT – STUDENT 1:6 (10:42,5)
-60 kg Frane Grujičić –------------------- 1:0 (10:0)
-66 kg ------------------- Mislav Krček 0:1 (0:10)
-73 kg Ivan Kapetanović – Denis Bečić 0:1 (0:10)
-81 kg Darko Orošnjak - Marko Kumrić 0:1 (0:5)
-90 kg Mislav Ljubenkov – Tomislav Marijanović 0:1 (0:7)
-100 kg Robert Boban – Ivan Tavra 0:1 (0:10)
+100 kg Boško Ljubenkov – Marijan Urlić 0:1 (0:0,5)
 
4. ISTARSKI BORAC - LIKA 4:3 (30:30)
-60 kg Borna Branković – Luka Šunjić 0:1 (0:10)
-66 kg Ademir Trbalić – Tome Čizmić 0:1 (0:10)
-73 kg Boris Maurović – Danijel Kapac 1:0 (5:0)
-81 kg Dominik Družeta – Josip Međugorac 1:0 (10:0)
-90 kg Darko Šekuljica – Denis Beljić 0:1 (0:10)
-100 kg Matej Grubiša – Luka Ivančević 1:0 (5:0)
+100 kg Damir Islambašić – ----------------1:0 (10:0)
 
5. PINKY – DALAMCIJA CEMENT 4:3 (37:30)
-60 kg Boris Vlahović – Frane Grujičić 1:0 (10:0)
-66 kg Marko Drašković -------------------1:0 (10:0)
-73 kg Filip Strmečki – Ivan Kapetanović 0:1 (0:10)
-81 kg Nikola Karnas – Darko Orošnjak 1:0 (7:0)
-90 kg Tomislav Karnas – Mislav Ljubenkov 0:1 (0:10)
-100 kg David Koren – Robert Boban 1:0 (10:0)
+100 kg Domagoj Mijić – Boško Ljubenkov 0:1 (0:10)
 
6. LIKA – DUGAVE - 5:2 (50:20)
-60 kg Luka Šunjič – ------------------ 1:0 (10:0)
-66 kg Tome Čizmić – Karlo Krupljan 0:1 (0:10)
-73 kg Danijel Kapac – Anto Budeš 1:0 (10:0)
-81 kg Denis Beljić – Damir Čerimagić 1:0 (10:0)
-90 kg Josip Međugorac – ----------------1:0 (10:0)
-100 kg Fran Naglić – Mario Hitzthaler 0:1 (0:10)
+100 kg Luka Ivančević – Ivo Marijanović 1:0 (10:0)
 
7. LIKA - PINKY - 3:4 (30:40) ----------BORBA ZA 3. MJESTO
-60 kg Luka Šunjič – Boris Vlahović 1:0 (10:0)
-66 kg Tome Čizmić - Marko Drašković 0:1 (0:10)
-73 kg Danijel Kapac - Filip Strmečki 1:0 (10:0)
-81 kg Josip Međugorac - Nikola Karnas 0:1 (0:10)
-90 kg Denis Beljić – Tomislav Karnas 1:0 (10:0)
-100 kg Luka Ivančević - David Koren 0:1 (0:10)
+100 kg --------------------Domagoj Mijić 0:1 (0:10)
 
8. ISTARSKI BORAC - STUDENT 4:3 (35:30) -----------------FINALNA BORBA
-60 kg Borna Branković – ----------------1:0 (10:0)
-66 kg Del Trepo Andrej –  Mislav Krček 1:0 (10:0)
-73 kg Boris Maurović – Denis Bečić 0:1 (0:10)
-81 kg Dominik Družeta – Marko Kumrić 1:0 (10:0)
-90 kg Darko Šekuljica – Tomislav Marijanović 0:1 (0:10)
-100 kg Matej Grubiša – Ivan Tavra 0:1 (0:10)
+100 kg Damir Islambašić – Marijan Urlić 1:0 (10:0)
 
Voditeljica natjecanja: Marina Drašković
 
Suci:
JK Student – Nenad Buzov
JK Istarski borac – Danijel Pizentić
JK Dalmacijacement – Jadranka Pongrac
JK Pinky – Marin Lacković
JK Lika – Goran Strmotić
JK Dugave – Nikola Bućan
 
Natjecanje je održano na jednom borilištu, započelo je u 12.30 sati a završilo u 17.00 sati.
 
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović
 
photos by: Josip Čizmić