Veljača
05.02 Kup Sv. Vlaho - ODGOĐENO Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
13.02 Labinska republika - ODGOĐENO 52220 Labin SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1 Natjecanje
26.02 30. Međunarodni Kup Samobora - ODGOĐENO Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
05.03 Turopoljska frka Velika Gorica U18, U14, U12 Natjecanje
12.03 Europski kadetski kup U18 Natjecanje
19.03 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Trg Viktora Bubnja 1, 51000 Rijeka SEN, U21 Natjecanje
20.03 PRVENSTVO HRVATSKE (SENIORKE/SENIORI) Zagreb SEN Natjecanje
27.03 PRVENSTVO HRVATSKE (KADETKINJE/KADETI) Zagreb U18 Natjecanje
Travanj
02.04 Sakura kup 2022 Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
09.04 Zagreb Open Zagreb SEN, U18 Natjecanje
23.04 EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik Dubrovnik Natjecanje
24.04 1. MEĐUNARODNI KUP MARJANA 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
30.04 Judo veterani - Zagreb Open 2022 Ulica Božidara Magovca 113, 10000 Zagreb Natjecanje
30.04 Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
30.04 17. POJEDINAČNO PRVENSTVO ISTRE U JUDU (2022) Ulica Marka Marulića 4, 52100 Pula Natjecanje
Svibanj
14.05 European Judo Championships Kata Rijeka 2022 Rijeka Natjecanje
14.05 29. Međunarodni Judo Kup Državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
14.05 Otvoreno Prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
21.05 PRVENSTVO HRVATSKE (DJEVOJČICE/DJEČACI) Zagreb U14 Natjecanje
21.05 PRVENSTVO HRVATSKE (JUNIORKE/JUNIORI) Zagreb U21 Natjecanje
28.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12 Natjecanje
29.05 1. „IPPON 2022“ Pula U14, U12, U10 Natjecanje
Lipanj
04.06 Kup Turopolja 2022. Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.06 Sveti Vid Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3 Natjecanje
11.06 Kup Sv. Ante Podstrana U14, U12, U10 Natjecanje
19.06 2. „IPPON 2022“ Rovinj U14, U12, U10 Natjecanje
23.06 EUROPEAN CADET CHAMPIONSHIPS Poreč U18 Natjecanje
Srpanj
15.07 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb Natjecanje
Rujan
10.09 Kaštela open 21214 Kaštela SEN, U18, U16 Natjecanje
24.09 Sveti Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Listopad
01.10 PRVENSTVO HRVATSKE (MLAĐE KADETKINJE/MLAĐI KADETI) Zagreb U16 Natjecanje
02.10 PRVENSTVO HRVATSKE (MLAĐE SENIORKE/MLAĐI SENIORI) Zagreb U23 Natjecanje
08.10 Croatia open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
08.10 3. „IPPON 2022“ Rijeka U14, U12, U10 Natjecanje
15.10 HIGL OPEN 2022 Vinkovci U23, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
22.10 Memorijal Matea Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
22.10 26. međunarodni judo kup Maksimir Zagreb U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.10 Dalmatinski super kup 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
29.10 15. Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
Studeni
05.11 III. HJL Natjecanje
12.11 25.DUBROVNIK OPEN (ekipno natjecanje) Dubrovnik U16, U14 Natjecanje
12.11 21.Međunarodni turnir JASKA 2022. 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
19.11 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
20.11 4. „IPPON 2022“ 52220 Labin U14, U12, U10 Natjecanje
26.11 KUP LIKA Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
27.11 I. HJL Zagreb Natjecanje
Prosinac
03.12 14. KUP MOKOŠICE Dubrovnik U14, U12, U10 Natjecanje
03.12 Judo prvenstvo Zagrebačke županije U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
04.12 Regionalno prvenstvo Istre Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
10.12 Božićni turnir Solin U16, U14, U12, U10 Natjecanje