Bronca za Raguža na ECup-u !

U drugom bloku posljednjeg dana natjecanja još jedno odličje za Hrvatsku. U kategoriji -90kg Matej Raguž osvojio je brončanu medalju.

Raguž je u borbi za broncu pobjedio Simeona Catharinu iz Nizozemske. Tokom eliminacijskih borbi briljirao je protiv Milije Darmanovića (MNE), Martjina Van De Vena (NED), Romasa Petkuša (LTU). U polufinalu je poražen od Austrijanca Aarona Fare koji kasnije osvaja zlatno odličje u konkurenciji od 32 judaša.

Naš sponzor OTP BANKA pobrinuo se za naše osvajače medalja te osigurao novčane nagrade za njih.

U sveukupnom poretku Njemačka je zauzela prvo mjesto, Nizozemska drugo i Italija treće. Hrvatska je ove godine sveukupno završila na 8.mjestu sa zlatom i broncom.

Hrvatski judo savez čestita svim natjecateljima na odličnim borbama, već sutra nas očekuju naporni treninzi na trening kampu.