Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

    January
    10.01 Kata Seminar Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Refereeing seminar
    18.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16, U14, U12 Competition
    25.01 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI Zagreb U18 Competition
    26.01 Studentsko Prvenstvo Hrvatske Zagreb SEN Competition
    February
    01.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI 21000 Split SEN Competition
    08.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    08.02 Black belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    13.02 Školsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci Competition
    15.02 Profectus Cup Ulica Dobriše Cesarića 5, 10430 Samobor U14, U12, U10, U8 Competition
    22.02 Memorijal Dragutin Krželj 21000 Split U16, U14, U12, U8 Competition
    23.02 Labinska Republika Katuri 17, 52220 Labin SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    29.02 Polaganje DAN pojas Rijeka Belts exam
    29.02 Kup Samobora Perkovčeva 90, 10430 Samobor U18, U14, U12, U10 Competition
    March
    07.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Competition
    09.03 EJU TRAINING CAMP Zagreb Training camp
    14.03 Turopoljska frka Zagrebačka Ulica 3, 10410 Velika Gorica U14, U12, U10 Competition
    15.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI Rijeka Competition
    15.03 PRVENSTVO HRVATSKE KATA Rijeka Competition
    21.03 Croatia Open 21000 Split U14, U12, U10 Competition
    22.03 Ippon Rovinj Rovinj U12, U10, U8 Competition
    28.03 Sakura Kup Okička ulica 18, 10431 Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    April
    04.04 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    04.04 Uskrsni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    04.04 Kup Maksimira Harambašićeva ulica 18, 10000 Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    18.04 Adria kup Makarska 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    25.04 Memorijal Damir Milatović Trg Stjepana Radića 13, 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    25.04 Memorijal Mario Zebić Kaštel Stari U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    26.04 Ippon Rijeka Rijeka U12, U10, U8 Competition
    May
    09.05 Kup Sv.Duje 21000 Split U14, U12, U10 Competition
    09.05 Kup Dugava Ulica Svetog Mateja 70/A, 10000 Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    16.05 Kup Državnosti Perkovčeva 90, 10430 Samobor U12, U10, U8 Competition
    16.05 Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    23.05 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI Zagreb U21 Competition
    23.05 PRVENSTVO HRVATSKE DJECA Zagreb U14 Competition
    30.05 Salona Open Put Majdana 3, 21210 Solin U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    June
    06.06 Kup Sv.Ante Strožanačka cesta 17/A, 21312 Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    06.06 1. kolo 1. HJL Competition
    08.06 Judo Festival Poreč U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    08.06 OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) Poreč Training camp
    08.06 EJU CADET TRAINING CAMP Poreč Training camp
    13.06 Jigoro Cup Kutjevo U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    13.06 Kup Sv. Vid SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    20.06 HJS TRENERSKI SEMINAR Poreč Coaching seminar
    21.06 Polaganje DAN pojas Poreč Belts exam
    21.06 Turnir prijateljstva Ulica Otokara Keršovanija 10, 23000 Krk U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    27.06 Kup Jadrana Put Majdana 3, 21210 Solin SEN, U18, U16, U14 Competition
    September
    12.09 Kaštela Open Put Blata 45, 21216 Kaštel Stari SEN, U18, U16 Competition
    18.09 IJF GRAND PRIX Zagreb Competition
    26.09 Higl Open Ulica Hrvatskih žrtava 13, 32100 Vinkovci U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    October
    03.10 Kup Turopolja Jagodno 100/A, 10415 Jagodno U14, U12, U10, U8 Competition
    03.10 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Competition
    10.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI 21000 Split U23 Competition
    10.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI 21000 Split U16 Competition
    17.10 II.HJL - 1.kolo Competition
    17.10 Memorijal Matea Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    24.10 Memorijal Tajmir Nola 21300 Makarska SEN, U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    24.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    25.10 Ippon Pula Pula U12, U10, U8 Competition
    31.10 I.HJL - 2.kolo Competition
    November
    07.11 Dubrovnik Open Ulica Josipa Pupačića 15, 20000 Dubrovnik U18, U16, U14 Competition
    13.11 EJU EUROPSKO U23 PRVENSTVO Poreč U23 Competition
    14.11 Kup Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    14.11 Memorijal Dragomir Tavra 21000 Split U16, U14, U12, U8 Competition
    21.11 III.HJL - 1.kolo Kaštel Stari U18 Competition
    21.11 Kup Mokošice Ulica Bartola Kašića 9, 20236 Nova Mokošica U14, U12, U10 Competition
    22.11 Ippon Labin 52220 Labin U12, U10, U8 Competition
    28.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12 Competition
    28.11 I.HJL - 3.kolo Competition
    December
    05.12 Ekipni kup RH Competition
    05.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    06.12 Dalmacija Open Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    06.12 Regionalno Prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    06.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    12.12 HJS Sudački seminar Pula Refereeing seminar