Iva Oberan upisala sedmo mjesto na Europskom prvenstvu za juniore

14.09.2018 - 11:12
Nakon srebra prvog dana Europskog judo prvenstva za juniore u Bugarskoj, drugi dan nije donio novu medalju. Najbolji dan je imala Iva Oberan (do 57 kg), koja je završila na sedmom mjestu.

Kadetkinja Ana Viktorija Puljiz osvojila europsko juniorsko srebro!

13.09.2018 - 11:13
Kakvo otvaranje Europskog judo prvenstva za juniore u Bugarskoj! Kadetkinja Ana Viktorija Puljiz (do 44 kg) osvojila je srebrnu medalju i pokazala kako za budućnost hrvatskog juda ne treba brinuti.

Ana Viktorija Puljiz osvojila nagradu Dražen Petrović za najveću nadu hrvatskog sporta

10.09.2018 - 14:26
Na 27. obljetnicu utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO) u Muzejsko-memorijalnom centru Dražen Petrović održana je svečanost uručenja godišnje nagrade HOO-a koja nosi ime nikad prežaljenog “košarkaškog Mozarta”.

Katarina Lucija Vuković brončana u Bratislavi

05.09.2018 - 08:48
Hrvatska judašica Katarina Lucija Vuković (preko 78 kg) osvojila je brončanu medalju na Europskom seniorskom kupu u Bratislavi.