Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

    EVENTS IN NEAR FUTURE
    January
    03.01 Trening Kamp Kaštela Kaštel Stari Training camp
    08.01 Trening kamp i kata seminar Vinkovci Competition
    09.01 Regionalne pripreme U16 - Sjever/Jug Training camp
    20.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U21, U18, U16, U14, U12 Competition
    27.01 Profectus Cup Samobor U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    28.01 STUDENTSKO PRVENSTVO HRVATSKE Podsusedska aleja 13, 10000 Zagreb SEN Competition
    February
    03.02 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI 21000 Split U18 Competition
    10.02 Black Belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    10.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    15.02 Šklolsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci U14, U12, U10 Competition
    17.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI Zagreb SEN Competition
    24.02 Memorijal Drago Krželj 21000 Split U14, U12, U10, U8 Competition
    24.02 Labinska republika 52220 Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    March
    03.03 Kup Samobora Samobor U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    04.03 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka Competition
    04.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI Trg Viktora Bubnja 1, 51000 Rijeka SEN Competition
    04.03 Polaganje za dan pojas - Rijeka Rijeka Training camp
    10.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Competition
    12.03 EJU TRAINING CAMP Zagreb Training camp
    17.03 Turopoljska frka Velika Gorica U14, U12, U10 Competition
    17.03 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    18.03 Ippon Rovinj Rovinj U14, U12, U10, U8 Competition
    23.03 EJU REFEREEING & COACHING SEMINAR Dubrovnik Refereeing seminar
    24.03 Požega Open 34000 Požega U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    24.03 Uskrsni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    29.03 Regionalne pripreme U16 - Sjever/Jug Training camp
    April
    07.04 Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    07.04 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Competition
    14.04 Makarski Adria Kup 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    14.04 Sakura Cup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Competition
    21.04 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI i DJECA Zagreb U21, U14 Competition
    27.04 Pripreme reprezentacije - U18; U21; SEN Mali Lošinj Training camp
    28.04 Kup Maksimira Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    28.04 Kup Sv.Duje 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    29.04 KATA Croatia Open Rijeka Competition
    May
    05.05 Kup Dugava Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    05.05 Memorijal Mario Zebić Kaštel Stari U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    12.05 I.HJL - 1.kolo SEN Competition
    13.05 Ippon Rijeka Rijeka U14, U12, U10, U8 Competition
    19.05 Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Competition
    26.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    June
    02.06 Sv.Vid Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    09.06 Kup Sv.Ante Podstrana U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    09.06 SEMINAR ZA KYU I DAN ISPITIVAČE Poreč Coaching seminar
    09.06 HJS TRENERSKI SEMINAR Poreč Coaching seminar
    09.06 Pripreme reprezentacije - U18 Poreč Training camp
    11.06 OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) Poreč Training camp
    17.06 Turnir prijateljstva U14, U12, U10 Competition
    18.06 Judo kamp Krk Training camp
    23.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    July
    16.07 Pripreme reprezentacije - U18; U21; SEN Mali Lošinj Training camp
    27.07 IJF GRAND PRIX Zagreb SEN Competition
    August
    20.08 Pripreme reprezentacije - U18; U21; SEN Mali Lošinj Training camp
    25.08 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Competition
    26.08 Trening kamp Salona Solin SEN, U21, U18, U16, U14, U12 Competition
    September
    15.09 Polaganje za dan pojas - Dubrovnik Dubrovnik Training camp
    27.09 Pripreme reprezentacije - U18; U21; SEN Training camp
    29.09 Kup Željko Higl Vinkovci U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    October
    06.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML. KADETI Split U16 Competition
    06.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML. SENIORI 21000 Split U23 Competition
    13.10 I.HJL - 2.kolo Competition
    13.10 Croatia Open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    20.10 II.HJL - 1.kolo Competition
    21.10 Ippon Labin 52220 Labin U14, U12, U10, U8 Competition
    25.10 Pripreme reprezentacije - U18; U21; SEN Training camp
    27.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    27.10 Kup Makarske 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    27.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10 Competition
    November
    03.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U18, U16, U14 Competition
    03.11 I.HJL - 3.kolo Competition
    10.11 Kup Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10 Competition
    11.11 Ippon Pula Pula U14, U12, U10, U8 Competition
    17.11 Trofej Marjana 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    24.11 Polaganje za dan pojas - Zagreb Zagreb Belts exam
    24.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    December
    01.12 Prvenstvo Zagrebačke županije krašić bb , 10454 Krašić U14, U12, U10 Competition
    01.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka Competition
    01.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    02.12 Prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    05.12 Ekipni kup RH Competition
    08.12 Kup Mokošice U14, U12, U10 Competition
    08.12 III.HJL - 1.kolo Competition
    15.12 Dalmacija open 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    21.12 Sudački seminar HJS-a Dubrovnik Refereeing seminar