LIGA KADETA I MLAĐIH KADETA RH

Split, SC Gripe 26.11.2011.g.

 

 
Poredak klubova nakon završenog natjecanja:
 
LIGA KADETA I MLAĐIH KADETA - MUŠKI
1. JK ISTARSKI BORAC Pula
2. JK URANAGE Dubrovnik
3. JK SPLIT
4. DALMACIJA CEMENT Kaštel Sućurac
______________________________________
5. JK DUBROVNIK
5.JK DUBROVNIK 1966
 
LIGA KADETKINJA I MLAĐIH KADETKINJA – ŽENE
  1. JK PUJANKE Split
  2. JK DUBROVNIK
  3. JK PULAFIT Pula
 
MUŠKI KADETI – međusobni susreti ekipa
 
PRVA SKUPINA:
1. JK Istarski borac – JK Dubrovnik 6:1 (55:10)
-50kg Petar Miloš – Luka Čokljat 1:0 (10:0)
-55kg Andrej Del Trepo – Andrija Puljizević 1:0 (10:0)
-60kg Ademir Trbalić– Teo Dadić 1:0 (10:0)
-66kg Tin Mihael Capar – Adi Nukić 1:0 (5:0)
-73kg Boris Maurović – Ian Mrvalj 1:0 (10:0)
-81kg Luka Duplančić Maretić – Robert Šoletić 0:1 (0:10)
+81kg Matej Grubiša – Matej Raguž 1:0 (10:0)
 
1. JK Istarski borac – JK Dalmacija cement 6:1 (55:10)
-50kg Petar Miloš – Josip Krokar 1:0 (5:0)
-55kg Andrej Del Trepo – Damir Omrčen 1:0 (10:0)
-60kg Ademir Trbalić – Ivan Kapetanović 0:1 (0:10)
-66kg Tin Mihael Capar – Ivan Skelin 1:0 (10:0)
-73kg Dominik Družeta – Marin Vujić 1:0 (10:0)
-81kg Filip Ušić – Toma Antunović 1:0 (10:0)
+81kg Matej Grubiša – ------------------- 1:0 (10:0)
 
1. JK Dubrovnik – JK Dalmacija cement 3:4 (30:35)
-50kg Luka Čokljat – Josip Krokar 1:0 (10:0)
-55kg Andrija Puljizević – Damir Omrčen 0:1 (0:10)
-60kg Teo Dadić – Ivan Kapetanović 0:1 (0:10)
-66kg Adi Nukić – Ivan Skelin 0:1 (0:5)
-73kg Ivan Mrvalj – Marin Vujić 1:0 (10:0)
-81kg Robert Šoletić – Toma Antunović 0:1 (0:10)
+81kg Matej Raguž – ------------------- 1:0 (10:0)
DRUGA SKUPINA:
1. JK Uranage – JK Split 5:2 (45:20)
-50kg Dino Strmotić – Anton Zavadlav 1:0 (10:0)
-55kg Dario Hausvička – Ivo Kovačević 1:0 (10:0)
-60kg Dominik Vidoš - ---------------- 1:0 (10:0)
-66kg Mateo Sentić – Filip Borković 1:0 (10:0)
-73kg Mihael Topolovec – Marko Marusso 1:0 (5:0)
-81kg Nino Banovac – Marino Lukenda 0:1 (0:10)
+81kg ----------------- - Jere Živković 0:1 (0:10)
 
2. JK Uranage – JK Dubrovnik 1966   4:3 (35:24)
-50kg Dino Strmotić - Andrej Konjevod 1:0 (10:0)
-55kg Dario Hausvička – Paulo Buterin 0:1 (0:7)
-60kg Dominik Vidoš – Ante Mišić 1:0 (10:0)
-66kg Mateo Sentić – ------------------ 1:0 (10:0)
-73kg Mihael Topolovec – Stjepo Roko 0:1 (0:7)
-81kg Nino Banovac – Luka Čerjan 1:0 (5:0)
+81kg ------------------- – Ivo Vranjković 0:1 (0:10)
 
3. JK Split – JK Dubrovnik 1966   4:3 (40:30)
-50kg Anton Zavadlav - Andrej Konjevod 1:0 (10:0)
-55kg ---------------------- –Paulo Buterin 0:1 (0:10)
-60kg Ivo Kovačević – Ante Mišić 1:0 (10:0)
-66kg Filip Borković – ------------------ 1:0 (10:0)
-73kg Marko Marusso – Stjepo Roko 0:1 (0:10)
-81kg Marino Lukenda– Luka Čerjan 1:0 (10:0)
+81kg Jere Živković – Ivo Vranjković 0:1 (0:10)
 
POLUFINALE:
1. JK Dalmacija cement – JK Uranage 2:4 (20:37)
-50kg Josip Krokar – Dino Strmotić 0:1 (0:10)
-55kg Damir Omrčen – Dario Hausvička 0:1 (0:10)
-60kg Ivan Kapetanović - Dominiik Vidoš 0:1 (0:7)
-66kg Ivan Skelin – Mateo Sentić 0:1 (0:10)
-73kg Marin Vujić – Mihael Topolovec 1:0 (10:0)
-81kg Toma Antunović – Nino Banovac 1:0 (10:0)
+81kg ------------------- – ----------------------0:0 (0:0)
 
2. JK Istarski borac – JK Split 6:0 (60:0)
-50kg Petar Miloš – Anton Zavadlav 1:0 (10:0)
-55kg Ademir Trbalić – Ivo Kovačević 0:0 (0:0)
-60kg Andrej Del Trepo – ------------------1:0 (10:0)
-66kg Tin Mihael Capar – Filip Borković 1:0 (10:0)
-73kg Dominik Družeta – Andro Nejašmić 1:0 (10:0)
-81kg Filip Ušić – Toni Katunarić 1:0 (10:0)
+81kg Matej Grubiša – Denis Milanović 1:0 (10:0)
 
 
BORBA ZA TREĆE MJESTO
1. JK Split – JK Dalmacija cement 4:1 (37:10)
-50kg Anton Zavadlav – Josip Krokar 0:0 (0:0)
-55kg Ivo Kovačević – Damir Omrčen 1:0 (10:0)
-60kg -----------------– Ivan Kapetanović 0:1 (0:10)
-66kg Filip Borković – Ivan Skelin 1:0 (10:0)
-73kg Marko Marusso – Marin Vujić 1:0 (7:0)
-81kg Marino Lukenda – Toma Antunović 0:0 (0:0)
+81kg Jere Živković – ---------------------- 1:0 (10:0)
 
FINALNI MEČ
1. JK Uranage – JK Istarski borac 2:5 (20:50)
-50kg Dino Strmotić – Miloš Petar 1:0 (10:0)
-55kg Dario Hausvička – Andrej Del Trepo 0:1 (0:10)
-60kg Dominik Vidoš – Tin Mihael Capar 0:1 (0:10)
-66kg Mihael Topolovec – --------------------1:0 (10:0)
-73kg Nino Banovac – Dominik Družeta 0:1 (0:10)
-81kg Ante Burum - Filip Ušić 0:1 (0:10)
+81kg -------------- - Matej Grubiša 0:1 (0:10)
 
ŽENE KADETKINJE
 
Red.
broj
KLUB
KLUB
Bodovi
Tehnički bodovi
1.
Pujanke
Dubrovnik
4:1
40:10
2.
Pujanke
Pulafit
5:0
50:0
3.
Dubrovnik
Pulafit
3:2
30:20
 
 
Red. broj
KLUB
BROJ
SUSRETA
Pobjede: Porazi (neriješeno)
Pojedinačne pobjede i porazi
Tehnički bodovi
UKUPNO BODOVA
1.
PUJANKE
2
2:0
9:1
90:20
4
2.
DUBROVNIK
2
1:1
4:6
40:60
2
5.
PULAFIT
2
0:2
2:8
20:80
0
 
 
ŽENE KADETKINJE – međusobni susreti ekipa
 
1. JK Pujanke - JK Dubrovnik 4:1 (40:10)
-48kg Anja Kovačević - Marijana Bjelopera 0:1 (0:10)
-52kg Ružica Radičić – --------------------- 1:0 (10:0)
-57kg Višnja Rajčić - ------------------------ 1:0 (10:0)
-63kg Ivona Kapitanović – Mihaela Stjepović 1:0 (10:0)
+63kg Marina Krak - Adrijana Redžepaj 1:0 (10:0)
 
2. JK Pujanke – JK Pulafit 5:0 (50:0)
-48kg Anja Kovačević– Anika Žudih 1:0 (10:0)
-52kg Martina Jukić – Martina Dminić 1:0 (10:0)
-57kg Višnja Rajčić – Lucija Prusić 1:0 (10:0)
-63kg Ivana Mandarić – Robin Kostešić 1:0 (10:0)
+63kg Matea Borozan – Petra Banković 1:0 (10:0)
 
8. JK Dubrovnik – JK Pulafit 3:2 (30:20)
-48kg Marijana Bjelopera - Martin Dminić 1:0 (10:0)
-52kg ---------------------- – Anika Žudih 0:1 (0:10)
-57kg. Anela Nukić – Nika Piljan 1:0 (10:0)
-63kg Adrijana Redžepaj - Robin Kostešić 1:0 (10:0)
+63kg Tea Mikelić - Andreja Rojnić 0:1 (0:10)
 
Suci:
JK Dubrovnik 1966 – Vinko Pančevski
JK Pulafit – Blaženka Mazzanti
JK Dubrovnik – Goran Brzica (muški)
JK Dubrovnik – Tatjana Davidović (žene)
JK Pujanke – Ivan Štribić
JK Dalmacija cement – Ante Topić
JK Istarski borac – Manuel Tikulin
JK Uranage – Nikola Bućan
 
Voditeljica natjecanja: Antea Čulin
 
Natjecanje je započelo u 11.30h, a završilo u 14.30 sati.
 
Rukovoditelj natjecanja HJS
Slobodan Preradović
 
Photos by: Slavko Preradović

 


1 mjesto JK Istarski borac

1 mjesto JK Pujanke

2 mjesto JK Dubrovnik

2 mjesto JK Ura nage

3 mjesto JK Pulafit

3 mjesto JK Split

Kadeti na postolju

Kadekinje na postolju