• Organizator
    Hrvatski judo savez

  • # ŠKOLA 1. mjesto 2. mjesto 3. mjesto 4. mjesto 5. mjesto 7. mjesto
    1 Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 3
    2 II. gimnazija Maribor 2 1 1
    3 III. gimnazija Maribor 2 1
    4 Srednja zdravstvena šola Celje 2 1
    5 Šolski center Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta 1 2 1
    6 Gimnazija Šiška 1 2 1
    7 Ivana Cankarja Ljutomer 1 1 1 2 1
    8 Bakovci 1 1 1
    9 Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija 1 1 1
    10 Gustava Šiliha Laporje 1 1 1
    11 Gimnazija Šentvid 1 1
    12 Prometna šola Maribor 1 1
    13 Srednja šola Slovenska Bistrica 1 1
    14 Kamnica 1 1
    15 Gorišnica 1 1
    16 Rada Robiča Limbuš 1 2 1
    17 Tehniški šolski center Maribor 1 1
    18 Žiri 1 1
    19 Predoslje Kranj 1
    20 Veržej 1
    21 II. osnovna šola Slovenj gradec 1
    22 Neznanih talcev Dravograd 1
    23 Sostro 1
    24 Gimnazija Celje - Center 1
    25 Mengeš 1
    26 Kolezija 1
    27 Pier Paolo Vergerio il Vecchio Koper 1
    28 Loče 1
    29 Danile Kumar Ljubljana 1
    30 Križevci 1
    31 Šolski center Celje 2 1
    32 Dušana Flisa Hoče 2 1
    33 II. osnovna šola Slovenska Bistrica 2
    34 Petrovče 2
    35 Šolski center Ptuj, Strojna šola 2
    36 Gimnazija Bežigrad 1 4 2 2
    37 Pohorskega odreda Slovenska Bistrica 1 3 2 2
    38 Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola 1 1 1
    39 Srednja zdravstvena šola Murska Sobota 1 1 2
    40 Prva osnovna šola Slovenj Gradec 1 1
    41 Šolski center Slovenj Gradec, Srednja zdravstvena šola 1 1
    42 Gimnazija Moste 1 1
    43 Duplek 1 1
    44 Zalog 1 2
    45 Leona Štuklja Maribor 1
    46 Miklavž na Dravskem polju 1
    47 Dravlje 1
    48 Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo 1
    49 Sveti Jurij Rogašovci 1
    50 Vojnik 1
    51 Pohorskega bataljona Oplotnica 3 1
    52 I. gimnazija v Celju 2 1
    53 Stročja vas 2
    54 Miška Kranjca Velika Polana 2
    55 Srednja zdravstvena šola Ljubljana 1 2
    56 Ljudski vrt Ptuj 1 1 1
    57 Mislinja 1 1
    58 Beltinci 1 1
    59 Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana 1 1
    60 Braslovče 1 1
    61 IV. osnovna šola Celje 1
    62 Frana Roša Celje 1
    63 Domžale 1
    64 Šolski center Velenje 1
    65 Šentjanž pri Dravogradu 1
    66 Ivana Tavčarja Gorenja vas 1
    67 Ekonomska šola Celje 1
    68 Dekani 1
    69 Šolski center Ptuj 1
    70 Gimnazija Poljane 1
    71 Hinka Smrekarja Ljubljana 1
    72 Zadobrova 1
    73 Antona Ingoliča Spodnja Polskava 1
    74 Rogatec 1
    75 Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica 1
    76 Gorica Velenje 1
    77 Janka Padežnika Maribor 1
    78 Srednja šola Jesenice 1
    79 Šolski center Ravne na Koroškem, Srednja šola 2 1
    80 Livada Velenje 2
    81 Dvojezična osnovna šola 1 Lendava 1 2
    82 Dvojezična srednja šola Lendava 1 1
    83 Cirkulane - Zavrč 1
    84 Tabor I Maribor 1
    85 Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje 1
    86 Šalek 1
    87 Gornji Petrovci 1
    88 Vojke Šmuc Izola 1
    89 Juršinci 1
    90 Srednja elektro-računalniška šola Maribor 1
    91 Simona Jenka Kranj 1
    92 Razkrižje 1
    93 Elvire Vatovec Prade - Koper 1
    94 Oskarja Kovačiča Škofije 1
    95 Mihe Pintarja - Toleda Velenje 1
    96 Mladika Ptuj 1
    97 Biotehniški izobraževalni center Ljubljana 1
    98 dr. Bogomirja Magajne Divača 1
    99 Karla Destovnika Kajuha Ljubljana 1
    100 Srednja tehniška šola Koper 1
    101 Nazarje 1
    102 Vodice 1
    103 Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem 1