Siječanj
19.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16, U14, U12 Natjecanje
26.01 Profectus Kup Samobor U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
27.01 Studentsko Prvenstvo Zagreba Zagreb SEN Natjecanje
Veljača
02.02 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI 21000 Split U18 Natjecanje
09.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
09.02 Black belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
14.02 Školsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci Natjecanje
16.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI Zagreb SEN Natjecanje
23.02 Labinska Republika 52220 Labin SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.02 Memorijal Dragutin Krželj 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Ožujak
02.03 Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
03.03 PRVENSTVO HRVATSKE KATE Rijeka SEN Natjecanje
03.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI Rijeka V-M1, V-F1, V-M2, V-F2, V-M3, V-F3, V-M4, V-F4, V-M5, V-F5, V-M6, V-F6 Natjecanje
10.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Natjecanje
16.03 Turopoljska frka Zagreb U14, U12, U10 Natjecanje
17.03 Ippon Krk U14, U12, U10 Natjecanje
23.03 PRVENSTVO HRVATSKE DJECA 21000 Split U14 Natjecanje
23.03 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 21000 Split U21 Natjecanje
30.03 Sakura Kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Travanj
06.04 Kup Jigoro Kutjevo U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
06.04 Uskrsni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
13.04 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Natjecanje
13.04 Kup Maksimira Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
20.04 Adria kup Makarska 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
27.04 Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Svibanj
04.05 Croatia Open Kata Rijeka Natjecanje
04.05 Kup Sv.Duje 21000 Split U14, U12, U10 Natjecanje
11.05 I.HJL - 1.kolo Natjecanje
11.05 Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
11.05 Kup Dugava Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.05 Memorijal Mario Zebić Kaštel Stari U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
12.05 Studentsko Prvenstvo Hrvatske Zagreb SEN Natjecanje
12.05 Ippon Labin 52220 Rijeka U14, U12, U10 Natjecanje
18.05 Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
25.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Lipanj
01.06 Kup Sv.Ante Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
08.06 Kup Sv.Vid Rijeka SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.06 Turnir prijateljstva Krk U14, U12, U10 Natjecanje
29.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Srpanj
26.07 IJF GRAND PRIX Zagreb Natjecanje
30.07 EUSA Combat Games Zagreb Natjecanje
Kolovoz
24.08 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Natjecanje
Rujan
28.09 Higl Open Vinkovci U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Listopad
05.10 Memorijal Matea Knego 20207 Mlini U16, U14, U12, U10 Natjecanje
06.10 Ippon Rijeka Rijeka U14, U12, U10 Natjecanje
12.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI Zagreb U23 Natjecanje
12.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI Zagreb U16 Natjecanje
19.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
26.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
26.10 Memorijal Tajmir Nola 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10, V-M1, V-F1, V-M2, V-F2, V-M3, V-F3, V-M4, V-F4, V-M5, V-F5, V-M6, V-F6 Natjecanje
Studeni
02.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U16, U14 Natjecanje
03.11 Ippon Rovinj Rovinj U14, U12, U10 Natjecanje
09.11 I.HJL - 2.kolo Natjecanje
09.11 Kup Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.11 Croatia Open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
16.11 II.HJL - 1.kolo Natjecanje
16.11 Memorijal Dragomir Tavra 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.11 III.HJL - 1.kolo Natjecanje
23.11 Kup Mokošice 20236 Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
30.11 I.HJL - 3.kolo Natjecanje
30.11 Kup Lika http://judolika.com/cms/live-streaming-kup-lika-20 , Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
30.11 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Prosinac
01.12 Regionalno Prvenstvo Istre Pula SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
07.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
07.12 Prvenstvo Zagrebačke županije U14, U12, U10 Natjecanje
14.12 Dalmacija Open 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje