Natjecanja u 2017 godini

Naziv Datum Mjesto Uzrast
SIJEčANJ Sveučilišno prvenstvo Zagreba 14.01. Zagreb, Hrvatska SEN
Zagreb Open 21.01. Zagreb, Hrvatska U23, U18, U16, U14, U12
Profectus Kup 28.01. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Sveučilišno prvenstvo Hrvatske 29.01. Zagreb, Hrvatska SEN
VELJAčA Prvenstvo Hrvatske - KADETI (U18) 05.02. Zagreb, Hrvatska U18
Memorijal Dragutin Krželj 11.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Labinska Republika 12.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Dalmacija Open 18.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Black Belt Open 18.02. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Prvenstvo Hrvatske - SENIORI 25.02. Zagreb, Hrvatska SEN
OžUJAK Kup Samobora 04.03. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske - KATA 05.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Prvenstvo Hrvatske - VETERANI 05.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Polaganje DAN pojas - RIJEKA 05.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Turopoljska frka 18.03. Velika Gorica, Hrvatska U14, U12, U10, U8
Ippon Rovinj 19.03. Rovinj, Hrvatska U14, U12, U10
Memorijal Damir Milatović 25.03. Pisarovina, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
TRAVANJ Kup Maksimira 01.04. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Sakura Kup 08.04. Sv.Nedjelja, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Uskršnji turnir 08.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Memorijal Mario Zebić 29.04. Kaštel Sućurac, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Ippon Pula 30.04. Pula, Hrvatska U14, U12, U10
SVIBANJ Kup Dugava 06.05. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Sv.Duje 06.05. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Hrvatske - Juniori (U21) i djeca (U14) 13.05. Zagreb, Hrvatska U21, U14
Dubrovnik Open 20.05. Dubrovnik, Hrvatska U18, U16, U14
Croatia Kata Open 20.05. Rijeka, Hrvatska SEN
Kup Državnosti 20.05. Samobor, Hrvatska U12, U10, U8
Salona Open 27.05. Solin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
I.HJL - 1.kolo 28.05. ?, Hrvatska SEN
LIPANJ Kup Sv.Vid 03.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
1. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 03.06. Sv.Nedjelja, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
HJS trenerski i KYU seminar 10.06. - 11.06. Zagreb, Hrvatska SEN
4. Judo Festival 10.06. - 17.06. Poreč, Hrvatska SEN
EJU OTC Going for gold 12.06. - 18.06. Poreč, Hrvatska SEN, U21, U18
Istraživački simpozij 12.06. - 13.06. Poreč, Hrvatska SEN
Europsko VETERANSKO prvenstvo 15.06. - 18.06. Zagreb, Hrvatska SEN
Grand Prix Cancun 16.06. - 18.06. Cancun, Mehika SEN
Kup Sv.Ante 17.06. Podstrana, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Turnir prijateljstva 18.06. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
Polaganje DAN pojas 24.06. Split, Hrvatska SEN
Kup Jadrana 24.06. Split, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
KOLOVOZ Kaštela Open 26.08. Primorski dolac, Hrvatska SEN, U18, U16
RUJAN Trening kamp Salona 01.09. - 03.09. Solin, Hrvatska SEN, U21, U18, U16
Otvoreno prvenstvo županije 23.09. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Makarski Adria kup 30.09. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
LISTOPAD Memorijal Boris Vrbetić 07.10. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Memorijal Željko Higl 07.10. Vinkovci, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Prvenstvo Hrvatske - MLAĐI SENIORI (U23) i MLAĐI K 14.10. Split, Hrvatska U23, U16
Požega Open 14.10. Požega, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Kup Turopolja 21.10. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Ippon Labin 22.10. Labin, Hrvatska U14, U12, U10, U8
Memorijal Tajmir Nola 28.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Memorijal Josip Potnek 28.10. Osijek, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
STUDENI I.HJL - 2.kolo 04.11. ?, Hrvatska SEN
Kup Mokošice 04.11. Mokošica, Hrvatska U14, U12, U10
II. HJL - 1.kolo 05.11. Split, Hrvatska SEN
Ippon Rijeka 05.11. Rijeka, Hrvatska U14, U12, U10, U8
Kup Jaska 11.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Trofej Marjana 12.11. Split, Hrvatska U16, U14, U13, U12, U10, U8
Croatia Open 18.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
I.HJL - 3.kolo 18.11. Zagreb, Hrvatska SEN
III.HJL - Liga kadeta i mlađih kadeta 19.11. Split, Hrvatska U18, U16
Kup Lika 25.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Pojedinačno regionalno prvenstvo Istre 26.11. Labin, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Ekipni kup Republike Hrvatske 02.12. ?, Hrvatska SEN
Božićni judo turnir 02.12. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Županijsko prvenstvo 03.12. Rijeka, Hrvatska U14, U12, U10, U8