Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

    January
    03.01 Trening kamp Kaštela Kaštel Stari Training camp
    12.01 Kata Seminar Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Refereeing seminar
    19.01 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16, U14, U12 Competition
    26.01 Profectus Kup Samobor U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    27.01 Studentsko Prvenstvo Zagreba Zagreb SEN Competition
    February
    02.02 PRVENSTVO HRVATSKE KADETI 21000 Split U18 Competition
    03.02 Polaganje DAN pojas Solin Belts exam
    09.02 Black belt Open Zagreb U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    09.02 Kup Sv.Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    14.02 Školsko Prvenstvo Hrvatske Vinkovci Competition
    16.02 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI Zagreb SEN Competition
    23.02 Labinska Republika 52220 Labin SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    23.02 Memorijal Dragutin Krželj 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    March
    02.03 Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Competition
    03.03 Polaganje DAN pojas Rijeka Belts exam
    03.03 PRVENSTVO HRVATSKE KATE Rijeka Competition
    03.03 PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI Rijeka Competition
    10.03 EJU EUROPSKI KADETSKI KUP Zagreb U18 Competition
    11.03 EJU TRAINING CAMP Zagreb Training camp
    16.03 Turopoljska frka Zagreb U14, U12, U10 Competition
    17.03 Ippon Krk U12, U10, U8 Competition
    23.03 PRVENSTVO HRVATSKE DJECA 21000 Split U14 Competition
    23.03 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 21000 Split U21 Competition
    30.03 Sakura Kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    30.03 Regionalne pripreme - JUG Training camp
    April
    05.04 Regionalne pripreme - SJEVER Training camp
    06.04 Kup Jigoro Kutjevo U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    06.04 Uskršnji turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    13.04 EJU EUROPSKI KUP Dubrovnik SEN Competition
    13.04 Kup Maksimira Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    14.04 Studentsko Prvenstvo Hrvatske Zagreb SEN Competition
    15.04 Pripreme reprezentacije Dubrovnik Training camp
    20.04 Adria kup Makarska 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    23.04 Pripreme reprezentacije Mali Lošinj Training camp
    27.04 Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    May
    03.05 Pripreme KATA reprezentacije Rijeka Training camp
    04.05 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    04.05 Croatia Open Kata Rijeka Competition
    05.05 Regionalne pripreme - JUG - SJEVER Training camp
    11.05 Memorijal Mario Zebić Kaštel Stari Competition
    11.05 I.HJL - 1.kolo Competition
    11.05 Kup Sv.Duje 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    11.05 Kup Konavala Cavtat U14, U12, U10, U8 Competition
    11.05 Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. Dubrovnik U16, U14, U12 Competition
    11.05 Kup Dugava Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    12.05 Ippon Labin 52220 Labin U12, U10, U8 Competition
    18.05 Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Competition
    25.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    June
    01.06 Kup Sv.Ante Podstrana U16, U14, U12, U8 Competition
    08.06 Kup Sv.Vid Rijeka SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    10.06 EJU CADET TRAINING CAMP Poreč Training camp
    10.06 OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) Poreč Training camp
    15.06 HJS TRENERSKI SEMINAR Poreč Training camp
    15.06 Polaganje DAN pojas Poreč Belts exam
    24.06 Ljetni kamp Training camp
    29.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    July
    15.07 Pripreme reprezentacije Delnice Training camp
    26.07 IJF GRAND PRIX Zagreb Competition
    30.07 EUSA Combat Games Zagreb Competition
    August
    15.08 Pripreme reprezentacije Mali Lošinj Training camp
    24.08 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Competition
    25.08 Trening kamp Salona Solin Training camp
    September
    07.09 Regionalne pripreme - JUG Training camp
    28.09 Kup Željko Higl Vinkovci U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    October
    05.10 Pripreme reprezentacije U21 U18 Training camp
    05.10 Regionalne pripreme - JUG - SJEVER Training camp
    06.10 Ippon Rijeka Rijeka U12, U10, U8 Competition
    12.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI Zagreb U16 Competition
    12.10 PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI Zagreb U23 Competition
    13.10 Polaganje DAN pojas Zagreb Belts exam
    19.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Competition
    19.10 Memorijal Matea Knego 20207 Mlini U16, U14, U12, U10 Competition
    26.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12 Competition
    26.10 Memorijal Tajmir Nola 21300 Makarska U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    November
    02.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U16, U14 Competition
    03.11 Ippon Rovinj Rovinj U12, U10, U8 Competition
    09.11 I.HJL - 2.kolo Competition
    09.11 Kup Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    09.11 Croatia Open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    16.11 II.HJL - 1.kolo Competition
    16.11 Memorijal Dragomir Tavra 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    23.11 III.HJL - 1.kolo Competition
    23.11 Kup Mokošice 20236 Mokošica U16, U14, U12, U10 Competition
    30.11 I.HJL - 3.kolo Competition
    30.11 Kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    30.11 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    December
    01.12 Regionalno Prvenstvo Istre Pula SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    06.12 Regionalne pripreme - JUG - SJEVER Training camp
    07.12 Prvenstvo Zagrebačke županije U14, U12, U10 Competition
    07.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    14.12 Dalmacija Open 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    14.12 HJS Sudački seminar Refereeing seminar