SLAVIŠA BRADIĆ - DOKTOR ZNANOSTI

27.07.2023 - 10:10
Slaviša Bradić, doktorand na Institutu za sport uspješno je obranio rad pod naslovom: Judo kao metoda moralnog i psihičkog razvoja: Utjecaj na djecu u projektu Judo u školama u Hrvatskoj. Prošao je s amandmanima.

BOŽIĆ ZAVRŠIO NA PETOM MJESTU TE NAJAVIO EKIPNI MEČ S PORTUGALOM, MILJEVIĆ SEDMA

28.07.2023 - 17:40
Europski festival olimpijske mladeži polako se bliži kraju, pa je tako završilo i pojedinačno natjecanje u judu. Za najsjajnije odličje borilo se 308 judaša iz 43 zemlje, svaki za zlato u svojoj težinskoj kategoriji. Marko BOŽIĆ (JK „Solin“) danas je ostao nadomak postolja, peto mjesto u kategoriji -90kg. Dvije pobjede i dva poraza.

CVJETKO OSVOJILA PRVO ZLATO ZA HRVATSKU DELEGACIJU

27.07.2023 - 17:20
Nakon što je Luka KATIĆ probio led u Mariboru, tu priliku je sjajno iskoristila Jana CVJETKO (JK „Black belt“ – Zagreb) te s time nastavila niz osvajanja medalja za Hrvatsku na Olimpijskom festivalu europske mladeži.

KATIĆ SREBRNI NA EYOF-u U MARIBORU

26.07.2023 - 05:32
U nedjelju navečer svečanim otvorenjem službeno je započeo Olimpijski festival europske mladeži (EYOF) u Mariboru koji se održava od 23. - 29 srpnja. Tijekom festivala mariborske će ulice ispuniti preko 4000 sudionika iz 48 zemalja, a svih 11 sportova moći će se pogledati besplatno.

IVAN ROZGA BRONČANI NA EUROPSKOM SVEUČILIŠNOM PRVENSTVU

22.07.2023 - 15:08
Na Europskom sveučilišnom prvenstvu u borilačkim sportovima koje se održava u Zagrebu od 20.-23. srpnja Ivan ROZGA (JK "Kaštela" - Kaštel stari) osvojio je brončanu medalju.