• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • # NATJECATELJ KLUB POBJEDE BODOVI
    1 TRETNJAK Lisa SU Noricum Leibnitz 4 40
    2 PAVLOVIĆ Diana Vinkovci 0 0
    3 TEŽAK Marina Zagrebačka Judo Škola 1 10
    4 ČESKO Tisa Mladost Osijek 2 20
    5 KRIŠTO Katarina Dalmacijacement 3 30
    1

    TRETNJAK Lisa 

    SU Noricum Leibnitz

    TRETNJAK Lisa (10 : 0)


    2

    ČESKO Tisa 

    Mladost Osijek

    TEŽAK Marina 

    Zagrebačka Judo Škola

    ČESKO Tisa (10 : 0)


    5

    KRIŠTO Katarina 

    Dalmacijacement

    KRIŠTO Katarina (10 : 0)


    6

    TRETNJAK Lisa 

    SU Noricum Leibnitz

    ČESKO Tisa 

    Mladost Osijek

    TRETNJAK Lisa (10 : 0)


    9

    TEŽAK Marina 

    Zagrebačka Judo Škola

    KRIŠTO Katarina 

    Dalmacijacement

    KRIŠTO Katarina (10 : 0)


    10

    ČESKO Tisa 

    Mladost Osijek

    ČESKO Tisa (10 : 0)


    13

    TRETNJAK Lisa 

    SU Noricum Leibnitz

    KRIŠTO Katarina 

    Dalmacijacement

    TRETNJAK Lisa (10 : 0)


    14

    TEŽAK Marina 

    Zagrebačka Judo Škola

    TEŽAK Marina (10 : 0)


    17

    ČESKO Tisa 

    Mladost Osijek

    KRIŠTO Katarina 

    Dalmacijacement

    KRIŠTO Katarina (10 : 0)


    18

    TRETNJAK Lisa 

    SU Noricum Leibnitz

    TEŽAK Marina 

    Zagrebačka Judo Škola

    TRETNJAK Lisa (10 : 0)


    # NATJECATELJ KLUB POBJEDE BODOVI
    1 GRAH Bela Zagrebačka Judo Škola 4 40
    2 RAPO Tia Zagrebačka Judo Škola 2 20
    3 POPRŽENOVIĆ Elma Una Bihač 1 10
    4 BRKIĆ ENA Rijeka 1 1
    5 ŠTIMAC ELA Dugave 2 20
    3

    RAPO Tia 

    Zagrebačka Judo Škola

    GRAH Bela 

    Zagrebačka Judo Škola

    GRAH Bela (10 : 0)


    4

    BRKIĆ ENA (1 : 0)


    7

    RAPO Tia 

    Zagrebačka Judo Škola

    ŠTIMAC ELA 

    Dugave

    RAPO Tia (10 : 0)


    8

    GRAH Bela 

    Zagrebačka Judo Škola

    BRKIĆ ENA 

    Rijeka

    GRAH Bela (10 : 0)


    11

    ŠTIMAC ELA (10 : 0)


    12

    RAPO Tia 

    Zagrebačka Judo Škola

    BRKIĆ ENA 

    Rijeka

    RAPO Tia (10 : 0)


    15

    GRAH Bela 

    Zagrebačka Judo Škola

    ŠTIMAC ELA 

    Dugave

    GRAH Bela (10 : 0)


    16

    RAPO Tia 

    Zagrebačka Judo Škola

    POPRŽENOVIĆ Elma (10 : 0)


    19

    BRKIĆ ENA 

    Rijeka

    ŠTIMAC ELA 

    Dugave

    ŠTIMAC ELA (10 : 0)


    20

    GRAH Bela 

    Zagrebačka Judo Škola

    GRAH Bela (10 : 0)


    FINALE

    21

    TRETNJAK Lisa 

    SU Noricum Leibnitz

    GRAH Bela 

    Zagrebačka Judo Škola

    TRETNJAK Lisa (10 : 0)