Istarski borac i Pujanke prvaci 1.HJL

08.11.2014 - Kaštel Sućurac

Drugo kolo 1. HJL  m/ž održano je u subotu 08.11.2014. g. u gradskoj sportskoj dvorani u Kaštel Sućurcu. Nastupilo je 5 muških i 4 ženske ekipe.
Natjecanje je započelo u 10.15, a sa podjelom medalja i pehara završilo u 14.15 sati. Ekipe su nastupale sa po pet natjecatelja, a borilo se na tri tatamija. Sustav natjecanja svatko sa svakim.
 
 
Rezultati u muškoj konkurenciji:
Dubrovnik 1966 – AJK Student ------------10:0  (50:0)
Dalmacijacement – Pinky --------------------6:4  (27:20)
Lika - Istarski borac ---------------------------4:6  (20:30 )
AJK Student – Dalmacijacement ------------0:10  (0:50)
Pinky – Lika ------------------------------------6:4  (27:20)
Dubrovnik 1966 – Dalmacijacement---------6:4  (30:20)
AJK Student – Pinky --------------------------0:10  (0:50)
Dubrovnik 1966 – Istarski borac ------------4:6  (20:30)
Dalmacijacement – Lika ----------------------2:8  (5:40)
Pinky – Istarski borac--------------------------2:8  (10:40)
AJK Student – Lika ---------------------------0:10  (0:50)
Dubrovnik 1966 – Pinky ---------------------4:6  (20 :30)
Dalmacijacement – Istarski borac ----------4:6  (20:30)
Dubrovnik 1966 – Lika ----------------------2:8  (10:40)
AJK Student – Istarski borac----------------0:10  (0:50)
______________________________________________
 
DALMACIJACEMENT – PINKY  6:4  (27:20)
-66 kg Tino Šundov - -------------------- 2:0  (10:0)
-73 kg Josip Krokar – Filip Strmečki   0:2  (0:10)
-81 kg Domagoj Bratinčević – Tomislav Karnas 2:0  (10:0)
-90 kg Špiro Orošnjak – Nikola Karnas 2:0  (7:0)
+90 kg ----------------- David Koren 0:2  (0:10)
 
LIKA  - ISTARSKI BORAC--4:6  (20:30 )
-66 kg Luka Šunjć – Matjaž Trbovc   0:2  (0:10)
-73 kg Tome Čizmić – Filip Ušić - 2:0 (10.0)
-81 kg -------- Dominik Družeta   0:2  (0:10)
-90 kg Denis Beljić – Darko Šekuljica   2:0  (10:0)
+90 kg ---------------- Damir Islambašić  0:2  (0:10)
 
PINKY  - LIKA---6:4  (27:20)
-66 kg Boris Vlahović – Luka Šunjić 0:2  (0:10)
-73 kg Filip Strmečki – Filip Novković   2:0  (10:0)
-81 kg Kruno Koren - Denis Beljić  0:2  (0:10)
-90 kg Nikola Karnas – Moris Peloza  2:0  (10:0)
+90 kg David Koren – Luka Ivančević  2:0  (7:0)
 
DUBROVNIK 1966 – DALAMACIJACEMENT---6:4  (30:20)
-66 kg Paulo Buterin – Tino Šundov   2:0 (10:0)
-73 kg Mateo Semiz – Josip Krokar  2:0  (10:0)
-81 kg Roko Stjepo - -------------------2:0  (10:0)
-90 kg ------------------ Domagoj Bratinčević 0:2  (0:10)
+90 kg------------------Špiro Orošnjak 0:2  (0:10)
 
DUBROVNIK  1966 – ISTARSKI BORAC----4:6  (20:30)
-66 kg Paulo Buterin - Matjaž Trbovc   0:2  (0:10)
-73 kg Mateo Semiz – Filip Ušić   2:0  (10:0)
-81 kg ----------------- Dominik Družeta 0:2  (0:10)
-90 kg Roko Stjepo - Darko Šekuljica 2:0  (10:0)
+90 kg --------------- Damir Islambašić    0:2  (10:0)
 
DALMACIJACEMENT - LIKA-----2:8  (5:40)
-66 kg Tino Šundov -Luka Šunjić----2:0  (5:0)
-73 kg Josip Krokar – Čizmić Tome  -0:2  (0:10)
-81 kg ----------------- Beljić Denis 0:2  (0:10)
-90 kg Domagoj Bratinčević – Moris Peloza  0:2  (0:10)
+90 kg Špiro Orošnjak - -Luka Ivančević  0:2  (0:10)
 
PINKY – ISTARSKI BORAC -----2:8  (10:40)
-66 kg Boris Vlahović – Ademir Trbalić  0:2  (0:10)
-73 kg Filip Strmečki – Matjaž Trbovc  0:2  (0:10)
-81 kg Kruno Koren – Dominik Družeta  0:2  (0:10)
-90 kg David Koren – Darko Šekuljica  2:0  (10:0)
+90 kg ------------------Damir Islambašić  0:2  (0:10)
 
DUBROVNIK 1966 – PINKY----4:6  (20 :30)
-66 kg Paulo Buterin – Boris Vlahović  2:0  (10:0)
-73 kg Mateo Semiz – Filip Strmečki  0:2  (0:10)
-81 kg Roko Stjepo - Kruno Koren  2:0  (10:0)
-90 kg --------------- David Koren  0:2  (0:10)
+90 kg----------------Nikola Karnas  0:2  (0:10)
 
DALMACIJACEMENT  – ISTARSKI BORAC----4:6  (20:30)
-66 kg Tino Šundov –Ademir Trbalić  2:0  (10:0)
-73 kg Josip Krokar – Matjaž Trbovc  0:2  (0:10)
-81 kg Domagoj Bratinčević – Dominik Družeta  0:2  (0:10)
-90 kg špiro orošnjak – Darko Šekuljica   2:0  (10:0)
+90 kg ---------------Damir Islambašić  0:2  (0:10)
 
DUBROVNIK 1966 – LIKA--------2:8  (10:40)
-66 kg Paulo Buterin – Luka Šunjić  2:0  (10:0)
-73 kg Mateo Semiz – Tome Čizmić  0:2  (0:10)
-81 kg ------------------Filip Novković  0:2  (0:10)
-90 kg Roko Stjepo – Denis Beljić  0:2  (0:10)
+90 kg -----------------Luka Ivančević  0:2  (0:10)
 
Konačna tablica - muški:
 
Red
broj
Klub
Broj
mečeva
Omjer bodova
pobjeda i poraza
Omjer tehničkih bodova
Bodovi
1.
ISTARSKI BORAC
10
81:19
392:90
20
2.
LIKA
10
59:41
275:189
14
3.
DUBROVNIK 1966
10
49:51
217,5:235
8
4.
PINKY
10
45:55
217:244,5
8
5.
DALMACIJACEMENT
10
38:62
179:302
4
6.
AJK STUDENT
10
28:72
140:350
4
 
 
Rezultati u ženskoj konkurenciji:
Osijek – Pulafit ---------------------------------8:0  (40:0)
Panda - Pujanke --------------------------------6:4  (25:10,5)
Pulafit – Panda----------------------------------2:8  (10:40)
Pujanke – Osijek -------------------------------9:1  (40:0)
Pulafit – Pujanke -------------------------------0:10  (0:50)
Osijek - Panda ----------------------------------2:8  (10:40)
____________________________________________
 
OSIJEK - PULAFIT ----------8:0  (40:0)
-52 kg Sara Matijević – Nika Piljan  2:0  (10:0)
-57 kg Josipa Sabo – Sabine Avdović   2:0  (10:0)
-63 kg Ljubica Jurilj – Robin Kostešić   2:0  (10:0)
-70 kg --------------------  ---------------------------
+70 kg Sara Tintor -  Dragana Kovačević  2:0  (10:0)
 
PANDA - PUJANKE----------6:4  (25:10,5)
-52 kg  Beata Guszak – Anja Kovačević  2:0  (5:0)
-57 kg ------------------- Tena Šikić  0:2  (0:10)
-63 kg Buga kovač  - Ana Kokeza  0:2  (0:0,5)
-70 kg Andrea Đaković – Karla Prodan  2:0  (10:0)
+70 kg Ivana Maranić – Matea Borozan  2:0  (10:0)
 
PULAFIT  – PANDA------------2:8  (10:40)
-52 kg Nika Piljan – Beata Guszak  0:2  (0:10)
-57 kg Sabine Avdović --------------  2:0 (10:0)
-63 kg Robin Kostešić – Buga kovač  0:2  (0:10)
-70 kg ---------------- Andrea Đaković  0:2  (0:10)
+70 kg Dragana Kovačević – Ivana Maranić  0:2  (0:10)
 
PUJANKE  – OSIJEK-------------------9:1  (40:0)
-52 kg Anja Kovačević – Sara Matijević  1:1  (0:0)
-57 kg Tena Šikić – Ljubica Jurilj  2:0 (10:0)
-63 kg Ana Kokeza – Josipa Sabo  2:0 (10:0)
-70 kg Karla Prodan – Tea Tintor  2:0 (10:0)
+70 kg Matea Borozan ------------- 2:0 (10:0)
 
PULAFIT  – PUJANKE--------------------0:10  (0:50)
-52 kg Nika Piljan – Anja Kovačević  0:2  (0:10)
-57 kg Sabine Avdović - Tena Šikić  0:2  (0:10)
-63 kg ----------------Martina Jukić  0:2  (0:10)
-70 kg Robin Kostešić - Ivana Mandarić  0:2  (0:10)
+70 kg Dragana Kovačević – Matea Borozan 0:2  (0:10)
 
OSIJEK  - PANDA----------------------2:8  (10:40)
-52 kg Sara Matijević – Beata Guszak  0:2  (0:10)
-57 kg Josipa Sabo ---------------------- 2:0  (10:0)
-63 kg Ljubica Jurilj – Buga Kovač  0:2  (0:10)
-70 kg Sara Tintor – Andrea Đaković  0:2  (0:10)
+70 kg ----------------Ivana Maranić  0:2  (0:10)
 
Konačna tablica - žene:
 
Red
broj
Klub
Broj
mečeva
Omjer bodova
pobjeda i poraza
Omjer tehničkih bodova
Bodovi
1.
PUJANKE
6
47:13
208:55
10
2.
PANDA
6
40:20
195:78
10
3.
OSIJEK
6
25:33
120.160
4
4.
PULAFIT
6
6:52
30:260
0
 
Na natjecanju su sudili slijedeći suci:
1.     Davor Marinić
2.     Martina Prgomet Jovanović
3.     Boris Pavić
4.     Igor Janković
5.     Tatjana Davidović
6.     Goran Strmotić
7.     Nenad Buzov
8.     Jure Vukadin
9.     Andrea Vranješ
Rukovoditelj suđenja – Davor Marinić
Voditeljica natjecanja: Vlatka Barić
Rukovoditelj natjecanja
Slobodan Preradović