Hrvatski super kup - pojedinačno bodovanje 2014

seniori zajedno

kategorije:   -60   -66   -73   -81   -90   -100   +100   zajedno

HRVATSKI SUPER KUP
25.01.2014 Zagreb Open
22.03.2014 Prvenstvo Hrvatske - SENIORI & U16
05.04.2014  1.HJL - I.kolo
03.05.2014  1. HJL - I.kolo
31.05.2014 Salona Open
18.10.2014 Internacionalni Kup Dubrovnika
08.11.2014  1. HJL - III.kolo
22.11.2014  2. HJL
06.12.2014  Ekipni kup HR + kvalifikacije za sve HJL
međunarodna natjecanja
12.09.2014  Grand Prix Zagreb
ostala natjecanja
26.01.2014  Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske
08.02.2014  Labinska republika
15.02.2014  Prvenstvo Hrvatske u KATAMA
16.02.2014  ISPIT DAN POJAS - OPATIJA
09.03.2014  ISPIT DAN POJAS - ZAGREB
28.06.2014  Kup Jadrana
12.09.2014  Sudački i kata seminar HJS
19.10.2014  ISPIT DAN POJAS - DUBROVNIK
25.10.2014  ISPIT DAN POJAS - OSIJEK
29.11.2014  EJU Congress 2014 - Zagreb
# natjecatelj klub bodova
1 BELJIĆ Denis Lika Zagreb 1600
2 KOVAČ Lovro Panda 1500
3 SUMPOR Dominik Zagreb 1400
4 CAPAR Tin-Mihael Pulafit 1000
4 DRUŽETA Dominik Istarski borac Pula 1000
4 DŽEKO Tomislav AJK Student 1000
4 KRČEK Mislav AJK Student 1000
4 ŠEKULJICA Darko Istarski borac Pula 1000
4 URLIĆ Marijan AJK Student 1000
10 ČOVIĆ Ivan Maksimir Zagreb 900
10 IVANČEVIĆ Luka Lika Zagreb 900
10 ŠUNDOV Tino Solin 900
13 LJUBENKOV Mislav Dalmacijacement 800
13 MEĐUGORAC Josip - Mihael Lika Zagreb 800
15 KOREN David Pinky 680
16 DRAŠKOVIĆ Marko Pinky 600
16 ISLAMBAŠIĆ Damir Istarski borac Pula 600
16 KATIĆ Jurica Panda 600
16 KRAJAČ Zvonimir Zagreb 600
20 KRČEK Dubravko Mladost Osijek 500
20 MESAROŠ Adam Zagreb 500
22 OROŠNJAK Darko Dalmacijacement 460
22 OROŠNJAK Špiro Dalmacijacement 460
24 BUTERIN Paulo Dubrovnik 1966 400
24 HRVOJ Hrvoje Zagreb 400
24 KARNAS Tomislav Pinky 400
24 KRISTIĆ Pero Dubrovnik 1966 400
24 MAUROVIĆ Boris Istarski borac Pula 400
24 MIJIĆ Domagoj Pinky 400
24 ROKO Stjepo Dubrovnik 1966 400
24 ŠUNJIĆ Luka Lika Zagreb 400
32 KUNČAK Branimir Mladost Osijek 320
32 VUJEVIĆ Luka Solin 320
34 AZINOVIĆ Bernard Zagreb 300
34 JURKOVIĆ Dominik Profectus Samobor 300
36 BARAĆ Ante AJK Student 240
37 BOBAN Robert Dalmacijacement 200
37 KAPAC Daniel Lika Zagreb 200
37 STRMEČKI Filip Pinky 200
40 KOVAČEVIĆ Ivo Pujanke 160
40 KUNČAK Hrvoje Mladost Osijek 160
40 LJUBENKOV Boško Dalmacijacement 160
40 MARIĆ Tino Zagreb 160
40 PERKOVIĆ Marko Zagreb 160
40 TAVRA Ivan AJK Student 160
40 URŠIČIĆ Deni Rijeka 160
40 VLAHOVIĆ Boris Pinky 160
40 VUČAK Tomislav Policijska akademija 160
40 VUKOVIĆ Matija Karlovac 160
40 ĐERGOVIĆ Mladen Omiš 160
51 KUMRIĆ Marko AJK Student 120
51 MALEŠ Luka Dubrovnik 1966 120
51 PERUŠIĆ Marin Duga Resa 120
54 KARNAS Nikola Pinky 80
54 KOLJAJ Filip Centar 80
54 KRAKAN Josip Maksimir Zagreb 80
54 RADOJEVIĆ Josip Profectus Samobor 80