NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01 | Sveučilišno prvenstvo Zagreba | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
21.01 | Zagreb Open | Zagreb | U23, U18, U16, U14, U12 | Natjecanje | |||||||
28.01 | Profectus Kup | Samobor | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
29.01 | Sveučilišno prvenstvo Hrvatske | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
Veljača | |||||||||||
05.02 | Prvenstvo Hrvatske - KADETI (U18) | Zagreb | U18 | Natjecanje | |||||||
11.02 | Memorijal Dragutin Krželj | Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
12.02 | Labinska Republika | Labin | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
18.02 | Dalmacija Open | Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
18.02 | Black Belt Open | Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
25.02 | Prvenstvo Hrvatske - SENIORI | Podsusedski trg 14B, 10090 Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
Ožujak | |||||||||||
04.03 | Kup Samobora | Samobor | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
05.03 | Prvenstvo Hrvatske - KATA | Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
05.03 | Prvenstvo Hrvatske - VETERANI | Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
05.03 | Polaganje DAN pojas - RIJEKA | Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
18.03 | Turopoljska frka | Velika Gorica | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
19.03 | Ippon Rovinj | Rovinj | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
25.03 | Memorijal Damir Milatović | Pisarovina | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Travanj | |||||||||||
08.04 | Sakura Kup | Sv.Nedjelja | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
08.04 | Uskršnji turnir | Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
29.04 | Memorijal Mario Zebić | Kaštel Sućurac | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
30.04 | Ippon Pula | Pula | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Svibanj | |||||||||||
06.05 | Kup Dugava | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
06.05 | Sv.Duje | Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
13.05 | Prvenstvo Hrvatske - Juniori (U21) i djeca (U14) | Zagreb | U21, U14 | Natjecanje | |||||||
20.05 | Croatia Kata Open | Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
27.05 | Salona Open | Solin | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
28.05 | I.HJL - 1.kolo | ? | SEN | Natjecanje | |||||||
Lipanj | |||||||||||
03.06 | Kup Sv.Vid | Rijeka | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
03.06 | 1. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE | Sv.Nedjelja | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
10.06 | 4. Judo Festival | Poreč | SEN | Natjecanje | |||||||
10.06 | HJS trenerski i KYU seminar | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
12.06 | Istraživački simpozij | Poreč | SEN | Natjecanje | |||||||
12.06 | EJU OTC Going for gold | Poreč | SEN, U21, U18 | Natjecanje | |||||||
15.06 | Europsko VETERANSKO prvenstvo | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
17.06 | Kup Sv.Ante | Podstrana | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
18.06 | Turnir prijateljstva | Krk | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
24.06 | Kup Jadrana | Split | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
24.06 | Polaganje DAN pojas | Split | SEN | Natjecanje | |||||||
Kolovoz | |||||||||||
26.08 | Kaštela Open | Primorski dolac | SEN, U18, U16 | Natjecanje | |||||||
Rujan | |||||||||||
01.09 | Trening kamp Salona | Solin | SEN, U21, U18, U16 | Natjecanje | |||||||
23.09 | Otvoreno prvenstvo županije | 20000 Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
23.09 | 1. Judo Prvenstvo Zagrebačke Županije | Novaki, Školska 4 , Sveta Nedelja | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
30.09 | Makarski Adria kup | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Listopad | |||||||||||
14.10 | Prvenstvo Hrvatske - MLAĐI SENIORI (U23) i MLAĐI K | Osječka ulica 11, 21000 Split | U23, U16 | Natjecanje | |||||||
28.10 | Memorijal Tajmir Nola | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
28.10 | Memorijal Josip Potnek | Ulica kralja Petra Svačića 67, 31000 Osijek | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
29.10 | Ippon Rijeka | Rijeka | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Studeni | |||||||||||
04.11 | Kup Turopolja | Velika Gorica | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
04.11 | I.HJL - 2.kolo | ? | SEN | Natjecanje | |||||||
04.11 | Dubrovnik Open | Dubrovnik | U18, U16, U14 | Natjecanje | |||||||
05.11 | II. HJL - 1.kolo | Split | SEN | Natjecanje | |||||||
05.11 | Ippon Rijeka | Rijeka | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
11.11 | Trofej Marjana | Split | U16, U14, U13, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
18.11 | Croatia Open | Osječka ulica 11, 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
18.11 | I.HJL - 3.kolo | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
19.11 | III.HJL - Liga kadeta i mlađih kadeta | Split | U18, U16 | Natjecanje | |||||||
25.11 | Kup Lika | Podsusedski trg 14B, 10090 Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
26.11 | Pojedinačno regionalno prvenstvo Istre | Labin | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Prosinac | |||||||||||
02.12 | Ekipni kup Republike Hrvatske | ? | SEN | Natjecanje | |||||||
02.12 | Božićni judo turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
03.12 | Županijsko prvenstvo | Rijeka | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
09.12 | Kup Mokošice | Mokošica | U14, U12, U10 | Natjecanje |