Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 33

    ANDREINI Pietro


    EGOROV-TSIMBALIST Maksim


    34

    POELSTRA Esben


    AMERIGHI Lorenzo


    35

    PIRAS Daniele


    DEMAERE Caleb


    36

    BOULEMTAFES Dayyan


    LO PRESTI Antonino Leopoldo


    49

    EGOROV-TSIMBALIST Maksim


    POELSTRA Esben


    50

    PIRAS Daniele


    BOULEMTAFES Dayyan


    EGOROV-TSIMBALIST Maksim


    57

    EGOROV-TSIMBALIST Maksim


    BOULEMTAFES Dayyan


    37

    MANFERLOTTI Vincenzo


    TSAREV Aleksandr


    38

    GRASSI Lorenzo


    BAECHLE Felix


    39

    DE LUCA Alessio


    VLASVELD Ryan


    40

    BATSIEV Magomed


    CORDOBA LECHON Enrique


    51

    TSAREV Aleksandr


    BAECHLE Felix


    52

    DE LUCA Alessio


    CORDOBA LECHON Enrique


    TSAREV Aleksandr


    58

    TSAREV Aleksandr


    DE LUCA Alessio


    22

    KOELZER FlorianAUT

    JU DynamicOne

    24

    SALAMON MátéHUN

    Budapesti Honvéd Sportegyesület

    41

    MAITIN Simon


    CAMPOS VARON Jorge


    42

    TE WINKEL Binck


    ALGIERI Samuele


    43

    PARLATI Manuel


    KOELZER Florian


    44

    RAY Kelvin


    SALAMON Máté


    53

    MAITIN Simon


    TE WINKEL Binck


    54

    PARLATI Manuel


    SALAMON Máté


    MAITIN Simon


    59

    MAITIN Simon


    PARLATI Manuel


    45

    BARROSO LOPEZ luis


    MUSTAFIN Daniil


    46

    BURK Lenny Linus


    ŠTEFAN MATEVŽ


    47

    BUSIA Nicolo


    POT Daan


    48

    JELIC ARENAZA Alexander


    BOSIS FEDERICO


    55

    BARROSO LOPEZ luis


    BURK Lenny Linus


    56

    BUSIA Nicolo


    BOSIS FEDERICO


    BARROSO LOPEZ luis


    60

    BARROSO LOPEZ luis


    BOSIS FEDERICO


    65

    ANDREINI Pietro 


    POELSTRA Esben 


    NED

    66

    MANFERLOTTI Vincenzo 


    BAECHLE Felix 


    GER

    67

    CAMPOS VARON Jorge 


    TE WINKEL Binck 


    NED

    68

    MUSTAFIN Daniil 


    BURK Lenny Linus 


    GER

    69

    ANDREINI Pietro 


    BOULEMTAFES Dayyan 


    FRA

    70

    MANFERLOTTI Vincenzo 


    DE LUCA Alessio 


    ITA, SGT Triestina

    71

    CAMPOS VARON Jorge 


    PARLATI Manuel 


    ITA

    72

    MUSTAFIN Daniil 


    BOSIS FEDERICO 


    ITA, Lombardia

    ANDREINI Pietro 


    DE LUCA Alessio 


    PARLATI Manuel 


    BOSIS FEDERICO 


    ANDREINI Pietro 


    ITA

    DE LUCA Alessio 


    ITA, SGT Triestina

    PARLATI Manuel 


    ITA

    BOSIS FEDERICO 


    ITA, Lombardia

    75

    ANDREINI Pietro 


    MAITIN Simon 


    SUI

    76

    BOSIS FEDERICO 


    TSAREV Aleksandr 


    RUS

    77

    3. MAITIN Simon 


    78

    3. TSAREV Aleksandr  


    73

    EGOROV-TSIMBALIST Maksim 


    74

    2. BARROSO LOPEZ luis 


    79

    1. EGOROV-TSIMBALIST Maksim