NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj
05.01 8. Međunarodni trening kamp Dalmacijacement Kaštel Sućurac Pripreme
21.01 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI Zagreb SEN Natjecanje
08.01 HJS Kata seminar + DAN ispit Vinkovci Ispiti za pojase
13.01 Zimski trening kamp ''Mladost'' Zagreb Pripreme
29.01 PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) Zagreb U18 Natjecanje
Veljača
05.02 Kup Sv. Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
11.02 Kaštelino Kup 21214 Kaštela U14, U12, U10 Natjecanje
11.02 Zrinski Open Čakovec U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
18.02 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16 Natjecanje
19.02 1. Ippon Rijeka U14, U12, U10 Natjecanje
25.02 30. Međunarodni Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
04.03 Labinska republika 52220 Labin SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3 Natjecanje
11.03 CADET EUROPEAN CUP Zagreb U18 Natjecanje
18.03 2. Međunarodni kup Marjana 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
18.03 Turopoljska frka Velika Gorica U14, U12, U10 Natjecanje
25.03 Sakura Kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
26.03 UNISPORT ZAGREB JUDO PRVENSTVO Ulica Savezne Republike Njemačke 2a, 10020 Zagreb Natjecanje
15.03 EJU CADET TRAINING CAMP Zagreb Pripreme
Travanj
01.04 PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI/DJEVOJČICE (U14) Zagreb U14 Natjecanje
02.04 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) Zagreb U21 Natjecanje
15.04 DUBROVNIK SENIOR EUROPEAN CUP Dubrovnik SEN Natjecanje
23.04 Sudački seminar 2023 Vinkovci Sudački seminar
29.04 9. Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.04 20. Memorijalni turnir Mario Zebić Kaštel Sućurac U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
23.04 Trenerski seminar 2023 Vinkovci Trenerski seminar
Svibanj
07.05 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka SEN, U21, U18 Natjecanje
05.05 Kata seminar Rijeka Pripreme
14.05 Međunarodni kup Dugave 2023 Zagreb U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3, V4 Natjecanje
20.05 30. Međunarodni judo kup državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
27.05 Salona open 2023 Solin U18, U16, U14, U12 Natjecanje
27.05 2. Ippon Rovinj U14, U12, U10 Natjecanje
07.05 Dan ispit Rijeka Ispiti za pojase
26.05 REGIONALNI SUDAČKI SEMINAR HJS-a Solin Sudački seminar
28.05 Dan ispit 21000 Split Ispiti za pojase
Lipanj
03.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
10.06 Judo kup Sv. Ante Podstrana U14, U12, U10 Natjecanje
10.06 18. Međunarodni turnir sv. Vid Rijeka SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, V1, V2, V3, V4 Natjecanje
10.06 EJU JUDO FESTIVAL Poreč Pripreme
11.06 Trenerske radionice Poreč Trenerski seminar
12.06 EJU OTC Poreč Pripreme
12.06 EJU CADET TRAINING CAMP Poreč Pripreme
15.06 Sudački seminar HJS-a Poreč Sudački seminar
17.06 Kids & Family kamp Poreč Pripreme
18.06 Adapted Judo kamp Poreč Pripreme
19.06 Scientific & Professional Conference – "Applicable Research in Judo" Poreč Pripreme
Srpanj
16.07 IJF Akademija- praktični dio -Zagreb Zagreb Trenerski seminar
Kolovoz
09.08 Ljetni judo kamp Selce 2023 Selce Pripreme
18.08 ZAGREB GRAND PRIX 2023 Zagreb SEN Natjecanje
18.08 Grand Prix Kids Judo Camp Zagreb Pripreme
23.08 WORLD CHAMPIONSHIPS CADETS Zagreb U18 Natjecanje
27.08 ITC Salona Solin Pripreme
Rujan
23.09 Kaštela open 21214 Kaštela SEN, U18, U16 Natjecanje
30.09 Black belt open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
30.09 Otvoreno Prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Listopad
07.10 III. HJL 1. kolo Natjecanje
07.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
14.10 4. OTVORENOG PRVENSTVA HVARA ZA VETERANE V1, V2, V3, V4, V5, V6 Natjecanje
14.10 Memorijalni turnir Marija Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
14.10 Higl open 2023 Vinkovci SEN, U23, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
15.10 3. Ippon 52220 Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
21.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE ( Zagreb U16 Natjecanje
21.10 II. HJL 1. kolo Natjecanje
21.10 III. HJL 2. kolo Natjecanje
22.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI/MLAĐE SENIORKE (U Zagreb U23 Natjecanje
28.10 16. Memorijal Josipa Potneka Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
16.10 TC Makarska 21300 Makarska Pripreme
21.10 Dan ispit Zagreb Ispiti za pojase
28.10 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Studeni
04.11 27. Međunarodni judo kup Maksimira Zagreb U14, U12, U10, U8 Natjecanje
04.11 II. HJL 2. kolo Natjecanje
11.11 26. Dubrovnik open (ekipno natjecanje) U16, U14 Natjecanje
11.11 22. Međunarodni turnir Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
18.11 Dalmacija open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
19.11 4. Ippon 21000 Split SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.11 I. HJL 1. kolo Natjecanje
25.11 Međunarodni judo turnir kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Prosinac
02.12 I. HJL 2. kolo Natjecanje
02.12 Prvenstvo PGŽ Rijeka SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
02.12 15. Kup Mokošice 20236 Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
02.12 Prvenstvo Zagrebačke županije U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
03.12 Regionalno prvenstvo Istre Pula SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.12 1. Međunarodni kup Istre 52220 Labin U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.12 Koprivnica open Ulica doktora Željka Selingera 3A, 48000 Koprivnica U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje