Hrvatska se vraća iz Praga s medaljama, Lara Cvjetko i Helena Vuković zlatne

28.02.2021 - 09:59
Mladi hrvatski judaši i judašice borili su se za vrijedne bodove na seniorskom European Openu u Pragu.

Iva Oberan brončana na European Openu u Pragu

27.02.2021 - 19:01
Iva Oberan (do 63 kg) osvojila je brončanu medalju na European Openu u Pragu, dok je Ana Viktorija Puljiz završila na 7. mjestu.

Karla Prodan osvojila veliku broncu na Grand Slamu Tel Aviv

20.02.2021 - 11:01
Na najvišem rangu natjecanja u IJF World Touru, Grand Slamu, koji se od četvrtka do subote održao u Tel Avivu, hrvatska judašica Karla Prodan (do 78 kg) osvojila je brončanu medalju.

Jedinstven Grand Slam u vrlo izazovnom periodu

17.02.2021 - 16:32
Nakon judaškog Mastersa u Dohi, vrijeme je za veliki Grand Slam u Tel Avivu (18. do 20. veljače). U Izraelu će nastupiti tri hrvatske judašice i jedan judaš.

Barbara izgubila 4 sekunde prije kraja, Karla i Zlatko upisali pobjede pa izgubili od svjetskih prvaka

08.01.2021 - 09:47
Početak olimpijske 2021. godine donosi okupljanje najboljih judaša i judašica svijeta u Kataru. Na tatamiju Dohe nastupili su, po prvi puta u povijesti, i čak tri hrvatska imena. Za vrijedne bodove i novčane nagrade borili su se Barbara Matić (do 70 kg), Karla Prodan (do 78 kg) i Zlatko Kumrić (do 100 kg).