NENAD VRBANEC POSTAO EUROPSKI PRVAK ZA OSOBE SA DOWN SINDORMOM U PADOVI

10.09.2023 - 08:36
Nenad Vrbanec član judo kluba Zrinski Čakovec otputovao je sa svojim trenerom Filipom Šeketom u Padovu ( ITA) na Europsko prvenstvo za osobe sa Down Sindromom. Natjecanje se održavalo od 03.09. – 09.09.2023.

SIMIĆ BRONČANA NA EP-U: „DRAGO MI JE ŠTO SE SADA TO SVE ISPLATILO!“

08.09.2023 - 16:43
U Den Haagu se održava 7. – 10. rujna održava Europsko juniorsko (U21) prvenstvo na kojem se za kolajne bori 366 judaša i judašica iz 43 različite države. Drugog dana natjecanja u Nizozemskoj za mjesto na postolju izborila se i Nina SIMIĆ (JK „Pujanke“ – Split) koja je osvojila brončano odličje.

KADETSKI JUDO TJEDAN ZAVRŠIO NATJECANJEM MJEŠOVITIH EKIPA

27.08.2023 - 12:02
Posljednji dan judaškog kadetskog tjedna u Zagrebu bio je rezerviran za ekipno natjecanje mješovitih reprezentacija. Ekipu Hrvatske predstavljali su:

BOŽIĆU SEDMO MJESTO NA SVJETSKOM PRVENSTVU

26.08.2023 - 13:39
Četvrti, ali ne i posljednji dan Svjetskog kadetskog natjecanja, za Hrvatsku je donio plasman sedamnaestogodišnjeg Marka BOŽIĆA koji je završio na sedmom mjestu u kategoriji do -90kg.

JAČI ZA ISKUSTVO, PAMETNIJI U BUDUĆNOSTI

25.08.2023 - 13:39
Treći dan Svjetskog kadetskog prvenstva u Zagrebu bio je rezerviran za četiri kategorije.