Marija Ćosić 5. na Europskom U23 prvenstvu u Sarajevu!

U kategoriji -70kg Marija Ćosić (JK PANDA - Zagreb)  je osvojila 5. mjesto! U odličnim borbama koje je M.Ćosić odradila , pobjedila je A.Pogačnik (SLO), M.Bernabeu (ESP), te izgubila u polufinalu od predstavnice Njemačke L.Vargas – Koch i nažalost u borbi za treće mjesto gubi u zadnjih 15sekundi borbe u kojoj je Mariji trebalo malo sreće protiv E.Pukite (LAT).

Danas su još nastupili Vesna Beljić (-63kg, JK LIKA – Zagreb), Danijel Kapac (-73kg, JK LIKA - Zagreb) i Darko Šekuljica (-81kg, JK ISTARSKI BORAC - Pula) koji nažalost nisu uspjeli upisat pobjedu. Beljić  je izgubila A.Ozdoba (POL), Kapac je poražen od A.Ramanchyk (BLR) i Šekuljica od S.Kriszan (HUN).

Drugi dan natjecanja je obilježen dobrim borbama Hrvatskih natjecatelja kojima je falilo malo sreće za veći rezultat.

Sutra će nastupiti Ivana Maranić (-78kg, JK PANDA - Zagreb), Ivana Šutalo (+78, JK DUBROVNIK), Luka Leško (-90kg, JK DUGAVE - Zagreb) i Jurica Katić (-100kg, JK PANDA - Zagreb).

Rezultati 2 dan

Hrvatski judo savez čestita natjecateljima na ostvarenom uspjehu i želi puno sportskog uspjeha natjecateljima koji će sutra izaći na borilišta!