Hrvatski super kup - pojedinačno bodovanje 2017

ml. kadeti U16 zajedno

kategorije:   -42   -46   -50   -55   -60   -66   -73   -81   +81   zajedno

HRVATSKI SUPER KUP
12.02.2017 Labinska Republika
04.03.2017 Kup Samobora
01.04.2017 Kup Maksimira
08.04.2017 Uskršnji turnir
24.06.2017  Kup Jadrana
07.10.2017  Memorijal Željko Higl
14.10.2017  Prvenstvo Hrvatske - MLAĐI SENIORI (U23) i MLAĐI K
28.10.2017  Memorijal Tajmir Nola
11.11.2017  Kup Jaska
19.11.2017  III.HJL - Liga kadeta i mlađih kadeta
25.11.2017  Kup Lika
02.12.2017  Božićni judo turnir
ostala natjecanja
11.02.2017  Memorijal Dragutin Krželj
18.02.2017  Dalmacija Open
25.03.2017  Memorijal Damir Milatović
06.05.2017  Sv.Duje
10.06.2017  Kup Sv.Ante
23.09.2017  Otvoreno prvenstvo županije
07.10.2017  Memorijal Boris Vrbetić
21.10.2017  Kup Turopolja
12.11.2017  Trofej Marjana
18.11.2017  Croatia Open
# natjecatelj klub bodova
1 VILJUŠIĆ LUKA Rijeka 277
2 CAPAN Bruno Nippon 234
2 KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb 234
4 BABIĆ Vid Nippon 182
5 MAKAROVIĆ Oliver Zagreb 160
5 MILIN Luka Kaštela 160
5 ZOROTOVIĆ Nikola Kaštela 160
8 GULIŠ Fran Samobor 131
9 IŠTUK Ivan Samobor 130
9 MANDAC Petar Nippon 130
11 BEGIĆ Ante Ivan Nippon 117
11 COPIĆ Ivan Pujanke 117
11 DROBNJAK Rino Pujanke 117
11 DUNDARA Petar Ippon Labin 117
11 HERIĆ Leo Krk 117
11 IPAVEC DINO Ippon Labin 117
11 JAPIRKO Ante Solin 117
11 MAJETIĆ VID Duga Resa 117
11 MARKOVIĆ Stjepan Solin 117
11 MARTINJAŠ Frane Duga Resa 117
11 MJERTAN Filip Mladost Osijek 117
11 PULJIZ Stjepan Solin 117
11 ROSSMANITH Benedikt tristan Istarski borac Pula 117
11 ŠAHDOMEROVIĆ Ivan Solin 117
11 ŠKOMRLJ Roko Kaštela 117
11 VAREŠKIĆ Marko Dubrovnik 1966 117
11 VDOVIĆ Nikola Zagreb 117
28 BERC Josip Zagreb 108
28 KLAČAR Dani Istarski borac Pula 108
28 ROŠIĆ BORNA Rijeka 108
31 HLAPČIĆ Domagoj Lika Zagreb 86
32 DADIĆ Josip Solin 65
32 DUVNJAK Gabrijel Solin 65
32 GRDINIĆ ADRIAN Rijeka 65
32 HAFIZOVIĆ Borut Black Belt BB 65
32 HOLER Filip Nippon 65
32 JEREMIĆ Maximilian lovel AJK Student 65
32 KURTALJ Jakov Jaska Jastrebarsko 65
32 MIJIĆ Luka Zadar 65
32 ŠKOMRLJ Ivan Kaštela 65
32 SUMPOR Janik Zagreb 65
32 TORRE ROKO Dugave 65
43 GRŠETIĆ Nikola Lika Zagreb 57
44 ĆAPETA Domagoj Pujanke 43
44 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor 43
44 KAIĆ FRAN Zagrebačka Judo Škola 43
44 KOSIĆ Fran Krk 43
44 LASIĆ Borna Pinky 43
44 LENCUR Sven Jaska Jastrebarsko 43
44 MUSIĆ - OBRADOVIĆ Sven Zagreb 43
44 PREDOVAN LORDAN Rijeka 43
44 RADIĆ Luka Valis Aurea 43
44 ROŽIĆ Dominik Solin 43
44 ŠTEVINOVIĆ Marko Zagreb 43
44 ŽUŽUL Jakov Solin 43
56 HRKEC Antonio Profectus Samobor 14
56 JURIĆ PEŠIĆ Antonio Kaštela 14
56 RAJČIĆ Mate Kaštela 14
56 SVEČNJAK Marko Samobor 14
56 ŽABČIĆ Stjepan Zagrebačka Judo Škola 14
61 KONJEVOD Kristijan Ura nage 9
61 MIČIĆ Hari Zadar 9