Andrea Bekić zlatna u Rusiji !

Dok se u Hrvatskoj održavaju kvalifikacijska prvenstva po regijama za nadolazeće PH U13, iz Rusije nam dolaze odlične vijesti.

http://judo.hr/?page=clubs&sub=comp&comp=2102000109judo.hr/ osvojila je svoju treću zlatnu medalju sa Europskog kupa u kategoriji -57kg. U ruskom Orenburgu u finalu je bila bolja od Ekaterine ELIZAROVE (RUS). Na putu do finala Andrea je "naredala" još tri predstavnice iz Rusije, pobjedila je Ilonu BURYACHENKO, Larisu CHEREPANOVU i Alenu MOSKALEVU. Bekić je sve borbe pobjedila ipponom.

Nadomak medalje ostala je naša osvajačica srebrnog odličja sa EP U20 2010 iz Samokova (BUL). Andreja Đaković u kategoriji -63kg nažalost je poražena Tereze PATOCKOVE iz Češke. Đaković je bila bolja od Milane DUDIEVE (RUS) i Vere KASYAN (RUS), te je u polufinalu izgubila borbu od Anastasie BELOIVANOVE (RUS).

Hrvatski judo savez čestita na ostvarenom plasmanu !