NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj
20.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U14 Natjecanje
27.01 Kup sv. Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Veljača
03.02 PRVENSTVO HRVATSKE U18 Zagreb U18 Natjecanje
10.02 Zrinski Open 2024. Čakovec U16, U14, U12, U10 Natjecanje
10.02 Kaštelino Kup U14, U12, U10 Natjecanje
17.02 Labinska republika Labin U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
18.02 PRVENSTVO HRVATSKE SEN Zagreb SEN Natjecanje
24.02 Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
09.03 Turopoljska Frka Velika Gorica U14, U12, U10 Natjecanje
09.03 PRVENSTVO HRVATSKE KATA Rijeka SEN, U21, U18, U16 Natjecanje
10.03 1. IPPON (Međužupanijska liga) Pula U14, U12, U10 Natjecanje
16.03 Porec Cadet European Cup 2024 Poreč U18 Natjecanje
23.03 3. Međunarodni judo kup Marjan Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
24.03 Croatia Kata Open Rijeka SEN, U21, U18, U16 Natjecanje
Travanj
06.04 Dubrovnik Senior European Cup 2024 Dubrovnik SEN Natjecanje
13.04 Sakura kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
20.04 Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.04 European Senior Championships Individuals Zagreb Zagreb SEN Natjecanje
27.04 Telavi Cadet European Cup Telavi U18 Natjecanje
Svibanj
04.05 Rijeka Junior European Cup Rijeka U21 Natjecanje
04.05 21. Memorijalni turnir Mario Zebić 2024. Kaštel Sućurac U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
04.05 Međunarodni kup Dugava Zagreb U16, U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3 Natjecanje
12.05 2. IPPON (Međužupanijska liga) Labin U14, U12, U10 Natjecanje
18.05 Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
18.05 Kup Jadrana 2024. Split SEN, U18, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.05 PRVENSTVO HRVATSKE U14 Dubrovnik U14 Natjecanje
26.05 PRVENSTVO HRVATSKE U21 Dubrovnik U21 Natjecanje
Lipanj
01.06 Salona open 2024 Solin U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
08.06 19. Međunarodni turnir ''Sveti Vid'' Rijeka U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
27.06 European Judo Championships Cadets Sofia Sofija U18 Natjecanje
Rujan
13.09 Zagreb Grand Prix 2024 Zagreb SEN Natjecanje
21.09 Kup Slavonca 34350 Čaglin U16, U14, U12, U10 Natjecanje
21.09 Kaštela Open SEN, U18, U16 Natjecanje
28.09 II HJL Natjecanje
28.09 Kup Turopolja Velika Gorica U16, U14, U12, U10 Natjecanje
28.09 Otvoreno prvenstvo Dubrovačko Neretvanske županije Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Listopad
05.10 III HJL Natjecanje
06.10 Black Belt Open 2024 Zagreb U21, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
12.10 Higl Open 2024 Vinkovci U23, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
12.10 4. Memorijalni turnir Matea Knego U16, U14, U12, U10 Natjecanje
12.10 II HJS (rezervni termin) Natjecanje
13.10 3. IPPON (Međužupanijska liga) Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
19.10 PRVENSTVO HRVATSKE U16 Zagreb U16 Natjecanje
20.10 PRVENSTVO HRVATSKE U23 Zagreb U23 Natjecanje
26.10 17. Međunarodni memorijal Josipa Potneka Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Studeni
02.11 2. Međunarodni Kup Istre Labin U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.11 28. međunarodni judo kup Maksimira Zagreb U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.11 27. Dubrovnik Open - Ekipno natjecanje Dubrovnik U16, U14 Natjecanje
10.11 4. IPPON (Međužupanijska liga) Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
16.11 23. međunarodni turnir Jaska 2024. 10450 Jastrebarsko U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.11 Koprivnica open Koprivnica U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
23.11 I HJL Natjecanje
30.11 III HJL (rezervni termin) Natjecanje
30.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Prosinac
01.12 Regionalno prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
01.12 Prvenstvo Primorsko-Goranske županije SEN, U21, U18, U16, U14 Natjecanje
07.12 1. Božićni turnir Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
07.12 16. Kup Mokošice 20236 Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
07.12 Prvenstvo Zagrebačke županije U16, U14, U12, U10 Natjecanje
07.12 I HJL (rezervni termin) Natjecanje
14.12 Kup Zaprešića Zaprešić U14, U12, U10, U8 Natjecanje