Natjecanja u 2016 godini

Naziv Datum Mjesto Uzrast
SIJEčANJ Zagreb Open 16.01. Zagreb, Hrvatska U23, U18, U16, U14, U12
Continental open Tunis 16.01. - 17.01. Tunis, Tunizija SEN
Sveučilišno Prvenstvo Hrvatske 17.01. Zagreb, Hrvatska SEN
Dalmacija Open 23.01. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Profectus 30.01. Samobor, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Continental open Sofia 30.01. - 31.01. Sofia, Bugarska SEN
VELJAčA Prvenstvo Hrvatske - KADETI 06.02. Solin, Hrvatska U18
Grand Slam Paris 06.02. - 08.02. Paris, Francuska SEN
Kup Sv.Vlaho 07.02. Dubrovnik, Hrvatska U14, U12, U10
Kup. Sv.Vlaho 13.02. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Labinska republika 13.02. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Continental open Oberwart 13.02. - 14.02. Oberwart, Austrija SEN
Grand Prix Dusseldorf 19.02. - 21.02. Dusseldorf, Njemačka SEN
EJU Follonica cadets 20.02. - 21.02. Follonica, Italija U18
Black Belt Open 20.02. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Memorijal Drago Krželj 20.02. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Samobora 27.02. Samobor, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Continental open Prague 27.02. - 28.02. Prague, Češka SEN
Continental open Warsaw 27.02. - 28.02. Warsaw, Poljska SEN
OžUJAK Prvenstvo Hrvatske - SENIORI 05.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Continental open Lima 05.03. - 06.03. Lima, Peru SEN
Prvenstvo Hrvatske - KATA 06.03. Rijeka, Hrvatska SEN
Ispit za DAN pojas 06.03. Rijeka, Hrvatska SEN
EJU Zagreb cadets 12.03. - 13.03. Zagreb, Hrvatska U18
Continental open Casablanca 12.03. - 13.03. Casablanca, Maroko SEN
Turopoljska frka 19.03. Velika Gorica, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Continental cup Sarajevo 19.03. - 20.03. Sarajevo, Bosna i Hercegovina SEN, U23
Ippon Rijeka 20.03. - 01.01. Rijeka, Hrvatska U14, U12, U10
Grand Prix Tbilisi 26.03. - 27.03. Tbilisi, Gruzija SEN
TRAVANJ EJU Dubrovnik Seniors 02.04. - 03.04. Dubrovnik, Hrvatska SEN
Memorijal Damir Milatović 02.04. Pisarovina, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
EJU Lignano juniors 09.04. - 10.04. Lignano, Italija U21
Uskršnji turnir 09.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Sakura Kup 09.04. Sveta Nedjelja, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
EJU Teplice cadets 16.04. - 17.04. Teplice, Češka U18
Kup Maksimira 16.04. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Dalmacije 16.04. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Continental seniors 21.04. - 24.04. Kazan, Rusija SEN
Ippon Rovinj 24.04. Rovinj, Hrvatska U14, U12, U10
I.HJL - 1.kolo 30.04. Pula, Hrvatska SEN
Memorijal Mario Zebić 30.04. Kaštel Sućurac, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Otvoreno prvenstvo županije 30.04. Dubrovnik, Hrvatska U16, U14, U12, U10
SVIBANJ Grand Slam Baku 06.05. - 08.05. Baku, Azerbeđan SEN
Kup Dugava 07.05. Zagreb, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Sv.Duje 07.05. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Croatia Open Kata 07.05. Rijeka, Hrvatska SEN
Grand prix Almaty 13.05. - 15.05. Almaty, Kazahstan SEN
Prvenstvo Hrvatske - U14 & U21 14.05. Zagreb, Hrvatska U21, U14
EJU Bielsko Biala cadets 21.05. - 22.05. Bielsko Biala, Poljska U18
Dubrovnik Open 21.05. Dubrovnik, Hrvatska U21, U16
Kup Državnosti 21.05. Samobor, Hrvatska U12, U10, U8
Masters Guadalajara 27.05. - 29.05. Guadalajara, Mehika SEN
EJU Leibnitz juniors 28.05. - 29.05. Leibnitz, Austrija U21
Salona Open 28.05. Solin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
LIPANJ Kup Braća Radić 04.06. Zagreb, Hrvatska U14, U12, U10
Sv. Vid 11.06. Rijeka, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
Kup Sv.Ante 11.06. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
European cup Podčetrtek 11.06. - 12.06. Podčetrtek, Slovenija SEN
EJU OTC Training Camp 17.06. - 23.06. Poreč, Hrvatska SEN
Turnir prijateljstva 18.06. Krk, Hrvatska U14, U12, U10
Kup Jadrana 18.06. Split, Hrvatska SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10
Ispit za DAN pojas 18.06. Split, Hrvatska SEN
Judo Festival - Training camp U8 - U16 20.06. - 30.06. Poreč, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Europsko veteransko prvenstvo 23.06. - 26.06. Poreč, Hrvatska SEN
Grand Prix Budapest 24.06. - 26.06. Budimpešta, Mađarska SEN
SRPANJ Continental cadets 01.07. - 03.07. Vantaa, Finska U18
Grand Prix Ulaanbaatar 01.07. - 03.07. Ulaanbaatar, Mongolija SEN
EJU Paks juniors 09.07. - 10.07. Paks, Mađarska U21
Grand Slam Tymen 16.07. - 17.07. Tymen, Rusija SEN
EJU Praga juniors 23.07. - 24.07. Praga, Češka U21
EUSA European University Games 23.07. - 25.07. Zagreb - Rijeka, Hrvatska SEN
KOLOVOZ Olympic Games 06.08. - 12.08. Rio De Janeiro, Brazil SEN
Kaštela Open 27.08. Kaštel Stari, Hrvatska SEN, U18, U16
RUJAN HJS Trenerski seminar 02.09. - 04.09. Zagreb, Hrvatska SEN
European cup Bratislava 03.09. - 04.09. Bratislava, Slovačka SEN, U23
Continental open Tallin 10.09. - 11.09. Tallin, Estonija SEN
Continental juniors 16.09. - 18.09. Malaga, Španjolska U21
Memorijal Željko Higl 17.09. Vinkovci, Hrvatska U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8
Grand Prix zagreb 23.09. - 25.09. Zagreb, Hrvatska SEN
LISTOPAD Mermorijal Boris Vrbetić 01.10. Duga Resa, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Grand prix Tashkent 06.10. - 08.10. Tashkent, Uzbekistan SEN
Požega Open 08.10. Požega, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10, U8
Continental cup Beograd 08.10. - 09.10. Beograd, Srbija SEN, U23
Ippon Rovinj II 09.10. Poreč, Hrvatska U14, U12, U10
Continental open Glasgow 14.10. - 15.10. Glasgow, Velika Britanija SEN
Prvenstvo Hrvatske - U23 i U16 15.10. Zagreb, Hrvatska U23, U16
Ispit za DAN pojas 16.10. Zagreb, Hrvatska SEN
I.HJL - 2.kolo 22.10. Kaštel Sućurac, Hrvatska SEN
Memorijal Tajmir Nola 22.10. Makarska, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
II.HJL - 1.kolo 23.10. Solin, Hrvatska SEN
Grand Slam Abu Dhabi 28.10. - 30.10. Abu Dhabi, Ujedinjeni arapski emirati SEN
Memorijal Josip Potnek 29.10. Osijek, Hrvatska U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8
STUDENI I.HJL - 3.kolo 05.11. ?, Hrvatska SEN
Kup Mokošice 05.11. Dubrovnik, Hrvatska U14, U12, U10
Ippon Pula 06.11. Pula, Hrvatska U14, U12, U10
Continental U23 11.11. - 12.11. Tel Aviv, Izrael U23
Kup Jaska 12.11. Jastrebarsko, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Croatia Open 12.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Grand Prix Qingdao 18.11. - 20.11. Qingdao, Kina SEN
III. HJL 19.11. ?, Hrvatska U18, U16
Trofej Marjana 19.11. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10, U8
Kup Lika 26.11. Zagreb, Hrvatska U18, U16, U14, U12, U10
Regionalno prvenstvo Istre 27.11. Labin, Hrvatska SEN, U18, U16, U14, U12, U10
PROSINAC Božićni turnir 03.12. Split, Hrvatska U16, U14, U12, U10
Prvenstvo Primorsko-Goranske županije 03.12. Rijeka, Hrvatska U18
HJS Sudački seminar 10.12. Zagreb, Hrvatska SEN