EVENTS IN NEAR FUTURE
January | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01 | Kata Seminar | Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb | Refereeing seminar | ||||||||
19.01 | Zagreb Open | Zagreb | SEN, U18, U16, U14, U12 | Competition | |||||||
26.01 | Profectus Kup | Samobor | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
03.01 | Trening kamp Kaštela | Kaštel Stari | Training camp | ||||||||
27.01 | Studentsko Prvenstvo Zagreba | Zagreb | SEN | Competition | |||||||
February | |||||||||||
02.02 | PRVENSTVO HRVATSKE KADETI | 21000 Split | U18 | Competition | |||||||
03.02 | Polaganje DAN pojas | Solin | Belts exam | ||||||||
09.02 | Kup Sv.Vlaho | Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
09.02 | Black belt Open | Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
14.02 | Školsko Prvenstvo Hrvatske | Vinkovci | Competition | ||||||||
16.02 | PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI | Zagreb | SEN | Competition | |||||||
23.02 | Labinska Republika | 52220 Labin | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
23.02 | Memorijal Dragutin Krželj | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
March | |||||||||||
02.03 | Kup Samobora | Samobor | U18, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
03.03 | PRVENSTVO HRVATSKE KATE | Rijeka | SEN | Competition | |||||||
03.03 | PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI | Rijeka | V1, V2, V3, V4, V5, V6 | Competition | |||||||
10.03 | EJU EUROPSKI KADETSKI KUP | Zagreb | U18 | Competition | |||||||
16.03 | Turopoljska frka | Zagreb | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
17.03 | Ippon Krk | U14, U12, U10 | Competition | ||||||||
23.03 | PRVENSTVO HRVATSKE DJECA | 21000 Split | U14 | Competition | |||||||
03.03 | Polaganje DAN pojas | Rijeka | Belts exam | ||||||||
23.03 | PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI | 21000 Split | U21 | Competition | |||||||
30.03 | Sakura Kup | Sveta Nedelja | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
11.03 | EJU TRAINING CAMP | Zagreb | Training camp | ||||||||
30.03 | Regionalne pripreme - JUG | Training camp | |||||||||
April | |||||||||||
06.04 | Kup Jigoro | Kutjevo | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
06.04 | Uskrsni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
13.04 | EJU EUROPSKI KUP | Dubrovnik | SEN | Competition | |||||||
13.04 | Kup Maksimira | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
20.04 | Adria kup Makarska | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
05.04 | Regionalne pripreme sjever | Jarunska ulica 3, 10000 Zagreb | Training camp | ||||||||
15.04 | Pripreme reprezentacije | Dubrovnik | Training camp | ||||||||
23.04 | Pripreme reprezentacije | Mali Lošinj | Training camp | ||||||||
27.04 | Memorijal Damir Milatović | 10451 Pisarovina | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
05.04 | Regionalne pripreme - SJEVER | Training camp | |||||||||
May | |||||||||||
04.05 | Croatia Open Kata | Rijeka | Competition | ||||||||
04.05 | Kup Sv.Duje | 21000 Split | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
11.05 | I.HJL - 1.kolo | Competition | |||||||||
11.05 | Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. | Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
11.05 | Kup Dugava | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
11.05 | Memorijal Mario Zebić | Kaštel Stari | U18, U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
12.05 | Studentsko Prvenstvo Hrvatske | Zagreb | SEN | Competition | |||||||
12.05 | Ippon Labin | 52220 Rijeka | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
18.05 | Kup Državnosti | Samobor | U12, U10, U8 | Competition | |||||||
25.05 | Salona Open | Solin | U18, U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
03.05 | Pripreme KATA reprezentacije | Rijeka | Training camp | ||||||||
05.05 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Training camp | |||||||||
June | |||||||||||
01.06 | Kup Sv.Ante | Podstrana | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
08.06 | Kup Sv.Vid | Rijeka | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
10.06 | EJU CADET TRAINING CAMP | Poreč | Training camp | ||||||||
10.06 | OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) | Poreč | Training camp | ||||||||
29.06 | Kup Jadrana | 21000 Split | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
15.06 | Polaganje DAN pojas | Poreč | Belts exam | ||||||||
15.06 | SEMINAR ZA KYU ISPITIVAČE | Poreč | Coaching seminar | ||||||||
16.06 | HJS TRENERSKI SEMINAR | Poreč | Coaching seminar | ||||||||
23.06 | Turnir prijateljstva | Krk | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
24.06 | Ljetni kamp | Training camp | |||||||||
July | |||||||||||
26.07 | IJF GRAND PRIX | Zagreb | Competition | ||||||||
30.07 | EUSA Combat Games | Zagreb | Competition | ||||||||
15.07 | Pripreme reprezentacije | Delnice | Training camp | ||||||||
August | |||||||||||
24.08 | Kaštela Open | Kaštel Stari | SEN, U18, U16 | Competition | |||||||
15.08 | Pripreme reprezentacije | Mali Lošinj | Training camp | ||||||||
25.08 | Trening kamp Salona | Solin | Training camp | ||||||||
September | |||||||||||
28.09 | Higl Open | Vinkovci | U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
07.09 | Regionalne pripreme - JUG | Training camp | |||||||||
October | |||||||||||
05.10 | Memorijal Matea Knego | 20207 Mlini | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
06.10 | Ippon Rijeka | Rijeka | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
12.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI | Zagreb | U23 | Competition | |||||||
12.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI | Zagreb | U16 | Competition | |||||||
19.10 | Kup Turopolja | Velika Gorica | U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
26.10 | Memorijal Josip Potnek | Osijek | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
26.10 | Memorijal Tajmir Nola | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10, V1, V2, V3, V4, V5, V6 | Competition | |||||||
05.10 | Pripreme reprezentacije U21 U18 | Training camp | |||||||||
05.10 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Training camp | |||||||||
13.10 | Polaganje DAN pojas | Zagreb | Belts exam | ||||||||
November | |||||||||||
02.11 | Dubrovnik Open | Dubrovnik | U16, U14 | Competition | |||||||
03.11 | Ippon Rovinj | Rovinj | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
09.11 | I.HJL - 2.kolo | Competition | |||||||||
09.11 | Croatia Open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
09.11 | Kup Jaska | 10450 Jaska | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
16.11 | II.HJL - 1.kolo | Competition | |||||||||
16.11 | Memorijal Dragomir Tavra | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
23.11 | III.HJL - 1.kolo | Competition | |||||||||
23.11 | Kup Mokošice | 20236 Mokošica | U14, U12, U10 | Competition | |||||||
30.11 | I.HJL - 3.kolo | Competition | |||||||||
30.11 | Kup Lika | http://judolika.com/cms/live-streaming-kup-lika-20 , Zagreb | U18, U16, U14, U12 | Competition | |||||||
30.11 | Prvenstvo Primorsko-goranske županije | Rijeka | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
December | |||||||||||
01.12 | Regionalno Prvenstvo Istre | Pula | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
07.12 | Božićni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
07.12 | Prvenstvo Zagrebačke županije | U14, U12, U10 | Competition | ||||||||
06.12 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Training camp | |||||||||
14.12 | Dalmacija Open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Competition | |||||||
14.12 | HJS Sudački seminar | Refereeing seminar |