• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1
    2

    BOŽENK ŽanSLO

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    BORCHASHVILI KimranAUT

    LZ Multikraft Wels

    4

    ZHUROVEL NatanelISR

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    LZ Multikraft Wels

    5

    MANZI EliosITA

    Ibar

    6

    GAT OmerISR

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    GOIKOETXEA ALONSO OierESP

    LZ Multikraft Wels

    8

    HONCHARKO YevhenUKR

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    MACDONALD NeilGBR

    LZ Multikraft Wels

    33

    NURKOVIĆ Jusuf


    BORCHASHVILI Kimran


    34

    VALERIANI LEONARDO


    ZHUROVEL Natanel


    35

    MANZI Elios


    GOIKOETXEA ALONSO Oier


    36

    WAIZENEGGER Freddy


    HONCHARKO Yevhen


    49

    NURKOVIĆ Jusuf


    VALERIANI LEONARDO


    50

    MANZI Elios


    HONCHARKO Yevhen


    VALERIANI LEONARDO


    57

    HONCHARKO Yevhen


    HONCHARKO Yevhen


    37

    PIRAS Matteo


    ALBU Alin


    38

    LIPARD Viljar


    HASANAGAEV Robert


    39

    VERHORSTERT Ivo


    SZEREDAS Botond


    40

    KLAČAR Robert


    SHUHALIEIEV ANTON


    51

    PIRAS Matteo


    LIPARD Viljar


    52

    SZEREDAS Botond


    KLAČAR Robert


    PIRAS Matteo


    58

    PIRAS Matteo


    KLAČAR Robert


    41

    BORS DUMITRESCU Lucian


    MARANDIAN Karo


    42

    BARSHESHET Eylon


    SALVO Samuel


    43

    BOBOVICH Amit


    ANDRASI Gellert


    44

    SOTILLO GOMEZ Carlos


    KAPELUSHNIK Daniel


    53

    BORS DUMITRESCU Lucian


    BARSHESHET Eylon


    54

    BOBOVICH Amit


    SOTILLO GOMEZ Carlos


    BARSHESHET Eylon


    59

    BARSHESHET Eylon


    BOBOVICH Amit


    45

    VAREY Gregg


    VAN GERVEN Victor


    46

    OLARU Adrian


    ELKIND Yair


    47

    NIETO CHINARRO Adrian


    PRZYBYLSKI Szymon


    48

    ROS ARTEM


    FASCINATO Samuele


    55

    VAREY Gregg


    OLARU Adrian


    56

    NIETO CHINARRO Adrian


    ROS ARTEM


    OLARU Adrian


    60

    NIETO CHINARRO Adrian


    NIETO CHINARRO Adrian


    VALERIANI LEONARDO 


    ITA, CUS PARMA ASD

    KLAČAR Robert  


    CRO, Istarski borac Pula

    61

    KLAČAR Robert 


     

    NIETO CHINARRO Adrian 


    ESP

    62

    BOBOVICH Amit 


     

    HONCHARKO Yevhen 


    UKR, Tajfun Odessa

    65

    3. NIETO CHINARRO Adrian 


     

    66

    3. BOBOVICH Amit 


     

    HONCHARKO Yevhen  


    UKR, Tajfun Odessa

    PIRAS Matteo  


    ITA

    63

    PIRAS Matteo


    64

    2. BARSHESHET Eylon


    67

    1. PIRAS Matteo