Katarina Krišto velikom svjetskom broncom upotpunila vrhunski SP

27.09.2019 - 17:15
​Na trećem danu Svjetskog kadetskog (U18) prvenstva u kazahstanskom Almatyju Hrvatska je postala bogatija za još jednu svjetsku medalju. Katarina Krišto se u kategoriji do 63 kilograma okitila brončanim odličjem i time osvojila svoju najveću medalju u karijeri do sada.

Ana Viktorija Puljiz oduševila i uzela svjetsko srebro!

26.09.2019 - 09:18
Ana Viktorija Puljiz osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 48 kilograma na Svjetskom kadetskom prvenstvu u Almatyju. Ovom medaljom Puljiz je kompletirala sve velike medalje za ovu kadetsku sezonu.

Karla Prodan osvojila broncu i važne bodove za Tokio

22.09.2019 - 14:18
Trećeg dana Grand Prixa u glavnom gradu Uzbekistana Karla Prodan je za Hrvatsku osvojila brončanu medalju u kategoriji do 78 kilograma. Prodan je tako nakon bronce sa zagrebačkog Grand Prixa osvojila drugu medalju u svojoj debitantskoj sezoni nastupanja na IJF touru.

Dvije velike juniorske bronce na Europskom prvenstvu za Pavić i Vuković

14.09.2019 - 17:03
Posljednjeg dana individualnog dijela Europskog juniorskog prvenstva u Finskoj za Hrvatsku su osvojena dva europska brončana odličja. U kategoriji do 78 kilograma broncom se okitila Petrunjela Pavić, a u kategoriji preko 78 kilograma medalju istog sjaja osvojila je Helena Vuković.

Brigita Ljuba: „Velike su pauze iza mene, vraćam se u svjetski vrh“

08.09.2019 - 15:44
Drugi dan EJU seniorskog kupa u Bratislavi Hrvatskoj je donio tri medalje. Brigita Ljuba u kategoriji do 78 kilograma osvojila je srebrno odličje. Lucija Babić je u kategoriji do 70 kilograma osvojila brončanu medalju, a broncom se okitila i Katarina Lucija Vuković u kategoriji preko 78 kilograma.