Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

    EVENTS IN NEAR FUTURE
    February
    10.02 Izborna skupština HJS Zagreb Congress
    March
    27.03 POLAGANJE ZA DAN POJAS Put Majdana 3, 21210 Solin Belts exam
    April
    10.04 POLAGANJE ZA DAN POJAS Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Belts exam
    May
    01.05 EUROPEAN JUDO OPEN Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb SEN Competition
    03.05 TRENING KAMP ZAGREB Zagreb Training camp
    08.05 POLAGANJE ZA DAN POJAS Liechtensteinov put 12, 20000 Dubrovnik Belts exam
    22.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE Zagreb U18 Competition
    29.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE Zagreb U21 Competition
    June
    19.06 EJU KADETSKI KUP Poreč U18 Competition
    21.06 TRENING KAMP POREČ Poreč Training camp
    26.06 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Podsusedski trg 14B, 10090 Zagreb SEN, U23, U21, U18 Competition
    26.06 PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE Zagreb SEN Competition
    27.06 POLAGANJE ZA DAN POJAS Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Belts exam
    July
    01.07 EJU Training Camp Plava Laguna , 52440 Poreč Training camp
    August
    29.08 Trening kamp Salona Solin Training camp
    September
    24.09 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb SEN Competition
    October
    02.10 PRVENSTVO HRVATSKE ZA DJECU Zagreb U14 Competition
    02.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI Zagreb U23 Competition
    09.10 DALMATINSKI SUPER KUP - 28. CROATIA OPEN Slobode ulica 18, 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    16.10 EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik Dubrovnik SEN Competition
    30.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI Zagreb U16 Competition
    November
    06.11 Prvenstvo Zagrebačke županije U16, U14, U12, U10 Competition
    07.11 Dalmatinski judo superkup 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    13.11 3. HJL Zagreb Competition
    13.11 24. Dubrovnik Open Dubrovnik U14 Competition
    28.11 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    December
    04.12 Sakura Kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Competition
    12.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition