• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 33

    DAVLATOV Sherzod


    NAERT Olivier


    34

    HOLOBORODKO MYKYTA


    SARDALASHVILI Giorgi


    35

    ISRAELYAN Yuri


    HRISTOV Hristo


    36

    PIRIYEV Javid


    TERRANOVA Rocco


    49

    DAVLATOV Sherzod


    SARDALASHVILI Giorgi


    50

    ISRAELYAN Yuri


    PIRIYEV Javid


    SARDALASHVILI Giorgi


    57

    SARDALASHVILI Giorgi


    PIRIYEV Javid


    37

    BOTABAY Nurmukhamet


    BERNABEU RICO Jaume


    38

    KUKHALEISHVILI Luka


    WELING Bart


    39

    MARKHANBETOV Merey


    KLAČAR Dani


    40

    HEGEDUS Levente


    STANDKE Maximilian


    51

    BERNABEU RICO Jaume


    KUKHALEISHVILI Luka


    52

    MARKHANBETOV Merey


    STANDKE Maximilian


    KUKHALEISHVILI Luka


    58

    MARKHANBETOV Merey


    MARKHANBETOV Merey


    18

    PANDA LucasFRA

    Pole Espoirs BFC

    19

    OTIASHVILI GigiGEO

    Akhmeta

    23

    STRMEN DALIBORSVK

    DUKLA B.BYSTRICA

    41

    AVERSA SIMONE


    GOMEZ LLORENS Pedro


    42

    OTIASHVILI Gigi


    GRAY James


    43

    ZOROTOVIĆ Nikola


    KURKOID Heorhii


    44

    STRMEN DALIBOR


    ANDRASI Marton


    53

    GOMEZ LLORENS Pedro


    GRAY James


    54

    ZOROTOVIĆ Nikola


    ANDRASI Marton


    GOMEZ LLORENS Pedro


    59

    ANDRASI Marton


    ANDRASI Marton


    29

    FARKAS BenceHUN

    JudoSzK Hungary

    31

    DENŠA LukaSLO

    PARTIZAN LJUTOMER

    32

    KUBALA VojtechCZE

    JC Železo Hranice

    45

    MUSSAKHANOV Abylay


    GOC Uluer


    46

    NERSESYAN Yervand


    MERDIN Emile


    47

    FARKAS Bence


    PIPPA ALESSANDRO


    48

    VALIZADA Gasim


    KUBALA Vojtech


    55

    MUSSAKHANOV Abylay


    NERSESYAN Yervand


    56

    FARKAS Bence


    VALIZADA Gasim


    NERSESYAN Yervand


    60

    VALIZADA Gasim


    VALIZADA Gasim


    61

     


    62

     


    KLAČAR Dani 


    CRO, Istarski borac Pula

    63

    STRMEN DALIBOR 


    SVK, DUKLA B.BYSTRICA

    64

    DENŠA Luka 


    SLO, PARTIZAN LJUTOMER

    KUBALA Vojtech 


    CZE, JC Železo Hranice

    65

    HOLOBORODKO MYKYTA 


    DAVLATOV Sherzod 


    KAZ

    66

    KLAČAR Dani 


    STANDKE Maximilian 


    GER

    67

    ANDREYAN Ashik 


    ZOROTOVIĆ Nikola 


    CRO, Kaštela

    68

    DENŠA Luka 


    FARKAS Bence 


    HUN, JudoSzK Hungary

    69

    HOLOBORODKO MYKYTA 


    PIRIYEV Javid 


    AZE

    70

    STANDKE Maximilian 


    KUKHALEISHVILI Luka 


    GEO

    71

    ZOROTOVIĆ Nikola 


    GOMEZ LLORENS Pedro 


    ESP

    72

    FARKAS Bence 


    NERSESYAN Yervand 


    ARM

    HOLOBORODKO MYKYTA 


    STANDKE Maximilian 


    GOMEZ LLORENS Pedro 


    NERSESYAN Yervand 


    HOLOBORODKO MYKYTA 


    UKR

    STANDKE Maximilian 


    GER

    GOMEZ LLORENS Pedro 


    ESP

    NERSESYAN Yervand 


    ARM

    75

    HOLOBORODKO MYKYTA 


    ANDRASI Marton 


    HUN, Bajai

    76

    NERSESYAN Yervand 


    MARKHANBETOV Merey 


    KAZ

    77

    3. HOLOBORODKO MYKYTA 


    78

    3. MARKHANBETOV Merey  


    73

    SARDALASHVILI Giorgi 


    74

    2. VALIZADA Gasim 


    79

    1. SARDALASHVILI Giorgi