Memorijal Damir Milatović

Datum: 25.03.2017
Država, grad održavanja: Hrvatska, Pisarovina

Rezultati

ml. kadeti U16

-42 kg
1. ŠAJNOVIĆ David Pisarovina
-46 kg
1. ŠTEVINOVIĆ Marko Zagreb
2. KOVAČIĆ MATIJA Pisarovina
-50 kg
1. KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb
2. KALIKSTA Bruno Zagreb
-55 kg
1. BERC Josip Zagreb
2. HOLER Filip Nippon
3. DUMANČIĆ Franjo Sesvete
3. VENOS Ivan Sesvete
5. KALINIĆ Robert Vinkovci
5. ROGAR Dinko Zagreb
-60 kg
1. SUMPOR Janik Zagreb
2. KOLAK Filip Zagrebačka Judo Škola
3. HAFIZOVIĆ Borut Black Belt BB
3. ŽABČIĆ Stjepan Zagrebačka Judo Škola
5. BELC Bartol Medvedgrad
5. PERKOVIĆ Dominik Medvedgrad
7. BUDINŠĆAK Krstijan Jaska Jastrebarsko
7. LUKIČIĆ Dominik Lika Zagreb
-66 kg
1. BABIĆ Vid Nippon
2. MUSIĆ - OBRADOVIĆ Sven Zagreb
3. ORŠIĆ Tin Samobor
4. PROSTRAN Bruno Black Belt BB
5. ŠTULHOFER FRAN Pisarovina
-73 kg
1. CAPAN Bruno Nippon
2. KAIĆ FRAN Zagrebačka Judo Škola
3. BRUS Dorijan Sesvete
3. ROSO Nedo Makarska 1968
5. KVESIĆ Hrvoje Pisarovina
5. SIMONIĆ Roko Black Belt BB
-81 kg
1. RADIĆ Luka Valis Aurea
2. HERIĆ Leo Krk
3. BOŽAN Jakov Zagreb

ml. kadetkinje U16

-40 kg
1. KVESIĆ Lea Pisarovina
-44 kg
1. MILATOVIĆ Marija Pisarovina
-48 kg
1. STRUJIĆ Ana Lika Zagreb
2. RAPO Tia Zagrebačka Judo Škola
3. ČORAK Tea Remete
4. KVESIĆ GABRIJELA Pisarovina
5. RAJČANJI Mia Vinkovci
-57 kg
1. KARAČIĆ Barbara Lika Zagreb
2. KOPČIĆ Lara Vinkovci
3. BAJIĆ Mia Makarska 1968
3. GRAH Bela Zagrebačka Judo Škola
5. JANKOVIĆ TAMARA Pisarovina
5. TOMEE Ecija Lika Zagreb
-63 kg
1. ŠEGON Lucija Zagrebačka Judo Škola
2. MILATOVIĆ Ozana Pisarovina
3. TEŽAK Marina Zagrebačka Judo Škola
-70 kg
1. BRABENEC Reina Kokica

dječaci U14

-34 kg
1. KROT Mateo Pisarovina
2. PAVLETIĆ David Pisarovina
3. HULJEV Noah Black Belt BB
4. PAJNIĆ Martin Policijska akademija
-38 kg
1. DUTKOVIĆ Matej Sakura
2. ŠAVORA Leon Zagreb
3. ARALICA Tristan Nippon
3. LONČARIĆ Marko Zagreb
5. HERJAVIĆ DORIJAN Zagrebačka Judo Škola
5. MEDIĆ Zdeslav Gracije Centar
-42 kg
1. ŠAJNOVIĆ David Pisarovina
2. TAŠAKOVIĆ Dženis Kokica
3. GOLUBIĆ Maks Sakura
3. ŠTIGL Nal ŠD GIB ŠIŠKA
5. ČIČIĆ Šimun Policijska akademija
5. DLAKA Teo Zagrebačka Judo Škola
7. MILIĆ Marko Policijska akademija
7. RAJŠEL JAN Pisarovina
-46 kg
1. VASIĆ SVEBOR Zagrebačka Judo Škola
2. KURDIĆ Borna Makarska 1968
3. JURIĆ KAKŠA GABRIEL Zagrebačka Judo Škola
3. RIBIČIĆ Ante Makarska 1968
5. BRATOVIČ Filip ŠD GIB ŠIŠKA
5. KOVAČIĆ MATIJA Pisarovina
-50 kg
1. GORIČKI Leon Samobor
2. PAVLIŠKO Dominik Black Belt BB
3. BLIML Andrija Vinkovci
4. BARIĆ Noa Krk
-55 kg
1. MUSIĆ - OBRADOVIĆ Niko Zagreb
2. PREMERL Vid Remete
3. VELEBIT Branimir Makarska 1968
4. GJURANOVIĆ Gjuro Zagrebačka Judo Škola
-60 kg
1. BURIĆ Petar Nippon
2. JURAS Fran Nippon
3. KRŠINIĆ Igor Zagrebačka Judo Škola
-66 kg
1. ORŠIĆ Tin Samobor

curice U14

-32 kg
1. GOLUBIĆ Sara Sakura
-36 kg
1. MARKULIN NIKA Jaska Jastrebarsko
2. FABIAN Ema Black Belt BB
3. TUŠINSKI Korina Black Belt BB
-40 kg
1. MIŠIĆ Petra Zagrebačka Judo Škola
-44 kg
1. MILATOVIĆ Marija Pisarovina
-48 kg
1. HAGENAUER Dana Black Belt BB
-52 kg
1. DROBNJAK Ema Kokica
-57 kg
1. ŠANČIĆ Sara Samobor
2. MARŠIĆ Lovorka Zagrebačka Judo Škola
3. ILIĆ Elena Zagrebačka Judo Škola
-63 kg
1. ŠEGON Lucija Zagrebačka Judo Škola
+63 kg
1. DŽOMBA SIJEČIĆ Nola Zagrebačka Judo Škola
2. PODGORSKI LEA Sakura
3. GRGIĆ IVANA Kutjevo

dječaci U12

-27 kg
1. ŠUTEJ Leon Duga Resa
2. JURKOVIĆ VEDRAN Dugave
3. BIŠĆAN ANTONIO Duga Resa
4. TRENDOV Martin JK KOPER
-30 kg
1. POSLEK Jakov Black Belt BB
2. SARTA Nino Zagrebačka Judo Škola
3. BUNIĆ Domagoj Policijska akademija
3. JAKOVLJEVIĆ LUKAS Ippon Labin
5. PAVKOVIĆ Lovro Valis Aurea
5. TUĐMAN Luka Centar
7. LUBENJAK Borna Nippon
-34 kg
1. KUTEROVAC Lukas Nippon
2. KAŠNER Viktor Remete
3. MAK DOMAGOJ Dugave
3. ŠEGA David Lika Zagreb
5. ČOP BORNA Zagrebačka Judo Škola
5. CRNJAK Tomislav Sesvete
7. DOBRINJA Vid JK KOPER
7. VODEB Lan JK KOPER
-38 kg
1. DUTKOVIĆ Matej Sakura
2. KONCILIJA Dan Nippon
3. PANDEK Borna Maksimilijan Sesvete
3. VRBANOVIĆ MATEJ Dugave
5. BANIŠIĆ GABRIEL Ippon Labin
5. KNAUS Marin Kutjevo
7. JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
7. SAVAJ Dominik Policijska akademija
9. HUZJAK MATIJA Pisarovina
9. OSLAKOVIĆ LUKA Samobor
-42 kg
1. JAGODIĆ EDIB Ippon Labin
2. KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
3. BLAŽINA Josip Policijska akademija
3. HOLJEVAC Luka Duga Resa
5. LUKIĆ MARIN Zagrebačka Judo Škola
5. ZEBEC Dominik Nippon
7. ANTIĆ Filip Policijska akademija
7. PAVLIŠKO Jan Black Belt BB
9. ILIĆ ROMAN Zagrebačka Judo Škola
9. PREMERL Bartol Remete
-46 kg
1. GORIČKI Dorian Samobor
2. ŠEKORANJA Noa Zagrebačka Judo Škola
3. PEČEK LUKA Dugave
3. ŠEGON Juraj Zagrebačka Judo Škola
5. DRAŠKOVIĆ Leon Judokan Požega
5. MILOŠ Goran Kutjevo
7. KAZNAKOV Taras Maksimir Zagreb
-50 kg
1. ŠIMATOVIĆ ROKO Maksimir Zagreb
2. DEVČIĆ Vito Samobor
3. JAVORNIK Jakob ŠD GIB ŠIŠKA
3. SANDIĆ DAVID Ippon Labin
5. ILIĆ Marin Centar
5. JUS Nico Policijska akademija
7. PENEZIĆ MATIJA Pisarovina
-55 kg
1. ŠIROL ROKO Ippon Labin
2. RAGUŽ Nikola Judokan Požega
2. RATAJC FILIP Zagrebačka Judo Škola
+55 kg
1. JURČEVIĆ LOVRO Duga Resa
2. SEVER Luka Pisarovina
3. PAVLIĆ LEO Duga Resa

curice U12

-28 kg
1. ĐIGAŠ Lea Sakura
2. VOJNIĆ Mihaela Judokan Požega
3. LOJBER Vida Judokan Požega
-32 kg
1. GOLUBIĆ Sara Sakura
2. PETKOVIĆ FAJNIK Maria Jaska Jastrebarsko
3. BOLŠEC Marija Samobor
3. TRKULJA Mila Maksimir Zagreb
5. DOBRIĆ KARLA Ippon Labin
5. ŠIMIĆ Barbara Vinkovci
-36 kg
1. MARKULIN NIKA Jaska Jastrebarsko
2. STRUJIĆ Petra Lika Zagreb
3. JURIC Lana Sakura
3. VIDMAR Marta Kutjevo
5. MARJANOVIĆ MARIJA Kutjevo
5. PEĆI Antonela Judokan Požega
7. KOSANOVIĆ Ivona Judokan Požega
-40 kg
1. UGARKOVIĆ Ana Sakura
2. PETRLIĆ Paula Marija Centar
3. SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
3. STEPINAC Gabrijela Jaska Jastrebarsko
5. HEIG Veronika Judokan Požega
5. KOLMAN Karla Samobor
-44 kg
1. MARIĆ Dina Vinkovci
2. ŠKRAPEC Laura Policijska akademija
3. JUS Corinna Policijska akademija
3. MALEZIJA PETRA Jaska Jastrebarsko
-48 kg
1. JURŠIĆ EMA Duga Resa
-52 kg
1. MRŠIĆ Nika Valis Aurea

limači U10

-24 kg
1. BUTUĆI Kristian AJK Mladost Zagreb
2. PIPINIĆ Klaudio Judokan Požega
3. TOLIĆ Roko AJK Mladost Zagreb
3. TOMLJANOVIĆ PATRIK Dugave
5. BANOVIĆ Lovro Valis Aurea
5. VIŠAK Luka AJK Mladost Zagreb
7. DE VRIES Tin Maksimir Zagreb
7. ĐUROVIĆ Patrik Pinky
9. ANADOLAC Petar Black Belt BB
9. KOLAR LUKA Dugave
9. SUČIJA Fran AJK Mladost Zagreb
9. ZGURIĆ Lovro Pinky
-27 kg
1. DIKANOVIĆ Luka Vinkovci
2. HAFIZ TAN Dugave
3. BOLF Marijan Black Belt BB
3. SMILJANIĆ Andro AJK Mladost Zagreb
5. POBOR Luka Black Belt BB
5. SERTIĆ Franko Centar
7. ĆURIĆ Jakov Profectus Samobor
7. CVETKOVIĆ DOMINIK Zagrebačka Judo Škola
9. BARTOLIĆ Arian Ippon Labin
9. FRISCH Jakša Black Belt BB
9. GALE Patrik Pinky
9. ŠPRLJAN Noa Lika Zagreb
-30 kg
1. ĆURIĆ Marko Profectus Samobor
2. BERC Marko AJK Mladost Zagreb
3. DERIŠ David Lika Zagreb
3. KRŽELJ DANTE Dugave
5. ČULE Karlo Policijska akademija
5. MIŠETA Borna Black Belt BB
7. BOGDAN Luka Lika Zagreb
7. MUCALO Maks Black Belt BB
9. KUPREŠAK Leon Judokan Požega
-34 kg
1. HADŽI-VELJKOVIĆ Nikola Nippon
2. ŽIVOLIĆ DARIAN Ippon Labin
3. KORPAR LEMAC STRIBOR Dugave
3. ŽUPANČIĆ Jakov Profectus Samobor
5. HAFIZOVIĆ Edvin Black Belt BB
5. ŽAPER NOA Zagrebačka Judo Škola
7. ŠIMUNIĆ Fran Centar
7. STANIĆ Luka Lika Zagreb
9. BOBESIĆ Filip Pinky
9. BUNTAK Josip Medvedgrad
9. HERCEG Joško AJK Mladost Zagreb
9. UJEVIĆ Jan Judokan Požega
-38 kg
1. BEGIĆ Ivan Nippon
2. ILIĆ VIKTOR Zagrebačka Judo Škola
3. PETKOVIĆ LUKA Dugave
3. ĐURĐEVIĆ Jan Zagreb
5. FABIJANIĆ Rafael Jaska Jastrebarsko
5. TOMAČIĆ Teo Jaska Jastrebarsko
7. DELIŠIMUNOVIĆ Fran Sakura
7. LUKETIĆ Luka Jaska Jastrebarsko
9. RADULOVIĆ Luka AJK Mladost Zagreb
9. SABALIĆ ROKO Ippon Labin
9. VARGA Fran Maksimir Zagreb
-42 kg
1. PAVLOVIĆ Fredi Profectus Samobor
2. PETKOVIĆ LOVRO Dugave
3. ŠIMATOVIĆ Ivan Maksimir Zagreb
-46 kg
1. BEGONJA Domagoj Vinkovci
2. MARUNIĆ Filip Maksimir Zagreb
3. GREGURIĆ Marko Policijska akademija
+50 kg
1. KATANEC Niko Samobor

curice U10

-22 kg
1. LEGAC Angelica Judokan Požega
2. TOMIČIĆ Anja Samobor
3. MIHALJEVIĆ Marta Makarska 1968
-25 kg
1. FINDRIK Paula Lika Zagreb
2. BOŠNJAK IVONA Kutjevo
3. HRGOVIĆ Dora AJK Mladost Zagreb
3. SLONJŠEK JOSIPA Dugave
5. BIJELIĆ EMA Dugave
5. ŠKREBLIN Katarina Sakura
-28 kg
1. KOPČIĆ KLARA Vinkovci
2. VRBAN Mia Lika Zagreb
3. RIBARIĆ Amarie AJK Mladost Zagreb
4. DOLJANIN ANJA Profectus Samobor
5. BOHNKE ALISON Ippon Labin
-32 kg
1. JADREŠIĆ VIDA Dugave
2. VORGIĆ Martina Centar
3. PODGORSKI Ela Sakura
-36 kg
1. KNAUS Lana Kutjevo
2. NAGLIĆ Jana Medvedgrad
-40 kg
1. HUZJAK DORJA Pisarovina
-44 kg
1. POSPIŠIL Vanja Centar
+44 kg
1. ALABER Ena Judokan Požega
2. DOMITROVIĆ LEA Duga Resa
3. URKOM Szofia

limači U8

+42 kg
1. GALOVIĆ Leon Judokan Požega

curice U8

+40 kg
1. DOMITROVIĆ LEA Duga Resa