Prvenstvo Hrvatske U21 i U14 okupilo 430 judaša i judašica iz cijele Hrvatske

U Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske za juniore (U21), kao i za judaše i judašice do 14 godina. Dvorana u Podsusedu ugostila je 430 judaša i judašica iz cijele Hrvatske.

Kaštela su imala svoje finale u kategoriji do 55 kg, gdje je Zorotović bio bolji od Škomrlja. Medvidović (do 60 kg) je donio zlato za Solin, a Klačar (do 66 kg) zlato za Istarski borac iz Pule. Patrik Sumpor (do 73 kg) je uzeo zlato za JK Zagreb, a broncu za Zagreb je donio Makarović.

U kategoriji do 81 kg, Istarski borac je imao oba finalista, a Sokolović je bio bolji od Rosande. Jerkunica (do 90 kg) je osvojio zlato za Dalmacijacement, dok je Kokeza (do 100 kg) zlatni za Solin. U kategoriji preko 100 kg slavio je Raca (Kaštela).

Šušnić (do 44 kg) je prvakinja Hrvatske za Rijeku, a Puljiz (do 48 kg) za Solin. Brletić (Panda) je osvojila zlato u kategoriji do 52 kg, a Oberan (Župa Dubrovačka) u kategoriji do 57 kg. Do 63 kg slavila je Car (Kvarner), dok je Violić (do 70 kg) uzela zlato za Dubrovnik 1966, isto kao i Pavić (do 78 kg). Helena Vuković (preko 78 kg) je juniorska prvakinja Hrvatske iz Profectus Samobora.