NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Travanj
24.04 PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE Zagreb U18 Natjecanje
25.04 PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE Zagreb SEN Natjecanje
Svibanj
01.05 EUROPEAN JUDO OPEN Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb SEN Natjecanje
08.05 Zagreb Open Zagreb U21, U16, U14, U12 Natjecanje
08.05 Kup Trofej Marjana 21000 Split U14, U12, U10, U8 Natjecanje
22.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE Zagreb U21 Natjecanje
23.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA DJECU Zagreb U14 Natjecanje
29.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
30.05 Ippon Pula Pula U12, U10, U8 Natjecanje
Lipanj
05.06 Sakura kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
12.06 Kup Sv. Vid Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
19.06 Kup državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
19.06 Judo kup "Sv. Ante" Podstrana U14, U12, U10 Natjecanje
20.06 Ippon Rovinj Rovinj U12, U10, U8 Natjecanje
Rujan
11.09 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Natjecanje
24.09 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb SEN Natjecanje
25.09 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Listopad
02.10 EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik SEN Natjecanje
09.10 Memorijal Matea Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
10.10 Labinska Republika Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
16.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI Zagreb U16 Natjecanje
17.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI Zagreb U23 Natjecanje
23.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.10 Croatia Open Sinj U16, U14, U12, U10 Natjecanje
24.10 Ippon Rijeka Rijeka U12, U10, U8 Natjecanje
Studeni
06.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U18, U16 Natjecanje
07.11 Kup Maksimira Podsusedski trg 14 b, 10000 Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
13.11 Kup Jaska Jastrebarsko U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
14.11 Ippon Labin 52220 Labin U12, U10, U8 Natjecanje
20.11 Memorijal Dragomir Tavra Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
20.11 Zaprešički judo festival Zaprešić U16, U14, U12, U10 Natjecanje
27.11 Dalmacija Open Omiš U16, U14, U12, U10 Natjecanje
27.11 Kup Lika Podsusedski trg , Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Prosinac
04.12 Kup Mokošice Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
04.12 Prvenstvo Zagrebačke županije Zagreb U14, U12, U10 Natjecanje
04.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
05.12 Regionalno prvenstvo Istre Pula SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.12 Božićni turnir Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
11.12 Kup Zrinski 40000 Čakovec U14, U12, U10, U8 Natjecanje