Natjecanja u 2015 godini

Naziv Datum Mjesto Uzrast
SIJEčANJ Zagreb Open 17.01. - 18.01. Zagreb, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12
Continental open Tunis 17.01. - 18.01. Tunis, Tunizija SEN
Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske 18.01. Zagreb/Podsused, Hrvatska SEN
9. Kup Sv.Vlaho 31.01. Mokošica, Hrvatska U18, U16, U14
VELJAčA Continental Open Sofia 07.02. - 08.02. Sofia, Bugarska SEN
Labinska Republika 07.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Kup Sv. Vlaho 07.02. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Profectus Cup 07.02. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
1. Znanstvena konferencija 13.02. - 14.02. Zagreb, Hrvatska SEN
European Cup Cadets/EJU 14.02. - 15.02. Zagreb, Hrvatska U18
EJU Zagreb Cadets 14.02. - 15.02. Zagreb, Hrvatska U18
EJU Trening kamp 16.02. - 18.02. Zagreb, Hrvatska U18
Memorijal Dragutin Krželj 21.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Samobora 28.02. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
OžUJAK Prvenstvo Hrvatske - SENIORI 07.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Prvenstvo Hrvatske - KATE 08.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Turopoljska frka 14.03. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Continental open Montevideo 14.03. - 15.03. Montevideo, Paragvaj SEN
Ippon 15.03. Rovinj, Hrvatska U14, U12, U10
Continental cup Sarajevo 21.03. - 22.03. Sarajevo, Bosna i Hercegovina SEN, U23
Memorijal Damir Milatović 28.03. Pisarovina, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
EJU Lignano Juniors 28.03. - 29.03. Lignano, Italija U21
Uskršnji turnir 29.03. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
TRAVANJ Sakura kup 11.04. Samobor, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
EJU Teplice Cadets 11.04. - 12.04. Teplice, Češka U18
Prvenstvo Hrvatske - KADETI 18.04. Dubrovnik, Hrvatska U18
I.HJL - 1.kolo 25.04. -, Hrvatska SEN
Kup Maksimira 25.04. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Kup Sv. Duje 25.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
SVIBANJ Grand Prix Zagreb 01.05. - 03.05. Zagreb, Hrvatska SEN
EJU Berlin Cadets 02.05. - 03.05. Berlin, Njemačka U18
Grand Slam Baku 08.05. - 10.05. Baku, Azerbeđan SEN
Memorijal Mario Zebić 09.05. Kaštel Sućurac, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Otvoreno prvenstvo županije 09.05. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Dugava 09.05. Zagreb, Hrvatska U14, U12, U10, U8
Prvenstvo Hrvatske - U21 & U14 16.05. Zagreb, Hrvatska U21, U14
Kup Državnosti 23.05. Samobor, Hrvatska U12, U10, U8
Dubrovnik Open 23.05. Dubrovnik, Hrvatska U21
Ippon 30.05. Rijeka, Hrvatska U14, U12, U10
Salona Open 30.05. Solin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Kup Braća Radić 30.05. Zagreb, Hrvatska U14, U12, U10
LIPANJ EJU Leibnitz Juniors 06.06. - 07.06. Leibnitz, Austrija U21
Kup Sv.Ante 13.06. Podstrana, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Sveti Vid 13.06. - 14.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Continental cup Podčetrtek 13.06. - 14.06. Podčetrtek, Slovenija SEN, U23
Turnir prijateljstva 21.06. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
Continental open San Salvador 25.06. - 26.06. San Salvador, Salvador SEN
Kup Jadrana 27.06. Split, Hrvatska SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10
SRPANJ Continental Cadets 03.07. - 05.07. Sofia, Bugarska U18
Grand prix Ulaanbaatar 03.07. - 05.07. Ulaanbaatar, Mongolija SEN
EJU Paks Juniors 11.07. - 12.07. Paks, Mađarska U21
Grand Slam Tyumen 18.07. - 19.07. Tyumen, Rusija SEN
Continental cup Sindelfingen 18.07. - 19.07. Sindelfingen, Njemačka U23
EJU Praga Juniors 25.07. - 26.07. Praga, Češka U21
Continental Open Taipei 25.07. - 26.07. Taipei, Taipei SEN
EYOF 28.07. - 31.07. Tbilisi, Gruzija U18
KOLOVOZ WC Cadets 05.08. - 09.08. Sarajevo, Bosna i Hercegovina U18
WC Seniors 24.08. - 30.08. Astana, Kazahstan SEN
RUJAN HJS Trenerski seminar 05.09. - 06.09. -, Hrvatska SEN
Continental Juniors 18.09. - 20.09. Oberwart, Austrija U21
Memorijal Boris Vrbetić 26.09. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Ippon 26.09. Pula, Hrvatska U14, U12, U10
Continental cup Beograd 26.09. - 27.09. Beograd, Srbija SEN, U23
LISTOPAD I. HJL - 2.kolo 03.10. Pula, Hrvatska SEN
Požega Open 03.10. Požega, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Prvenstvo Hrvatske - U23 & U16 10.10. Zagreb, Hrvatska U23, U16
European Cup Senior/EJU 17.10. - 18.10. Dubrovnik, Hrvatska SEN
Memorijal Željko Higl 17.10. Vinkovci, Hrvatska U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8
Kup Mokošice 17.10. Mokošica, Hrvatska U14, U12, U10
WC Juniors 23.10. - 27.10. Abu Dhabi, Ujedinjeni arapski emirati U21
II. HJL - 1.kolo 24.10. Velika Gorica, Hrvatska SEN
Memorijal Tajmir Nola 24.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Memorijal Josip Potnek 24.10. Osijek, Hrvatska U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8
STUDENI Kup Jaska 07.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
I. HJL - 3.kolo 07.11. -, Hrvatska SEN
Ippon 08.11. Labin, Hrvatska U14, U12, U10
Continental U23 13.11. - 15.11. Bratislava, Slovačka U23
Continental Open Wallongong 13.11. - 14.11. Wallongong, Australija SEN
Croatia Open 14.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
III. HJL - 1.kolo 21.11. Pula, Hrvatska U18, U16
Trofej Marjana 21.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Kup Lika 28.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Istre 29.11. Rovinj, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Ekipni Kup RH 05.12. Velika Gorica, Hrvatska SEN
Božićni turnir 19.12. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10