Siječanj
10.01 Kata Seminar Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Sudački seminar
18.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16, U14, U12 Natjecanje
25.01 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI Zagreb U18 Natjecanje
26.01 Studentsko Prvenstvo Hrvatske Zagreb SEN Natjecanje
Veljača
01.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI 21000 Split SEN Natjecanje
08.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
08.02 Black belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
13.02 Školsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci Natjecanje
15.02 Profectus Cup Ulica Dobriše Cesarića 5, 10430 Samobor U14, U12, U10, U8 Natjecanje
22.02 Memorijal Dragutin Krželj 21000 Split U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.02 Labinska Republika Katuri 17, 52220 Labin SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.02 Kup Samobora Perkovčeva 90, 10430 Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
07.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Natjecanje
09.03 EJU TRAINING CAMP Zagreb Pripreme
14.03 Turopoljska frka - OTKAZANO Zagrebačka Ulica 3, 10410 Velika Gorica U14, U12, U10 Natjecanje
15.03 PRVENSTVO HRVATSKE KATA - OTKAZANO Rijeka Natjecanje
15.03 Polaganje DAN pojas - OTKAZANO Rijeka Ispiti za pojase
15.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI - OTKAZANO Rijeka Natjecanje
21.03 Croatia Open - OTKAZANO 21000 Split U14, U12, U10 Natjecanje
22.03 Ippon Rovinj - OTKAZANO Rovinj U14, U12, U10 Natjecanje
28.03 Sakura Kup - OTKAZANO Okička ulica 18, 10431 Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Travanj
04.04 Kup Dalmacije - OTKAZANO 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
04.04 Uskrsni turnir - OTKAZANO 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
18.04 Adria kup Makarska - OTKAZANO 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.04 Memorijal Mario Zebić - OTKAZANO Kaštel Stari U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
25.04 Memorijal Damir Milatović - OTKAZANO Trg Stjepana Radića 13, 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
26.04 Ippon Rijeka - OTKAZANO Rijeka U12, U10, U8 Natjecanje
Svibanj
09.05 Kup Sv.Duje - OTKAZANO 21000 Split U14, U12, U10 Natjecanje
09.05 Kup Dugava - OTKAZANO Ulica Svetog Mateja 70/A, 10000 Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
16.05 Kup Državnosti - OTKAZANO Perkovčeva 90, 10430 Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
16.05 Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. - OTKAZANO Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
30.05 Salona Open - OTKAZANO Put Majdana 3, 21210 Solin U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Lipanj
06.06 Kup Sv.Ante - OTKAZANO Strožanačka cesta 17/A, 21312 Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
06.06 1. kolo 1. HJL - OTKAZANO Natjecanje
08.06 OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) - OTKAZANO Poreč Pripreme
08.06 Judo Festival - OTKAZANO Poreč U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
08.06 EJU CADET TRAINING CAMP Poreč Pripreme
10.06 7TH EUROPEAN JUDO SCIENCE & RESEARCH SYMPOSIUM AND 6TH SCIENTIFIC AND PROFESSIONAL CONFERENCE – „APPLICABLE RESEARCH IN JUDO“. - OTKAZANO Zelena laguna , 52440 Poreč Trenerski seminar
13.06 Jigoro Cup - OTKAZANO Kutjevo U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
13.06 Kup Sv. Vid- OTKAZANO SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
20.06 HJS TRENERSKI SEMINAR - OTKAZANO Poreč Trenerski seminar
21.06 Polaganje DAN pojas - OTKAZANO Poreč Ispiti za pojase
27.06 Kup Jadrana - OTKAZANO Osječka ulica 11, 21000 Split SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
28.06 Turnir prijateljstva - OTKAZANO Ulica Otokara Keršovanija 10, 23000 Krk U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Rujan
12.09 Kaštela Open - OTKAZANO Put Blata 45, 21216 Kaštel Stari SEN, U18, U16 Natjecanje
18.09 IJF GRAND PRIX Zagreb Natjecanje
26.09 Higl Open - OTKAZANO Ulica Hrvatskih žrtava 13, 32100 Vinkovci U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
26.09 Kup Maksimira Harambašićeva ulica 18, 10000 Zagreb U18, U16 Natjecanje
27.09 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI Zagreb U21 Natjecanje
Listopad
03.10 Kup Turopolja - OTKAZANO Jagodno 100/A, 10415 Jagodno U14, U12, U10, U8 Natjecanje
03.10 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Natjecanje
10.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI Zagreb U23 Natjecanje
17.10 II.HJL - 1.kolo - OTKAZANO Natjecanje
17.10 Memorijal Matea Knego - OTKAZANO Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
24.10 Memorijal Tajmir Nola - OTKAZANO 21300 Makarska SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
25.10 Ippon Pula - OTKAZANO Pula U12, U10, U8 Natjecanje
31.10 I.HJL - 2.kolo - OTKAZANO Natjecanje
Studeni
07.11 Dubrovnik Open - OTKAZANO Ulica Josipa Pupačića 15, 20000 Dubrovnik U18, U16, U14 Natjecanje
07.11 Memorijal Josip Potnek - OTKAZANO Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
13.11 EJU EUROPSKO U23 PRVENSTVO Poreč U23 Natjecanje
14.11 Memorijal Dragomir Tavra - OTKAZANO 21000 Split U16, U14, U12, U8 Natjecanje
14.11 Kup Jaska - OTKAZANO 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
21.11 Kup Mokošice - OTKAZANO Ulica Bartola Kašića 9, 20236 Nova Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
21.11 III.HJL - 1.kolo - OTKAZANO Kaštel Stari U18 Natjecanje
22.11 Ippon Labin - OTKAZANO 52220 Labin U12, U10, U8 Natjecanje
28.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
28.11 I.HJL - 3.kolo - OTKAZANO Natjecanje
Prosinac
05.12 Božićni turnir - OTKAZANO 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
05.12 Ekipni kup RH - OTKAZANO Natjecanje
05.12 Prvenstvo Zagrebačke županije - OTKAZANO Natjecanje
06.12 Dalmacija Open - OTKAZANO Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
06.12 Regionalno Prvenstvo Istre - OTKAZANO Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
06.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije - OTKAZANO SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
12.12 HJS Sudački seminar Pula Sudački seminar