• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1

    MATULOVIć Kimi CRO

    Zadar 

     

    2

    CVITKOVIĆ Ivan CRO

    Alkar 

    HULJAK Luka CRO

    Zrinski Čakovec 

    3

    AĆIMOV Kristijan CRO

    Uchimata

    4

    BENAŠ Paulo CRO

    Kvarner

    MATULOVIć Kimi


    HULJAK Luka


    [02:10] 00 s0 : 11 s1

    AĆIMOV Kristijan


    BENAŠ Paulo


    17

    MATULOVIć Kimi


    [01:21] 10 s0 : 00 s0

    18

    BENAŠ Paulo


    [02:16] 00 s0 : 02 s0

    25

    MATULOVIć Kimi


    [03:00] 01 s1 : 00 s0

    5

    RUDIĆ Luka CRO

    Zagreb 

     

    6

    RELJANOVIĆ Noa CRO

    Olimp 

    MARUNIĆ Filip CRO

    Zagrebačka Judo Škola 

    7

    VOJKOVIĆ Ivan CRO

    Pujanke

    8

    PAVIČIĆ Toni CRO

    AJK Student

    BAN Duje CRO

    Solin

    RUDIĆ Luka


    RELJANOVIĆ Noa


    [01:35] 02 s0 : 00 s0

    VOJKOVIĆ Ivan


    BAN Duje


    [01:35] 00 s0 : 02 s0

    19

    RELJANOVIĆ Noa


    [03:00] 00 s1 : 01 s0

    20

    BAN Duje


    [01:52] 00 s2 : 01 s1

    26

    BAN Duje


    [01:53] 00 s0 : 10 s0

    9

    ŠKOPAC Jakov CRO

    Kvarner 

     

    10

    JERKUNICA Anton CRO

    Dalmacijacement 

     

    11

    KULIĆ Ivan CRO

    Pujanke

    12

    KATANEC Niko CRO

    Samobor

    IVANČEVIĆ ŽAUHER Fran CRO

    Panda Zaprešić

    ŠKOPAC Jakov


    JERKUNICA Anton


    KULIĆ Ivan


    KATANEC Niko


    [01:30] 10 s0 : 00 s0

    21

    ŠKOPAC Jakov


    [02:46] 02 s0 : 00 s2

    22

    KATANEC Niko


    [01:29] 00 s0 : 10 s0

    27

    KATANEC Niko


    [01:46] 00 s0 : 10 s0

    13

    BODIŠ Grgur CRO

    Istarski borac Pula 

     

    14

    ŠALINOVIĆ Tin CRO

    Biokovo Makarska 

    MASATOVIĆ Marin CRO

    Solin 

    15
    16

    JEžINA Mate CRO

    Šibenik

    BODIŠ Grgur


    ŠALINOVIĆ Tin


    [01:31] 10 s0 : 00 s0

    RADANOVIĆ Mateo


    JEžINA Mate


    23

    ŠALINOVIĆ Tin


    [01:12] 00 s0 : 10 s0

    24

    JEžINA Mate


    [01:11] 00 s0 : 10 s0

    28

    ŠALINOVIĆ Tin


    [02:38] 10 s0 : 01 s0

    29

    HULJAK Luka 


    CRO, Zrinski Čakovec

    30

    PAVIČIĆ Toni 


    CRO, AJK Student

    VOJKOVIĆ Ivan 


    CRO, Pujanke

    31

    IVANČEVIĆ ŽAUHER Fran 


    CRO, Panda Zaprešić

    KULIĆ Ivan 


    CRO, Pujanke

    32

    MASATOVIĆ Marin 


    CRO, Solin

    BODIŠ Grgur 


    CRO, Istarski borac Pula

    33

    BENAŠ Paulo 


    CRO, Kvarner

    34

    VOJKOVIĆ Ivan 


    [02:38] 00 s0 : 02 s0 

    RELJANOVIĆ Noa 


    CRO, Olimp

    35

    IVANČEVIĆ ŽAUHER Fran 


    [01:58] 10 s0 : 00 s0 

    ŠKOPAC Jakov 


    CRO, Kvarner

    36

    BODIŠ Grgur 


    [02:26] 00 s0 : 02 s0 

    JEžINA Mate 


    CRO, Šibenik

    39

    BENAŠ Paulo 


    [01:55] 00 s0 : 10 s0 

    VOJKOVIĆ Ivan 


    [01:57] 00 s0 : 00 s3 

    40

    ŠKOPAC Jakov 


    [01:24] 00 s0 : 02 s0 

    BODIŠ Grgur 


    [03:00] 01 s1 : 00 s0 

    BENAŠ Paulo 


    [02:13] 10 s0 : 00 s1

    BODIŠ Grgur 


    [03:00] 00 s0 : 01 s1

    BENAŠ Paulo 


    CRO, Kvarner

    ŠALINOVIĆ Tin 


    CRO, Biokovo Makarska

    BODIŠ Grgur 


    CRO, Istarski borac Pula

    BAN Duje 


    CRO, Solin

    41

    3. ŠALINOVIĆ Tin 


    [01:38] 00 s0 : 10 s0 

    42

    3. BAN Duje 


    [00:16] 00 s2 : 01 s1 

    MATULOVIć Kimi 


    CRO, Zadar

    BAN Duje 


    CRO, Solin

    KATANEC Niko 


    CRO, Samobor

    ŠALINOVIĆ Tin 


    CRO, Biokovo Makarska

    37

    MATULOVIć Kimi 


    [01:10] 10 s0 : 00 s0 

    38

    2. KATANEC Niko 


    [01:48] 10 s0 : 00 s0 

    43

    1. MATULOVIć Kimi 


    [02:29] 02 s1 : 00 s1