Siječanj
08.01 Trening kamp i kata seminar Vinkovci Natjecanje
20.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U21, U18, U16, U14, U12 Natjecanje
27.01 Profectus Cup Samobor U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
28.01 STUDENTSKO PRVENSTVO HRVATSKE Podsusedska aleja 13, 10000 Zagreb SEN Natjecanje
Veljača
03.02 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI 21000 Split U18 Natjecanje
10.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
10.02 Black Belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
15.02 Šklolsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci U14, U12, U10 Natjecanje
17.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI Zagreb SEN Natjecanje
24.02 Memorijal Drago Krželj 21000 Split U14, U12, U10, U8 Natjecanje
24.02 Labinska republika 52220 Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Ožujak
03.03 Kup Samobora Samobor U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
04.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI Trg Viktora Bubnja 1, 51000 Rijeka SEN Natjecanje
04.03 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka Natjecanje
10.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Natjecanje
17.03 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
17.03 Turopoljska frka Velika Gorica U14, U12, U10 Natjecanje
18.03 Ippon Rovinj Rovinj U14, U12, U10, U8 Natjecanje
24.03 Uskrsni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
24.03 Požega Open 34000 Požega U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Travanj
07.04 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Natjecanje
07.04 Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
14.04 Sakura Cup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
14.04 Makarski Adria Kup 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
21.04 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI i DJECA Zagreb U21, U14 Natjecanje
28.04 Kup Maksimira Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
28.04 Kup Sv.Duje 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
29.04 KATA Croatia Open Rijeka Natjecanje
Svibanj
05.05 Memorijal Mario Zebić Kaštel Stari U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
05.05 Kup Dugava Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
12.05 I.HJL - 1.kolo SEN Natjecanje
13.05 Ippon Rijeka Rijeka U14, U12, U10, U8 Natjecanje
19.05 Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
26.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Lipanj
02.06 Sv.Vid Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.06 Kup Sv.Ante Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
17.06 Turnir prijateljstva U14, U12, U10 Natjecanje
23.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Srpanj
27.07 IJF GRAND PRIX Zagreb SEN Natjecanje
Kolovoz
25.08 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Natjecanje
26.08 Trening kamp Salona Solin SEN, U21, U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Rujan
29.09 Kup Željko Higl Vinkovci U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Listopad
06.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML. KADETI Split U16 Natjecanje
06.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML. SENIORI 21000 Split U23 Natjecanje
13.10 I.HJL - 2.kolo Natjecanje
13.10 Croatia Open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
20.10 II.HJL - 1.kolo Natjecanje
21.10 Ippon Labin 52220 Labin U14, U12, U10, U8 Natjecanje
27.10 Kup Makarske 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
27.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12 Natjecanje
27.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Studeni
03.11 I.HJL - 3.kolo Natjecanje
03.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U18, U16, U14 Natjecanje
10.11 Kup Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.11 Ippon Pula Pula U14, U12, U10, U8 Natjecanje
17.11 Trofej Marjana 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
24.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Prosinac
01.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka Natjecanje
01.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
02.12 Prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
05.12 Ekipni kup RH Natjecanje
08.12 III.HJL - 1.kolo Natjecanje
08.12 Kup Mokošice U14, U12, U10 Natjecanje
15.12 Dalmacija open 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje