Siječanj
07.01 HJS-Sudački kata seminar Vinkovci 2022 Vinkovci Sudački seminar
09.01 Ispiti za dan pojaseve Vinkovci 09.01.2022 Vinkovci Ispiti za pojase
15.01 Zagreb Open - ODGOĐENO Zagreb U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
22.01 Sudački seminar 2022. u SAMOBORU - ODGOĐENO Samobor Sudački seminar
29.01 PRVENSTVO HRVATSKE (KADETKINJE/KADETI) - ODGOĐENO Dubrovnik U18 Natjecanje
Veljača
05.02 Kup Sv. Vlaho - ODGOĐENO Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
13.02 Labinska republika 52220 Labin SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1 Natjecanje
19.02 PRVENSTVO HRVATSKE (SENIORKE/SENIORI) Zagreb SEN Natjecanje
26.02 30. Međunarodni Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
12.03 Europski kadetski kup U18 Natjecanje
19.03 Turopoljska frka Velika Gorica U16, U14, U12, U10 Natjecanje
20.03 1. MEĐUNARODNI KUP MARJANA 21000 Split U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Travanj
02.04 Sakura kup 2022 Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
16.04 EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik Dubrovnik Natjecanje
23.04 Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
30.04 Memorijalni turnir Mario Zebić Kaštel Sućurac U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Svibanj
14.05 29. Međunarodni Judo Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
14.05 Otvoreno Prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
21.05 PRVENSTVO HRVATSKE (DJEVOJČICE/DJEČACI) Zagreb U14 Natjecanje
28.05 Salona open Solin U18, U16, U14, U12 Natjecanje
29.05 Tehnički trening kamp Solin Pripreme
29.05 1. „IPPON 2022“ Pula U12, U10, U8 Natjecanje
Lipanj
04.06 Kup Turopolja 2022. Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.06 Sveti Vid Rijeka Natjecanje
11.06 Kup Sv. Ante Podstrana U16, U14, U12, U10 Natjecanje
19.06 2. „IPPON 2022“ Rovinj U12, U10, U8 Natjecanje
23.06 EUROPEAN CADET CHAMPIONSHIPS Poreč U18 Natjecanje
Kolovoz
14.08 Međunarodni judo trening kamp ''Salona'' Solin Pripreme
Rujan
10.09 Kaštela open 21214 Kaštela SEN, U18, U16 Natjecanje
23.09 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb Natjecanje
Listopad
01.10 PRVENSTVO HRVATSKE (MLAĐE KADETKINJE/MLAĐI KADETI) Zagreb U16 Natjecanje
02.10 PRVENSTVO HRVATSKE (MLAĐE SENIORKE/MLAĐI SENIORI) Zagreb U23 Natjecanje
02.10 I. HJL - 1. kolo Zagreb Natjecanje
08.10 Croatia open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
08.10 3. „IPPON 2022“ Rijeka U12, U10, U8 Natjecanje
15.10 I. HJL - 2. kolo Natjecanje
15.10 HIGL OPEN 2022 Vinkovci U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
22.10 III. HJL Natjecanje
22.10 26. međunarodni judo kup Maksimir Zagreb U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.10 15. Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.10 Dalamtinski judo super kup Solin U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Studeni
05.11 II. HJL Natjecanje
12.11 25.DUBROVNIK OPEN (ekipno natjecanje) Dubrovnik U16, U14 Natjecanje
12.11 21.Međunarodni turnir JASKA 2022. 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
19.11 Kup Dalmacije 21000 Split U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
19.11 4. „IPPON 2022“ 52220 Labin U12, U10, U8 Natjecanje
20.11 Tehnički trening kamp 21000 Split Pripreme
26.11 KUP LIKA Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Prosinac
03.12 Judo prvenstvo Zagrebačke županije U16, U14, U12, U10 Natjecanje
03.12 14. KUP MOKOŠICE Dubrovnik U14, U12, U10 Natjecanje
04.12 Regionalno prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
10.12 Božićni turnir Solin U16, U14, U12, U10 Natjecanje