LIGA KADETA I MLAĐIH KADETA RH

Split, SC Poljud 27.11.2010.g.

LIGA KADETA I MLAĐIH KADETA RH
Split, SC Poljud 27.11.2010.g.
 
 
Poredak klubova nakon završenog natjecanja:
 
LIGA KADETA I MLAĐIH KADETA - MUŠKI
1. JK ISTARSKI BORAC Pula
2. JK URANAGE Dubrovnik
3. JK DUBROVNIK 1966
4. JK SOLIN
______________________________________
5. JK RIJEKA
5. JK DALMACIJA CEMENT Kaštel Sućurac
5. JK STUDENT Split
5. JK DUBROVNIK
 
LIGA KADETKINJA I MLAĐIH KADETKINJA – ŽENE
  1. JK PUJANKE Split
  2. JK DUBROVNIK
  3. JK DUBROVNIK 1966
  4. JK SOLIN
  5. JK PULAFIT Pula
 
 
MUŠKI KADETI – međusobni susreti ekipa
 
PRVA SKUPINA:
 
1. JK Dubrovnik – Dalmacija cement 3:4 (30:37)
-50kg Luka Čokljat – Damir Omrčen 0:1 (0:10)
-55kg Marinko Radić – Ivan Kapetanović 0:1 (0:7)
-60kg Adi Nukić - ------------------- 1:0 (10:0)
-66kg Ivan Mrvalj – Darko Orošnjak 0:1 (0:10)
-73kg --------------- - Marin Vujić 0:1 (0:10)
-81kg Matej Raguž – Toma Antunović 1:0 (10:0)
+81kg Domagoj Radić – Mateo Bralić 1:0 (10:0)
 
2. JK Dubrovnik 1966 – JK Uranage 3:4 (30:40)
-50kg Paulo Buterin – Dario Hausvička 0:1 (0:10)
-55kg Ante Mišić – Dominik Vidoš 0:1 (0:10)
-60kg Rudolf Arapović – Nino Banovac 0:1 (0:10)
-66kg Dražen Salapić – Ante Burum 1:0 (10:0)
-73kg Luka Čerjan – Marko Nogulica 1:0 (10:0)
-81kg Stjepo Roko – Antonio Tomić 1:0 (10:0)
+81kg Marko Ćurčija – Vlaho Đanović 0:1 (0:10)
 
3. JK Dalmacija cement – JK Dubrovnik 1966 2:4 (20:40)
-50kg Damir Omrčen - Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-55kg Ivan Kapetanović – Ante Mišić 1:0 (10:0)
-60kg ------------------- - Rudolf Arapović 0:1 (0:10)
-66kg Darko Orošnjak – Dražen Salapić 0:0 (0:0)
-73kg Branimir Luketin – Stjepo Roko 0:1 (0:10)
-81kg Marin Vujić – Luka Čerjan 0:1 (0:10)
+81kg Mateo Bralić – Antonio Prižmić 1:0 (10:0)
 
4. JK Uranage – JK Dubrovnik 7:0 (70:0)
-50kg Dario Hausvička - Luka Čokljat 1:0 (10:0)
-55kg Mateo Sentić - Marinko Radić 1:0 (10:0)
-60kg Dominik Vidoš - Adi Nukić 1:0 (10:0)
-66kg Nino Banovac - Ivan Mrvalj 1:0 (10:0)
-73kg Ante Burum - ------------------ 1:0 (10:0)
-81kg Antonio Tomić - Matej Raguž 1:0 (10:0)
+81kg Vlaho Đanović - Domagoj Radić 1:0 (10:0)
 
5. JK Dalmacija cement – JK Uranage 5:2 (45:15)
-50kg Damir Omrčen – Dario Hausvička 0:1 (0:5)
-55kg Ivan Kapetanović – Dominiik Vidoš 1:0 (5:0)
-60kg ------------------- - Leo Bongi 0:1 (0:10)
-66kg Darko Orošnjak – Nino Banovac 1:0 (10:0)
-73kg Marin Vujić – Ante Burum 1:0 (10:0)
-81kg Toma Antunović – Antonio Tomić 1:0 (10:0)
+81kg Mateo Bralić – Vlaho Đanović 1:0 (10:0)
 
6. JK Dubrovnik – Dubrovnik 1966 3:4 (30:40)
-50kg Luka Čokljat – Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-55kg Marinko Radić – Ante Mišić 1:0 (10:0)
-60kg Adi Nukić – Rudolf Arapović 1:0 (10:0)
-66kg Ivan Mrvalj – Dražen Salapić 0:1 (0:10)
-73kg --------------- - Luka Čerjan 0:1 (0:10)
-81kg Matej Raguž – Stjepo Roko 0:1 (0:10)
+81kg Domagoj Radić – Antonio Prižmić 1:0 (10:0)
 
DRUGA SKUPINA:
 
1. JK Istarski borac – JK Student 6:1 (60:10)
-50kg Andrej Del Trepo – --------------- 1:0 (10:0)
-55kg Ademir Trbalić – Jure Radalj 1:0 (10:0)
-60kg Tin Capar – Marko Kumrić 1:0 (10:0)
-66kg Vedran Seretin – Josip Tenžera 1:0 (10:0)
-73kg Loris Kablinović – Berto Vugdelija 1:0 (10:0)
-81kg Filip Ušić – Zlatko Kumrić 0:1 (0:10)
+81kg Matej Grubiša - Dominik Dugandžić 1:0 (10:0)
 
2 JK Solin – JK Rijeka 3:4 (30:40)
-50kg Tino Šundov – ----------------- 1:0 (10:0)
-55kg ----------------- - Marino Štiglić 0:1 (0:10)
-60kg Karlo Begonja – Ivan Lešić 0:1 (0:10)
-66kg Luka Vujević – Josip Bukal 0:1 (0:10)
-73kg Bruno Čerina - Deni Vršičić 1:0 (10:0)
-81kg Ivan Grubić - ------------------ 1:0 (10:0)
+81kg Ante Barać – Jakov Podrug 0:1 (0:10)
 
3. JK Student – JK Solin 3:4 (27:40)
-50kg -------------- - Tino Šundov 0:1 (0:10)
-55kg Jure Radalj - -----------------1:0 (10:0)
-60kg Marko Kumrić – Karlo Begonja 1:0 (10:0)
-66kg Ante Aljinović – Luka Vujević 0:1 (0:10)
-73kg Berto Vugdelija – Bruno Čerina 0:1 (0:10)
-81kg Toma Radalj – Ivan Grubić 0:1 (0:10)
+81kg Zlatko Kumrić – Ante Barać 1:0 (7:0)
 
4. JK Rijeka – JK Istarski borac 1:6 (10:60)
-50kg -------------- - Andrej Del Trepo 0:1 (0:10)
-55kg Marino Štiglić – Tin Capar 0:1 (0:10)
-60kg Luka Babić – Deni Lisjak 0:1 (0:10)
-66kg Josip Bukal – Vedran Seretin 0:1 (0:10)
-73kg Deni Vršičić – Loris Kablinović 0:1 (0:10)
-81kg ---------------- - Filip Ušić 0:1 (0:10)
+81kg Jakov Podrug – Matej Grubiša 1:0 (10:0)
 
5. JK Student – JK Rijeka 4:3 (35:30)
-50kg Jure Radalj - ----------------- 1:0 (10:0)
-55kg --------------- - Marino Štiglić 0:1 (0:10)
-60kg Marko Kumrić – Ivan Lešić 1:0 (5:0)
-66kg Josip Tenžera – Josip Bukal 0:1 (0:10)
-73kg Berto Vugdelija – Deni Vršić 1:0 (10:0)
-81kg Toma Radalj – -------------- 1:0 (10:0)
+81kg Zlatko Kumrić – Jakov Podrug 0:1 (0:10)
 
6. JK Istarski borac – JK Solin 5:2 (45:20)
-50kg Andrej Del Trepo – Tino Šundov 1:0 (10:0)
-55kg Ademir Trbalić – ------------- 1:0 (10:0)
-60kg Tin Capar – Karlo Begonja 1:0 (10:0)
-66kg Vedran Seretin – Luka Vujević 1:0 (10:0)
-73kg Loris Kablinović – Bruno Čerina 1:0 (5:0)
-81kg Filip Ušić – Ivan Grubić 0:1 (0:10)
+81kg Matej Grubiša – Ante Barać 0:1 (0:10)
 
POLUFINALE:
 
1. JK Istarski borac – JK Dubrovnik 1966. 6:1 (60:10)
-50kg Ademir Trbalić – Paulo Buterin 1:0 (10:0)
-55kg Tin Capar – Ante Mišić 1:0 (10:0)
-60kg Vedran Seretin – Rudolf Arapović 1:0 (10:0)
-66kg Mateo Kliba – Dražen Salapić 1:0 (10:0)
-73kg Loris Kablinović – Stjepo Roko 1:0 (10:0)
-81kg Filip Ušić – Luka Čerjan 0:1 (0:10)
+81kg Matej Grubiša – Antonio Prižmić 1:0 (10:0)
 
2. JK Solin – JK Uranage 3:4 (30:35)
-50kg Tino Šundov – Dario Hausvička 0:1 (0:5)
-55kg ---------------- - Mateo Sentić 0:1 (0:10)
-60kg Karlo Begonja – Dominik Vidoš 0:1 (0:10)
-66kg Luka Vujević – Nino Banovac 0:1 (0:10)
-73kg Bruno Čerina – Ante Burum 1:0 (10:0)
-81kg Ivan Grubić – Antonio Tomić 1:0 (10:0)
+81kg Ante Barać – Vlaho Đanović 1:0 (10:0)
 
BORBA ZA TREĆE MJESTO
 
1. JK Dubrovnik 1966 – JK Solin 4:3 (40:30)
-50kg Paulo Buterin – Tino Šundov 1:0 (10:0)
-55kg Ante Mišić – ---------------- 1:0 (10:0)
-60kg Rudolf Arapović – Karlo Begonja 1:0 (10:0)
-66kg Dražen Salapić – Luka Vujević 1:0 (10:0)
-73kg Stjepo Roko – Bruno Čerina 0:1 (0:10)
-81kg Luka Čerjan – Ivan Grubić 0:1 (0:10)
+81kg Antonio Prižmić – Ante Barać 0:1 (0:10)
 
FINALNI MEČ
 
1. JK Istarski borac – JK Uranage 7:0 (65:0)
-50kg Andrej Del Trepo – Tomislav Matić 1:0 (10:0)
-55kg Tin Capar – Mateo Sentić 1:0 (10:0)
-60kg Vedran Seretin – Leo Bongi 1:0 (10:0)
-66kg Mateo Kliba – Nino Banovac 1:0 (5:0)
-73kg Loris Kablinović – Ante Burum 1:0 (10:0)
-81kg Filip Ušić – Antonio Tomić 1:0 (10:0)
+81kg Matej Grubiša – Vlaho Đanović 1:0 (10:0)
 
ŽENE KADETKINJE
 
Red.
broj
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički bodovi
1.
Dubrovnik
Dubrovnik 1966
3:2
30:17
2.
Pujanke
Pulafit
4:0
40:0
3.
Solin
Dubrovnik
0:5
0:45
4.
Dubrovnik 1966
Pujanke
2:3
17:30
5.
Pulafit
Solin
2:3
20:30
6.
Dubrovnik
Pujanke
1:3
5:30
7.
Solin
Dubrovnik 1966
2:2
20:20
8.
Pulafit
Dubrovnik
1:4
10:40
9.
Pujanke
Solin
5:0
50:0
10.
Dubrovnik 1966
Pulafit
3:2
30:20
 
 
Red. broj
KLUB
BROJ SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
PUJANKE
4
4:0
15:3
150:22
8
2.
DUBROVNIK
4
3:1
13:6
120:57
6
3.
DUBROVNIK 1966
4
1:2 (1)
9:10
84:100
3
4.
SOLIN
4
1:2 (1)
5:14
50:135
3
5.
PULAFIT
4
0:4
5:14
50:140
0
 
 
ŽENE KADETKINJE – međusobni susreti ekipa
 
1. JK Dubrovnik – JK Dubrovnik 1966. 3:2 (30:17)
-48kg Marijana Bjelopera – ------------- 1:0 (10:0)
-52kg Anela Nukić – Karla Buterin 0:1 (0:7)
-57kg Adrijana Redžepaj – Dinka Stjepić 0:1 (0:10)
-63kg Alemka Sarić – ------------------ 1:0 (10:0)
+63kg Ivana Šutalo – Mara Lonza 1:0 (10:0)
 
2. JK Pujanke – JK Pulafit 4:0 (40:0)
-48kg Martina Jukić – Martina Dminić 1:0 (10:0)
-52kg Višnja Rajčić – Sara Ivančić 1:0 (10:0)
-57kg Andrea Ardizzone – Robin Kostešić 1:0 (10:0)
-63kg Ivona Kapitanović – ------------------ 1:0 (10:0)
+63kg Bruna Papić – Andrea Rojnić 0:0 (0:0)
 
3. JK Solin – JK Dubrovnik 0:5 (0:45)
-48kg ------------------- - Marijana Bjelopera 0:1 (0:10)
-52kg Romana Šauperl – Anela Nukić 0:1 (0:5)
-57kg Dora Mihaljević – Adrijana Redžepaj 0:1 (0:10)
-63kg Tea Mikelić – Alemka Sarić 0:1 (0:10)
+63kg Antonija Pleština – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)
 
4. JK Dubrovnik 1966 - JK Pujanke 2:3 (17:30)
-48kg --------------------- - Martina Jukić 0:1 (0:10)
-52kg Karla Buterin – Marina Bulić 1:0 (7:0)
-57kg Dinka Stjepić – Andrea Ardizzone 1:0 (10:0)
-63kg ---------------- - Ivona Kapitanović 0:1 (0:10)
+63kg Mara Lonza – Monika Šarić 0:1 (0:10)
 
5. JK Pulafit – JK Solin 2:3 (20:30)
-48kg Martina Dminić – ---------------- 1:0 (10:0)
-52kg Nika Piljan – Romana Šauperl 0:1 (0:10)
-57kg Robin Kostešić – ----------------- 1:0 (10:0)
-63kg Josipa Brstilo – Tea Mikelić 0:1 (0:10)
+63kg Andra Rojnić – Antonia Pleština 0:1 (0:10)
 
6. JK Dubrovnik - JK Pujanke 1:3 (5:30)
-48kg Marijana Bjelopera – Martina Jukić 0:1 (0:10)
-52kg Anela Nukić – Višnja Rajčić 0:1 (0:10)
-57kg Adrijana Redžepaj – Ivana Mandarić 1:0 (5:0)
-63kg Alemka Sarić – Marina Krak 0:0 (0:0)
+63kg Ivana Šutalo – Barbara Matić 0:1 (0:10)
 
7. JK Solin – JK Dubrovnik 1966. 2:2 (20:20)
-48kg -------------------- - ---------------- 0:0 (0:0)
-52kg Romana Šauperl – Karla Buterin 0:1 (0:10)
-57kg Dora Mihaljević – Dinka Stjepić 0:1 (0:10)
-63kg Tea Mikelić - ---------------------- 1:0 (10:0)
+63kg Antonija Pleština – Mara Lonza 1:0 (10:0)
 
8. JK Pulafit – JK Dubrovnik 1:4 (10:40)
-48kg Martin Dminić – Marijana Bjelopera 0:1 (0:10)
-52kg Nika Piljan – Anela Nukić 1:0 (10:0)
-57kg. Sara Ivančić – Adrijana Redžepaj 0:1 (0:10)
-63kg Robin Kostešić – Alemka Sarić 0:1 (0:10)
+63kg Andreja Rojnić – Ivana Šutalo 0:1 (0:10)
 
9. JK Pujanke – JK Solin 5:0 (50:0)
-48kg Martina Jukić - -------------------- 1:0 (10:0)
-52kg Višnja Rajčić – Romana Šauperl 1:0 (10:0)
-57kg Ivana Mandarić – Dora Mihaljević 1:0 (10:0)
-63kg Ana Kokeza – Tea Mikelić 1:0 (10:0)
+63kg Brigita Matić – Antonija Pleština 1:0 (10:0)
 
10. JK Dubrovnik 1966 – JK Pulafit 3:2 (30:20)
-48kg -------------------- - Martina Dminić 0:1 (0:10)
-52kg Karla Buterin – Nika Piljan 1:0 (10:0)
-57kg Dinka Stjepić – Robin Kostešić 1:0 (10:0)
-63kg ---------------- - Josipa Brstilo 0:1 (0:10)
+63kg Mara Lonza – Andreja Rojnić 1:0 (10:0)
 
Suci:
JK Dubrovnik 1966 – Vinko Pančevski
JK Pulafit – Sabine Avdović
JKRijeka – Bore Štrbac
JK Dubrovnik – Goran Brzica
JK Pujanke – Ivan Štribić
JK Student – Renato Šćulac
JK Dalmacija cement – Ante Topić
JK Istarski borac – Tatjana Davidović
JK Solin – Nenad Buzov
JK Uranage – Slobodan Preradović
 
Voditeljica natjecanja: Marijana Mišković
 
Natjecanje je započelo u 11.30h, a završilo u 18.30 sati.
 
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović


JK Istarski borac dvostruki prvaci kadetske lige - Photo: B.Preradovic

JK Pujanke - Cetverostruke prvakinje kadetske lige - Photo: B.Preradovic