Hrvatski super kup - pojedinačno bodovanje 2017

kadeti U18 zajedno

kategorije:   -46   -50   -55   -60   -66   -73   -81   -90   +90   zajedno

HRVATSKI SUPER KUP
21.01.2017 Zagreb Open
05.02.2017 Prvenstvo Hrvatske - KADETI (U18)
04.03.2017 Kup Samobora
29.04.2017 Memorijal Mario Zebić
27.05.2017  Salona Open
03.06.2017  Kup Sv.Vid
28.10.2017  Memorijal Josip Potnek
28.10.2017  Memorijal Tajmir Nola
19.11.2017  III.HJL - Liga kadeta i mlađih kadeta
ostala natjecanja
28.01.2017  Profectus Kup
18.02.2017  Black Belt Open
20.05.2017  Dubrovnik Open
14.10.2017  Požega Open
26.11.2017  Pojedinačno regionalno prvenstvo Istre
# natjecatelj klub bodova
1 DUNDARA Petar Ippon Labin 443
1 KATIĆ Bruno Solin 443
1 MEDVIDOVIĆ Marin Solin 443
1 PERIĆ Timon Mladost Osijek 443
5 BOLTERSTEIN Ricardo Ippon Labin 414
6 MARKOVIĆ Augustin Solin 403
7 MALOVAN Stipe AJK Student 352
7 STRAŽA Tin Zagreb 352
9 ŠIPEK Filip Samobor 323
10 JELAČA Ivan Zagreb 319
11 ŠUŠNIĆ Dino Rijeka 317
12 CVETKO Jakov Istarski borac Pula 295
12 MILJEVIĆ Filip Lika Zagreb 295
14 MLINAC Filip Lika Zagreb 278
15 ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela 266
16 MIKULANDRA Matej Lika Zagreb 202
17 MESIĆ Ronald Zagreb 194
18 BRAOVAC Luka AJK Student 171
18 KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb 171
18 MARTINJAŠ Frane Duga Resa 171
18 RACA Roberto Dalmacijacement 171
18 ROŽIĆ Dominik Solin 171
18 VIDAKOVIĆ Lovre AJK Student 171
18 VIOLIĆ Luka Dubrovnik 1966 171
25 IVOŠEVIĆ Borna Lika Zagreb 148
25 ROZGA Ivan Kaštela 148
25 ŠKOMRLJ Roko Kaštela 148
25 ZEBIĆ Bruno Dalmacijacement 148
29 VUJIĆ Marin Solin 134
30 ŠUŠIĆ Mate AJK Student 130
31 ĆOSIĆ Ivan Istarski borac Pula 118
31 PETEH Manuel Pulafit 118
31 PRIGL Patrik Dubrovnik 1966 118
31 RAGUŽ Ante Dubrovnik 118
31 ROSANDA Anton Istarski borac Pula 118
31 SOKOLOVIĆ Damian Istarski borac Pula 118
31 ŠTEVINOVIĆ Marko Zagreb 118
31 STOŠIĆ Dorian Zagreb 118
31 VDOVIĆ Nikola Zagreb 118
31 VILJUŠIĆ LUKA Rijeka 118
41 BOSAK Marko Lika Zagreb 103
41 KOŠKAN Toni Osijek 103
43 KRAJAČIĆ Karlo Jaska Jastrebarsko 90
44 MARINOVIĆ Marko Ura nage 84
44 VAREŠKIĆ Marko Dubrovnik 1966 84
46 CAPAN Bruno Nippon 57
46 KLEVA Nino Ippon Labin 57
46 NOVKOVIĆ David Lika Zagreb 57
46 VUJIĆ Petar Kaštela 57
46 VUJNOVIĆ Ivan AJK Student 57
46 ĐAPIĆ Leon Ura nage 57
52 COPIĆ Ivan Pujanke 55
53 ČELAN Toni Mladost Osijek 46
53 HLAPČIĆ Domagoj Lika Zagreb 46
53 OBRVAN Davor Dubrovnik 46
53 PULJIZ Stjepan Solin 46
53 ŠKOMRLJ Ivan Kaštela 46
53 SUMPOR Janik Zagreb 46
53 VUKIČEVIĆ Frane AJK Student 46
60 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor 33
60 KOVAČIĆ Luka Lika Zagreb 33
60 MAKAROVIĆ Oliver Zagreb 33
60 MANDAC Petar Nippon 33
60 VARKAŠ Marin Pujanke 33
65 STRUJIĆ Ivo Lika Zagreb 22