PH U21: Kaštela najbolja u muškoj, a Pujanke u ženskoj konkurenciji

Na Prvenstvu Hrvatske za juniore (U21), u nedjelju 27. rujna u zagrebačkoj Areni, nastupilo je 145 natjecatelja iz 27 klubova, od toga 96 juniora i 49 juniorki. Bilo je to prvo nacionalno natjecanje nakon prekida događanja zbog pandemije.

U ukupnom poretku juniora prvo mjesto osvojila je momčad Judo kluba Kaštela, drugo mjesto članovi Judo kluba Zagreb, dok je treće mjesto osvojila momčad Akademskog judo kluba Student iz Splita.

Kod juniorki u ukupnom poretku prvo mjesto zauzela je ekipa Judo kluba Pujanke, drugo mjesto Judo klub Profectus, a treće mjesto Judo klub Dubrovnik 1966.

U subotu 26. rujna je održan kontrolni turnir na kojem su provjerene procedure vezane uz epidemiološke mjere te organizacijski aspekt.

Rezultate i ostale detalje natjecanja možete pronaći ovdje.

Fotogaleriju natjecanja možete naći ovdje.